Je aspoň nějaká šance na těhotenství?

Anonymní
13.10.19 10:55

Je aspoň nějaká šance na těhotenství? ????

Prosím o anonym je to pro mě velmi citlivé téma, děkuji.
Ahoj ženy, teď tak přemýšlím zda by se mohlo zadarit nebo nemohlo.. Trošku v to doufám.. 9.10 jsme se „snažili“ a 12.10 byla na 100% ovulace :hug: snažení pak už nebylo tak proto mě zajímá jestli je nějaká malá šance že by se vajíčko oplodnilo :nevim: nevím jestli jsou to 3 dny nebo 4 dny.. Prosím vaše zkušenosti a názory.. Děkuji Vám :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4201
13.10.19 10:58

Malá šance je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
13.10.19 10:59

Asi 16 %.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
13.10.19 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, teď tak přemýšlím zda by se mohlo zadarit nebo nemohlo.. Trošku v to doufám.. 9.10 jsme se „snažili“ a 12.10 byla na 100% ovulace :hug: snažení pak už nebylo tak proto mě zajímá jestli je nějaká malá šance že by se vajíčko oplodnilo :nevim: nevím jestli jsou to 3 dny nebo 4 dny.. Prosím vaše zkušenosti a názory.. Děkuji Vám :srdce:

Za mě velká šance, my se pokoušeli půl roku, sex ob den, kolem ovulace skoro každý den a nic, pak jednou to nějak partnerovi nešlo takže sex byl 4 dny před ovulaci, nedávala jsem tomu žádné naděje a jak jsem byla za 14dni překvapená 😀 nyní jsem 20+5 a čekáme holčičku ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
13.10.19 11:31

Já otěhotněla ze sexu pět dní před ovulací, ale to už byl zázrak. V době ovulace je šance cca 15%. Tři dny před ní ještě menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20190
13.10.19 12:25

Šance tam je, ale menší než kdyby ste se trefili přímo do ovulace. Ale vyloučené to není, musíš počkat jestli dorazí ms nebo ne no ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
13.10.19 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, teď tak přemýšlím zda by se mohlo zadarit nebo nemohlo.. Trošku v to doufám.. 9.10 jsme se „snažili“ a 12.10 byla na 100% ovulace :hug: snažení pak už nebylo tak proto mě zajímá jestli je nějaká malá šance že by se vajíčko oplodnilo :nevim: nevím jestli jsou to 3 dny nebo 4 dny.. Prosím vaše zkušenosti a názory.. Děkuji Vám :srdce:

Určitě je, já otěhotněla ze sexu pět dnů před ovulací

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sonča 12
13.10.19 19:01

Mě sám gynekolog řekl že je dobré mít sex ještě před ovulací, že sperma nějaký čas přežije a na vajíčko si,,počká'' takže za mě tam šance určitě je

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat