Je brzy si dělat těhotenský test tři dny před menstruací?

1
29.6.21 10:32

Je brzy si dělat těhotenský test tři dny před menstruací?

Ahoj, dnes jsem si dělala těhotenský test a jsou to tři dny před menstruací. Čekala jsem, že tam bude alespoň nějaký duch, ale byl negativní, a tak bych se chtěla zeptat, kdybych byla těhotná, tak jestli by tam už něco bylo a nebo je ještě brzy. Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1718
29.6.21 10:36

Zalezí, kdy byla ovulace. Tohle tema tady je 3 krat denne minimalne, precti si starsi diskuze. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18260
29.6.21 10:37
@Sabca321 píše:
Ahoj, dnes jsem si dělala těhotenský test a jsou to tři dny před menstruací. Čekala jsem, že tam bude alespoň nějaký duch, ale byl negativní, a tak bych se chtěla zeptat, kdybych byla těhotná, tak jestli by tam už něco bylo a nebo je ještě brzy. Předem děkuji za odpověď.

Mohlo, nemuselo :nevim: Většinou den, dva před MS bývá dušík, ale ani ten neznamená, že případné těhotenství s MS neodejde. Netestuj před dnem očekávané menstruace, budeš víc zklamaná, když to neklapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
29.6.21 10:37

Tezko říct, pokud víš kdy byla ovulace a jsi po ní alespoň 12 dní, tak by tam něco být mělo, ale záleží i jaký máš test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
29.6.21 10:39

Ja nemela nic, slaby duch se mi ukazal az s vynechanim ms a ani to neni zaruka, ze se miminko bohužel udrzi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
29.6.21 10:41

Je to zcela zbytečné. Když něco ukáže, budeš lovit ducha u okna a modlit se, ať zesílí a nedorazí MS. Když neukáže, budeš doufat, že to bylo moc brzo a že třeba zítra bude líp. Testováním v den vynechané MS si tyhle starosti ušetříš (dost dobře možná ušetříš i ten test) a navíc už ten test bývá o dost zřetelnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6239
29.6.21 10:45

U obou synů mi 3 dny před MS už naskakoval solidní duch, v den MS jasne dálnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
29.6.21 10:48

Může, nemusí. Ale před MS se prostě netestuje, případný zárodek může pak s MS odejít, zbytečné zklamání.
Já neměla nic ani v den vynechané MS, den po jsem měla dušíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3207
29.6.21 10:53

Testuje se AŽ když vynechá MS. Já konkrétně po týdnu zpoždění, měla sem pěkné jasné 2 čárky. Ale u mně to asi bylo jasný aj bez teho testu 😂 Počkej, pokud MS nedostaneš, tak pak testuj. Ono totiž aj se zadařit může, ale s MS „to“ pak odejde 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
29.6.21 11:03

Těžko říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
29.6.21 11:08

Zrovna minulý měsíc jsem testovala asi dva dny před menstruací a ukázala se mi slabá druhá čárka. Po pár dnech zpoždění se rozjela menstruace. Příště budu testovat po týdnu zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
29.6.21 11:26

Jedinkrát jsem si udělala test den pred MS nic tam nebylo. Den po vynechani už pekna čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
29.6.21 17:09

Máš testovat až po tom, když ms vynechá. Ušetří si stres a zbytečně dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
29.6.21 17:13

Přesně kvůli tomu co píšeš je to brzy, to že tam nic není ještě nic neznamená, sle ani kdyby tam už byla čárka, tak to taky ještě nic neznamená :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat