Je 6-ty den po KET na test Brzy, či ne

42
9.6.21 12:45

Je 6-ty den po KET na test Brzy, či ne

Ahoj holky, ctu samozřejmě veškeré diskuse… Už 3 pokus a pokaždé pročítám znovu a znovu..
Zajima mě opravdu reálné..
6 den po KET blasto… Test bílý jak listy lilie..
Je šance, nebo ne?
Já si totiž myslím, že už by to jít vidět mělo.
Ale tak znáte to.. Šance… Všem cekatelkam držím všechno, co můžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20754
9.6.21 13:01

Testuj 14dní po ketu. To už má výsledek nějakou váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
9.6.21 13:10

Nemá se po KET testovat až 10.den??
Oni to neříkají jen tak ze srandy…
Každá jsme jiná, někomu to ukáže 7.den, někomu až ten 10.
Jinak podle mě je 6. den brzo. Nejdřív ten 7. a to by byl jen doušek…
vlastní zkušenost nemám, jen to tu už mám načtený a taky mám sloní paměť a jsem si jistá, že max před měsícem si podobnou diskuzi už zakládala :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
9.6.21 13:10

Já jsem teď krásný příklad. Testovala jsem od 6. dne, bílo jak stěna. 12. den negativní test jsem to už vzdala a říkala si, že to nemá cenu, že to nevyšlo.
13. den odpoledne jsem si ho naštvaná a smutná udělala a byl tam duch. Dnes 14. den duch taky a vypadá to, že se to drží ;)
Kdybych netestovala dřív, tak bych se alespoň nestresovala. Za mě až 14. den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
9.6.21 13:12

Ja bych ti napsala, ze se mas testovat tak, jak ti rekli v CAR…realita je samozrejme jina :zed:…takze..ja mela 7 den po KET 6tiden. embrya uplne pidipidipidi ducha, ktereho jsem fakt musela hledat..8 den ducha, ktereho uz jsem musela hledat min a 9 den ducha normalniho… pri nepovedem ET jsem mela 7 den po transferu normalne MS, ale ja mela normalne ms i s utrogestanem, tady jsem cetla, ze to hodne holek nema :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
9.6.21 13:15

Kazda to ma jinak, nekdo ma slabou carku uz 4.-5. den a nekdo ani 6.-7. den. Osobne bych se 6. den nestresovala, ja bych mela paniku az 8. den :D Preju hodne stesti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
9.6.21 13:38

Určitě je šance :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
9.6.21 15:48

Sesty den po KET slaby duch. Svagrova taky po KET duch az trinacty. Tak babo rad :D Z obou KETu zdrave deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.6.21 18:48

@Melodie91 Vážně? Tak naděje umírá poslední… Mám právě také 6 denní… Proto jsem už byla dnes dost smutná.. No klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.6.21 21:28

@Markéta188 A to je snad nějaký problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
10.6.21 06:57
@Kat007 píše:
@Melodie91 Vážně? Tak naděje umírá poslední… Mám právě také 6 denní… Proto jsem už byla dnes dost smutná.. No klasika.

Tak co? :) nebo to radsi nechavas az na zitra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
10.6.21 07:00

@Melodie91 Vůbec nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 07:08

Moje zkušenost je taková, že já teda testovala až 11 den po KET, vylezla celkem pěkná čárka a 13 den jsem šla na krev, před krví jsem si udělala test a na testu duch - byla jsem z toho vyřízená, že to určitě je biochemické a světe div se, měla jsem HCG skoro 900 jednotek… Takže pro mě test úplně nesměrodatný, proto bych určitě netestovala dřív jak ti řekli v CAR. Mě řekli, že můžu už 10 den po KET 5denní blastocysty, ale já vydržela do 11 dne a i tak jsem se celkem vystresovala, když jsem si test udělala znova… Už bych to nedělala.

• Citovat
  • Nahlásit
2435
10.6.21 07:18
@Kat007 píše:
@Melodie91 Vůbec nic :(
:( to je skoda, ale stejne si porad myslim, ze je velka sance..nebo aspon podle me..ja ten sedmy den fakt lovila ducha pod lupou s baterkou…, vim, jak clovek strasne touzi neco videt. Drzim moc palce, at je duch zitra
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
10.6.21 07:50

@Melodie91 Moc děkuji. Přesně, tady to všechny známé. To očekávání, nervy, zklamání a slzy.. Ale snad ještě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat