Je blbý pozvat ho na kávu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:20
Je blbý pozvat ho na kávu?

Ahoj holky byla jsem před 14 dny na operaci a byl tam dr se kterým se znám už z minulé návštěvy kdy jsem tam ležela tykáme si a semtam napíšem na fb. V nemocnice jsme se normal bavili měla jsem protekci hned na sál další den domů všechno mi domluvil. Chtěla bych ho pozvat na kafčo samozdřejmě vše ve slušnosti má manželku myslíte, že je to blbý?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Amandi
Kecalka 130 příspěvků 12.11.14 21:22

Myslím, že je to blbý.

2468
Závislačka 4981 příspěvků 12.11.14 21:22

Já si myslím, že je to blbé když má ženu. Mohl by si to vyložit trošku jinak.

Aries6
Generální žvanilka 22135 příspěvků 3 inzeráty 12.11.14 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky byla jsem před 14 dny na operaci a byl tam dr se kterým se znám už z minulé návštěvy kdy jsem tam ležela tykáme si a semtam napíšem na fb. V nemocnice jsme se normal bavili měla jsem protekci hned na sál další den domů všechno mi domluvil. Chtěla bych ho pozvat na kafčo samozdřejmě vše ve slušnosti má manželku myslíte, že je to blbý?

Podle mě je :oops: Ale záleží kdy, kam a jakým stylem. Jakože „sejdeme se po práci, chtěla bych tě pozvat na kafe a poděkovat“ - je OK. Jít někam večer a udělat z toho skoro rande, to neee

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 12.11.14 21:23

Pokud ti jde o to, nejak mu podekovat, osobne bych mu donesla lahev dobreho vina nebo whiskey, ale na kafe bych ho nezvala :nevim:

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 12.11.14 21:24

S ženáčem nééé :roll:

Příspěvek upraven 12.11.14 v 21:24

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 8560 příspěvků 12.11.14 21:24

Taky bych do toho asi nesla

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 12.11.14 21:24

Taky bych rekla, ze blby. Co pozvat na nejaky sedanek jeho zenu, pribrat partnera, to uz by myslim blby nebylo

veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 12.11.14 21:24

Dones mu lahev vina nebo něco sladkého… kafe vyzni blbe

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:26

Záleží jestli to pozvání je čistě jen jako poděkování nebo čekáš něco víc. Do ženatýho chlapa bych nevrkala.. Nevím, já bych spíš měla obavy aby to pozvání neodmítl a já se necítila trapně :roll:

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 21:27

Je to blbe no. Jestli mu chces podekovat, tak myslim, ze pomuze vic, kdyz napises nejaky dekovny dopis na vedeni nemocnice. Vychval ho do nebe. Ale o tech protekcich se nezminuj. Proste napis takovou pochvalu pracovnika nemocnice :think: on bude mit + a ty taky. Jinak nejakej osobni kontakt-kafe atd…to radsi ne

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 12.11.14 21:27

Jooo a pak nam o tom kluci vykladaju na sale, jak ich uhanaju pacientky a sem-tam niektore obtiahnu..zena­ty/nezenaty to problem neni..
Ja bych mu podakovala inak ako pozvanim na kafe-treba darkovym poukazom, alebo dobrym jidlem atp..

Šarlota4
Extra třída :D 10610 příspěvků 12.11.14 21:28

Jako dik bych prinesla nejakej darek - kvalitni piti nebo tak neco. Pozvani na kafe mi prijde jako podekovani nepatricny zvlast kdyz je zadany :)

blumen
Hvězda diskuse 46722 příspěvků 12.11.14 21:31

Ano, blbe to je, je zenaty. Pokud mu chces opravdu podekovat, kup nejake piti nebo bonbosku :nevim:

oveckaK
Kecalka 185 příspěvků 12.11.14 21:37

Pokud bys ho pozvala na kafe z automatu, tak v pohodě, do kavárny už to zní jako rande, takže klidně i s jeho manželkou…
Teď zbývá otázka, jaký spolu máte vztah. Kamarádce se jednou stal úraz, měla dost komplikovanou zlomeninu nohy a nebylo ani jisté, zda bude noha funkční. Doktor, který ji opreroval a ošetřoval ji pověděl, aby ho nezapomněla pozvat na závěrečnou, až bude chodit do tanečních - a ona to opravdu udělala :) Na tom nebylo vůbec nic divného, doktor měl radost i za pacientku, že se z toho dostala a ona mu takhle poděkovala za jeho péči ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >