Je brzy na těhotenský test?

Anonymní
29.1.20 10:32

Je brzy na teh.... test?

Ahoj.. Moje MS je 34-36… OVU tak nejak nevim kdy mam, ale 100% ji mam ???????????? kdy máte OVU vy, když máte cykly delší nez 28??
A jinak, stala se nehoda pri sexu, no ne spíš nehoda, ale
nechali sme se unist :( 14. 1… Se to stalo…dnes test negativní… Je ještě brzy? Nebo uz by mel neco ukázat? Nebo jsem v tu dobu nemohla mit ani OVu? Moc vam děkuji…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22336
29.1.20 10:38

Ahoj. Začátek ms byl kdy? Já jsem v životě měla cykly už všemožně dlouhé, záleží jak dlouhou máš luteální fázi, ta bývá konstantní. Doba od ms do ovulace se může měnit. U cyklů 34-36 bude ovulace pravděpodobně někde po 20 DC. Doporučuji měřit bt, abys věděla jak to mivas.
Test bývá pozitivní tak 11-14 dní po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 10:44

@andelka83 Zacatek MS byl. 5.1… A ms vždy trvá 5 dni ze vsim všudy, 4 dny silna, 1 den spinim a 6 den uz nic.

• Nahlásit
  • Citovat
22336
29.1.20 10:55
@Anonymní píše:
@andelka83 Zacatek MS byl. 5.1… A ms vždy trvá 5 dni ze vsim všudy, 4 dny silna, 1 den spinim a 6 den uz nic.

Délka ms je irelevantní.
Takže k sexu došlo 10 den cyklu. Tak to bylo ještě neplodné období. Pokud ty cykly máš takhle dlouhé standardně, tak opravdu ovulace bude tak mezi 20-24 dnem cyklu. Spermie vydrží max 5 dní ( běžně 3 dny). Takže plodné dny vycházejí až tak od 15 DC. Samozřejmě je to odhad, průměr, musela bys měřit bt, aby to bylo přesnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 11:34
@Anonymní píše:
Ahoj.. Moje MS je 34-36… OVU tak nejak nevim kdy mam, ale 100% ji mam ???????????? kdy máte OVU vy, když máte cykly delší nez 28??
nechali sme se unist :( 14. 1… Se to stalo…dnes test negativní… Je ještě brzy? Nebo uz by mel neco ukázat? Nebo jsem v tu dobu nemohla mit ani OVu? Moc vam děkuji…

Tohle ti nikdo neřekne, pokud dítě nechcete, měla sis dojít pro pilulku po.
Já mám třeba cykly delší, ale ovulaci mám prakticky pár dní po skončení MS, tedy nějaký 10-12 den cyklu
Pokud víš, že máš ovulaci(nejspíš tedy vysleduješ nějaký příznaky) tak asi víš, kdy si ty příznaky měla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11622
29.1.20 11:39
@Anonymní píše:
@andelka83 Zacatek MS byl. 5.1… A ms vždy trvá 5 dni ze vsim všudy, 4 dny silna, 1 den spinim a 6 den uz nic.

Pokud máš 34-36 denní cykly, pak tvé plodné dny byly 22-27.1 ;) Cili sex byl mimo ovulaci a je nízká pravděpodobnost početí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22336
29.1.20 12:32

@lleennttiillkkaa jak je to možné, když maximální délka luteální fáze se udává 16 dní? Tedy při tak brzké ovulaci by dlouhé cykly být neměly.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 13:02

@andelka83 nemám je extra dlouhé +- 33 dní, ale ta ovulace prostě je opravdu 3-4 dny po skončení menses. Jeden měsíc ohlídáno testem, jinak pouze vysledované příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22336
29.1.20 17:11

@lleennttiillkkaa no,jenže testy ani příznaky nemusí být průkazné. Neřeknou kdy přesně a zda opravdu ovulace proběhla. Bt jsi měřit nezkoušela? Mně by to hrozně zajímalo, protože by to byla fakt rarita. Kdyby se to takhle podchytilo a prokázalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 17:15
@Anonymní píše:

Ahoj, já ani nepoznám kdy mám Ovu, my měli sex na plno v neděli a já už si dělala test dneska :D :D :D samozřejmě nic, ale bolí ne v podbrisku jako kdybych měla dostat menstruaci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 08:43

ZAKLADATELKA… Holky tak jsem to dnes dostala o 4 dny dříve… :)

• Nahlásit
  • Citovat
1.2.20 08:58
@Anonymní píše:
ZAKLADATELKA… Holky tak jsem to dnes dostala o 4 dny dříve… :)

Jezisi tak to mě mrzi za Tebe :zed: příště se to určitě povede.Ja teda od Te doby co jsem tady psala, tak test nedelam.Je to teprve týden, ale tak mě bolí v podbrisku, jako bych měla dostat menstruaci.Tak jsem zvedá. Uz bych si ho nejraději udělala, ale ještě nepůjde nic vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.20 10:58

@Thebestof :)
Nooo, kdyby se teoreticky zahnizdilo coz trvá tyden tak tesy uz tak za 2-3 dny klidně… :) ale spíše az s tou MS…

• Nahlásit
  • Citovat
4.2.20 11:13

Nevim...

Ahojte.. já proste nevim… zítra mi bude 28. Nikdy jsem nebyla nemocna nebo tak. S ničím se nelecim…atd… nekourim, nepiju. Menstruaci mám již od svých 12ti pravidelnou fakt takřka na den. Počítala jsem si poledne dny a s manželem jsme se trefili na pravděpodobnou ovulaci a den poté. Zároveň ale mám vaginismus nejspíš - s manželem jsme spolu skoro 3 roky a ještě se do mě cely nedostal. Minuly měsíc právě tak do půlky a i vyvrcholil do mě v ten termín ovulace… :) to mělo být 25.1. a 26.1.2020… ted 8.bych to měla dostat. Ale již od poloviny minulého týdne je mi denně na zvracení, boli mě břicho apod. Dělala jsem si ale i minuly týden test a nic.. dělala jsem si ho v sobotu ráno a taky nic. No a pak dneska ráno a zda se mi, ze tam nic neni.. možná nějaký malý náznak druhé čárky, ale třeba si to vymyslim… vim, ze mám být v pohode a nenervovat se… ale stejne… koupila jsem si ty mama testy a na těch nic - možná dneska ten náznak (úplně nepatrný) a pak jsem si koupila ten digitální a udelam si ho asi v sobotu ráno, kdy to mám dostat… co myslíte?
Já vim, ze to nikdy nelze říci na 100% jestli člověk je nebo ne… ale dá se to nějak vypozorovat? Díky moc!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 11:45

@ChristinBell ahoj. Pokud jsi měla 25 a 26 sex a dnes je 4 tak na test je podle mne ještě brzo, udelej si ho az za 4 dny kdy to mas dostat, to uz by ti melo ukazat, pokud jsi otěhotněla 25 a 26 na OVU tak 8 to jsou 14 dni, coz by uz melo jit vidět, nejmin 10dni ze vsim vaudy trvá, nez se spermie dostanou k vajicku, nez se bajicko uhnizdi atd… A pak uz se kazdy den znasubuje hladina HCg takže na den MS, by jsi uz mela poznat, zda jsi nebo nejsi… Jinak ty příznaky jsou vselijake, kazda je jina. Akazdy to vnímá jinak… Ja treba 1 těhotenství vuubec nevedela ze jsem těhotná ale vubec, az do 3 mesice kdy jsem sla na kontrolu a tam mi to řekly :joy: 2 těhotenství jsem vedela hned asi za tysen, citila jsem se strasne jinak ale fakt úplně jako jinej člověk, citkive bradavky, nechut k jidlu, kov v puse, tekla mi krev z nosu.. Udelala jsem si TT a uppne slabounka ale fakt jen naznak, za tyden uz tam nebyla vůbec, tak jsem sla k dr ze jsem mela pozitivní test slabě a potratila jsem…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama