Reklama

Je až moc lechtivý tam dole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 15:45
Je až moc lechtivý tam dole

A mě to trošku štve :D Sáhnu mu na šourek a on se směje, dám mu tam hlavu tak taky. Zní to asi směšně, ale mě přijde, že je tam hodně lechtivý. Prý ho lechtá i když mu masíruju k…Má to někdo z vašich chlapů taky? na penisu naštěstí tak lechtivý není

Reklama

Reakce:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1122 příspěvků 26.11.17 15:48
:roll:

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 26.11.17 16:16

Můj manžel je taky lechtivý tam dole, na chodidlech, taky se směje, když se mu přiblížím tam dolů k chodidlům. Hlavu mu tam tedy nedávám.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 26.11.17 16:45

A směje se i při sexuálních praktikách, nebo když mu tam saháš a lezeš hlavou prostě nečekaně kdykoliv? Já třeba jsem na erotogeních zónách i na genitáliích strašně „lechtivá“, když mi tam chlap sahá třeba když projde kolem nebo když nechci sex. Dávám uvozovky, protože to se těžko popisuje. Lechtá to a zároveň je to až nepříjemné. Jinak mi to nevadí :)

alun-ka
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 26.11.17 20:02

A proč mu to teda děláš, když tě štve, že se směje, jeho asi štve, že ho lehtáš ne, to není nic příjemného.

M_Vladim
Kelišová 7356 příspěvků 26.11.17 20:23

A nezáleží to trochu na momentálním stavu - stupni vzrušení? :jazyk: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 01:37

Muj je tam taky dost lechtivej, hlavne když jsem se ho tam třeba i nechtěně dotkla po sexu- taky se zacal smat :lol:

M_Vladim
Kelišová 7356 příspěvků 28.11.17 08:07
@Anonymní píše:
Muj je tam taky dost lechtivej, hlavne když jsem se ho tam třeba i nechtěně dotkla po sexu- taky se zacal smat :lol:

Přesně to jsem měl na mysli. Mám to samé. :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >