Reklama

Je blbé chtít po manželovi peníze k narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:27
Je blbé chtít po manželovi peníze k narozeninám?

Ahoj holky, za necelé 2 měsíce mám narozeniny. S manželem si dáváme vždy dárky. Již se mě ptal, co bych si přála, ale já vůbec nevím. Peníze máme společné, ale není to tak, že bysme za sebe nějak utráceli. Napadlo mě, že bych si udělala takový utrácecí den, kdy si koupim jen já a na děti a manžela se vyprdnu a nekoupim jim nic :mrgreen: Zajdu si třeba na kosmetiku…Ale když jsem manželovi řekla, ať mi dá peníze na útratu, tak o tom moc nechce slyšet. Že to není osobní a je trapné dávat prachy, hlavně vlastní manželce. Tak bych chtěla znát váš názor, zda je to opravdu blbé, nebo taky uvítáte dárek ve formě peněz, když nevíte :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

zuza92
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 20.02.18 18:29

Mně by to teda přišlo blbý dávat manželovi peníze. Když už je to tak, tak bych ho poprosila a dárkový poukaz na kosmetiku, masáž nebo do oblíbeného obchodu. Dneska už je nabízejí snad všude.

Tichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 20.02.18 18:30

No pokud mate společné peníze, tak je to trochu zbytecne ne? Mam manzelovu kartu, tak na co peníze k narozkam :mrgreen: dáváme si věcné dárky

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67118 příspěvků 20.02.18 18:34

A tak já dostala mimo jiné peníze na Vánoce, byla to tedy velký obnos a byl na konkrétní věc, kterou si netroufl beze mě koupit, ale mně se to nezdálo blbé a udělalo mi to radost. Byly jen pro mě, šetřil je půl roku, tak mi to udělalo radost. Poukazy zase nemám ráda já, omezuje to člověka jen k k té jedné službě na konkrétním místě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:35
@Tichošlápek píše:
No pokud mate společné peníze, tak je to trochu zbytecne ne? Mam manzelovu kartu, tak na co peníze k narozkam :mrgreen: dáváme si věcné dárky

Napsala jsem to blbě. Peníze máme společné, ale každý svůj účet. Ale již dlouho jsem pár tisíc neutratila jen za sebe, kupuji spíš na bazárkách. A tak mě napadlo tohle :think: Že sobecky si nakoupim jen sama pro sebe do poslední 100kc

Jana525
Závislačka 4817 příspěvků 20.02.18 18:37

A proc by to bylo blbe? Tak at ti vyrobi nejaky vtipny poukaz a na ten muze napsat neco ve smyslu, ze si dnes muzes koupit co chces a delat, co chces. Jako, proc ti ma kupovat nejaky kram, kdyz tobe udela radost tohle?

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 20.02.18 18:38

My máme společné peníze a muž mi dal k vánocům mimo věcí i obálku. Bylo strašně uvolňující moci pár tisíc rozházet aniž bych řešila že za to může být něco do domácnosti a jestli ta kosmetika není moc drahá. Protože ať chceme nebo ne, tak běžně nad výdaji přemýšlíme přestože si třeba krém za 15set mohu dovolit i jindy. Prostě to nebylo marný rozmazlovat se bez vlastních výčitek.

micta
Generální žvanilka 23565 příspěvků 20.02.18 18:38

@terinka4444 hnětač za dvacet? :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:39
@Jana525 píše:
A proc by to bylo blbe? Tak at ti vyrobi nejaky vtipny poukaz a na ten muze napsat neco ve smyslu, ze si dnes muzes koupit co chces a delat, co chces. Jako, proc ti ma kupovat nejaky kram, kdyz tobe udela radost tohle?

Prej to není osobní :( Taky nechci nějaké zbytečnosti. Spíš, abych nevypadala jak zlatokopka co chce prachy :mrgreen:

rozand
Závislačka 2863 příspěvků 20.02.18 18:39
@Anonymní píše:
Napsala jsem to blbě. Peníze máme společné, ale každý svůj účet. Ale již dlouho jsem pár tisíc neutratila jen za sebe, kupuji spíš na bazárkách. A tak mě napadlo tohle :think: Že sobecky si nakoupim jen sama pro sebe do poslední 100kc

A nemá manžel problém s tím, že si chceš kupovat něco pro sebe? A kdyby šel s tebou a koupil ti prostě, co budeš chtít, už by to nevnímal jako neosobní?

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 20.02.18 18:40

Me to prijde strasne neosobni. Jako ze by ti manzel dal obalku a v ni 5 tisic, ldyz mate spolecne penize. To je fakt blby. Lepsi by bylo treba darkove poukazy/karty do obchodu, nebo ke kadernici apod.
Me teda i vadi, kdyz se nekdo pta, co by si ten druhy pral. To pak neni zadny prekvapeni. :nevim:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67118 příspěvků 20.02.18 18:41
@micta píše:
@terinka4444 hnětač za dvacet? :mrgreen:

objektiv za šedesát :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:41
@Satisfaction píše:
My máme společné peníze a muž mi dal k vánocům mimo věcí i obálku. Bylo strašně uvolňující moci pár tisíc rozházet aniž bych řešila že za to může být něco do domácnosti a jestli ta kosmetika není moc drahá. Protože ať chceme nebo ne, tak běžně nad výdaji přemýšlíme přestože si třeba krém za 15set mohu dovolit i jindy. Prostě to nebylo marný rozmazlovat se bez vlastních výčitek.

A koupila si ten den i něco dětem, nebo ses na všechny vyprdla a utratila vše jen za sebe :lol: Mě právě dělá problém, když dostanu třeba nějaký peníz od babiček, tak když už jdu ja nákup pro sebe, tak tamhle koupim harantovi, tamhle drogerku do domu, žrádlo a odcházím s jedním trikem pro sebe :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 20.02.18 18:43

TAk chtěj třeba poukázku do kadeřnictví, na manikůru, nebo tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 18:44
@rozand píše:
A nemá manžel problém s tím, že si chceš kupovat něco pro sebe? A kdyby šel s tebou a koupil ti prostě, co budeš chtít, už by to nevnímal jako neosobní?

Taky bych mu to zkusila navrhnout, ale on moc nakupování nemá rád, nesnáší to. Stačí, když jdeme jen pro nové rifle a už je z toho hotovej

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >