Je čas na rozvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agang
Nováček 2 příspěvky 13.02.18 11:08
Je čas na rozvod?

Ahoj,
obracím se na vás s dotazem, jak byste se zachovali na mém místě.

S manželkou jsme spolu takřka 10 let a máme více než 2 roky po svatbě. Celou dobu náš vztah funguje bez větších problémů: nemáme vážnější hádky, oba máme dobrou práci, společné zájmy a kamarády, pocházíme z podobného prostředí, máme hezký vztah s našimi rodinami, vlastní bydlení, žádné dluhy… Vlastně nic nás tedy netrápí a navenek jistě působíme jako takřka ideální pár. Abychom obrázek ideální rodiny ještě víc dokreslili, máme nádherného malého chlapečka, kterému je nyní 10 měsíců.

Teď ale přichází ten problém. Mám pocit, že veškerá chemie mezi námi je už úplně pryč. Mám svoji ženu moc rád a velmi mi na ní záleží, ale už mne vůbec nepřitahuje jako žena. Jsme výborní kamarádi, rodiče, chováme se k sobě hezky, ale už vůbec nejsme milenci. Začínám být na jakékoliv doteky nebo polibky, které by mohly vést k sexu, takřka alergický a snažím se jim vyhýbat. Nejde přitom o situaci, která by vznikla až po narození dítěte, ale o stav který trvá již pěkných pár let, jenom se stále zhoršuje. Dřív jsme spolu spali jednou za týden, postupem doby jednou za čtrnáct dní, poslední rok nebo dva pak možná jednou za měsíc. Od narození syna asi třikrát.

Situace mě dlouho trápila a myslel jsem si, že je se mnou něco v nepořádku. Jenom podotknu, že je mi 30 let, sportovec a nikdy jsem neměl nejmenší zdravotní nebo psychický problém.

Nejde ale ani „jenom“ o sex. Chybějící energie se nám projevuje i jinde a neumíme se už spolu bavit o ničem jiném, než provozních věcech, jsme často podráždění kvůli hloupostem apod.

Nedávno se pak stalo něco, co mi úplně vyrazilo dech. Po dlouhé době jsem na jedné akci potkal svoji dlouholetou kamarádku, se kterou nás vždy pojila nějaká energie. Ten večer ale tahle energie explodovala do totálního výbuchu a my jsme se do sebe naprosto bláznivě zamilovali. Oba jsme tomu vzdorovali kvůli mé rodině, ale bohužel, podlehli jsme. Už to trvá několik měsíců, kdy jsme se tomu bránili, čekali, že zamilovanost vyprchá, začneme na sobě vidět chyby… Ale stal se pravý opak, oběma nám dochází, že jsme jako dva díly jedné skládačky a absolutně nám to funguje. Už několikrát jsme si povídali úplně celou noc až do rána a kdo to nikdy nezažil, asi nikdy neuvěří jak je nádherné potkat někoho, s kým tohle zažijete. Když jsme spolu, je mezi námi tolik energie jako v Temelíně. O sexu pak ani nemá cenu vykládat, je to naprosto neuvěřitelné a oba máme chuť servat ze sebe oblečení kdykoliv se vidíme… A věřte mi, že nejde jen o prvotní pobláznění, které časem přejde. Jasně, časem to bude jiné, ale s mojí ženou to takové nebylo vůbec nikdy. 

Nevím co mám dělat. Mám rozbít „fungující a ideální“ rodinu a odejít? Nebo zůstat a žít dál pohodový život, být u svého dítěte, ale přijít o možná životní lásku?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.18 11:11

Ach jo, že ti není trapně

Lama Lama
Hvězda diskuse 49458 příspěvků 5 inzerátů 13.02.18 11:11

Intimita nefunguje leta, tak sis s ni poridil dite. A po te ses rozhodl, ze je to problem a chces odejit… Hm.

Šarlota4
Extra třída :D 10030 příspěvků 13.02.18 11:11

Rekni o milence manzelce a vypakuje te sama :)

Popokatepetla
Závislačka 3183 příspěvků 13.02.18 11:12

Chudák tvoje žena. A chudák to dítě, které jste si pořídili i když vztah už moc nefungoval :nevim:
Nejsem chlap, takže nevím, jak bych se zachovala na tvém místě, zato vím, jak bych se zachovala na místě tvé ženy :cert:

Macik.S
Kecalka 298 příspěvků 13.02.18 11:15

„A věřte mi, že nejde jen o prvotní pobláznění, které časem přejde.“ Nene, vůbec.. :roll: Ty si pako..

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 13.02.18 11:15

A mas to nejak vymyslene? Uzivis dve rodiny? Jsi si jisty, ze ti i milenka nezevsedni?

Starlink01
Kecalka 189 příspěvků 13.02.18 11:17

Možná jsi měl tu chemii a chybějící dílek skládacky, hledat dřív než jste založili rodinu… neznám nic srabactejsiho než opustit ženu na mateřský nebo nemocného člověka. Ať se rozhodnes jakkoliv stejně uz to syn pocítí. Ale pokud chceš odejít, čím dřív to udeláš tím líp… nedovedu si představit, že pak zpětně přijdu na to, že jsem byla druhý housle víc než několik měsíců. A lepit něco jen kvůli dětem nema smysl. Manželka aspoň bude mít šanci najít si taky chemii a dilek skladacky, který sedne k ní i k synovi…

káťa
Extra třída :D 13164 příspěvků 13.02.18 11:17

Špatně sis vybral partnerku na založení rodiny. Píšeš, že máte teprve 2 roky po svatbě a 10 měsíčního chlapečka, ale že tvoje nepřitažlivost a alergie na intimnosti s ní trvá už řadu let. takže sis prostě vzal ženu, ke které jsi už v době sňatku a zakládání rodiny cítil sexuální odpor a nepřitažlivost. To vnímám jako totální hloupost a krátkozrakost ze tvé strany.
Teď by asi bylo nejčestnější jít s pravdou ven (nějak diplomaticky samozřejmě), s manželkou se rozvést a být k ní a dítěti maximálně velkorysý - v podstatě jsi jí do tohoto uvrtal ty sám - a potom začít jinak a lépe. Samozřejmě bych se nespoléhala na to, že současná milenka musí být nutně tou pravou, znát člověka pouze z mileneckého poměru je hodně zkreslené oproti reálnému životu. Nicméně pokud už jsi k manželce cítil tělesný odpor řadu let předtím, nebylo by moudré v manželství pokračovat. Dle mého…

kadlina
Neúnavná pisatelka 17249 příspěvků 13.02.18 11:19

Pochopitelně, že jseš na její dotyky alergický, když máš měsíce milenku. Tuto situaci si měl řešit ve chvíli, kdy ti začala být nepohodlná, což je tedy dlouho před narozením dítěte. Řešit to ve chvíli, kdy tebou cloumá hormonální bouře z milenky a manželku odmítáš, je asi zbytečné, bohužel :?

Hedvikaaa
Kecalka 133 příspěvků 13.02.18 11:19

8o proč jsi to s ní neřešil? Zahodit rodinu pro milenku :think: no nevim :roll: budete na tom zachvilku stejne, protoze nejsi evidentně schopny komunikovat pri problemech :think:

Paoloska
Echt Kelišová 8135 příspěvků 13.02.18 11:20

Píšeš hlouposti. Pár měsíců je chvilka, to je jasné, že máš stále té druhé plnou hlavu..Děláš chybu, velkou a je otázka, zda ti to stojí za to. Jestli se nevzpamatuješ, tvrdě narazíš. Dejte si s milenkou studenou sprchu..a mimochodem, tenhle typ holek, co odvádí chlapy od rodin fakt není dobrý do života - ku.va, nic jiného.

P4ja
Kelišová 6596 příspěvků 13.02.18 11:21

@agang No myslím, že to řešíš dost pozdě. Píšeš, že to mezi vámi už nefunguje delší dobu. A až teď s tím chceš něco dělat…de facto v situaci, kdy už máš jinou??

Nevím nechápu dospělého člověka, který si pořídí dítě s člověkem, se kterým mu to v sexu neklape. Jestli jsi doufal, že se to zlepší?? A nebo jsi to neřešil a teď máš důvod pro milenku??

Jinak bych s milenkou byla opatrná. Chuť zakázaného ovoce chutná nejlíp. A očividně nejsi chlap, kterej by problémy řešil. Tak abys nedopadl úplně stejně a neřešil stejný problém s ní.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 13.02.18 11:21

Tak o rozvodu jsi měl přemýšlet než jsi zasunul jinde…
Tvoje žena má teď máme děcko, doma na mateřské a ty si užíváš jinde…připadás si jako super borec?

Buď se teď rozved, ale manželku zaopatri minimálně než se bude moci vrátit pořádně do práce a nebo ukonči vztah s milenkou a pokus se udržet rodinu…

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 13.02.18 11:22

Tak vy jste vzdorovali, ale podlehli. Hochu to jsou kecy. Kdybys nechtěl zahnout, tak se s ni proste nevidas. Hlavně se rozhodni a přestaň oblbovat manželku. Bud ji to na rovinu řekni a ukonči manželství nebo se rozejdi s milenkou a začni pracovat na vztahu doma.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >