Je chování milence v pořádku?

Anonymní
25.11.19 11:15

Je chování milence v pořádku?

Nechci, abyste me odsoudili za milenecky poměr. Spíš bych chtěla znát vaše názory na milencovo chovani. Schazime se asi pul roku dle casu. Sex je super, nejlepsi co jsem zazila (i on to tvrdi o me). Mu je lehce pres 40, ja jsem mladsi. Oba mame svoji rodinu. Jde mezi nami čistě o fyzické uspokojeni. Ale.. vcera jsme se videli, spime spolu bez kondomu. Pred sexem jsem mu rikala, at neejakuluje do me (mam k tomu sve duvody, ikdyz beru prasky). Samozrejme se to tak stalo. Jeho vysvetleni: jsi moje devka, muzu si delat co chci. Rekl to naprosto vazne.
Urazilo me to, tak jsem utla kontakt. Je to hulvát nebo se mi to jen zda? Do ted bylo vse v poradku, jen obcas mel pri sexu takove agresivnější projevy, ale jinak se ke me chova hezky - jako k milence.
To stejne o cucflecich. Nikdy mi je nedelal nebo jen na neviditelnych mistech. Po vcerejsku jich mam plny krk. Jeho vysvetleni: aspon bude videt, ze jsi sukala. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

865
25.11.19 11:19

Se Tě chtěl zbavit, už ho nebavíš. Tohle mi udělat milenka, cucfleky, tak skončila. :cert: :kytka: :andel: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9143
25.11.19 11:21

A s timhle dobrovolne sdilis intimni chvile? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 11:21

@mdvorak uz ho nebavim, proto se vystrikal do me? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
7409
25.11.19 11:22

No, nebudu moralizovat a odpovím jen na tvou otázku. Normální to není a už bych ho nechtěla ai vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 11:23
@Anonymní píše:
Nechci, abyste me odsoudili za milenecky poměr. Spíš bych chtěla znát vaše názory na milencovo chovani. Schazime se asi pul roku dle casu. Sex je super, nejlepsi co jsem zazila (i on to tvrdi o me). Mu je lehce pres 40, ja jsem mladsi. Oba mame svoji rodinu. Jde mezi nami čistě o fyzické uspokojeni. Ale.. vcera jsme se videli, spime spolu bez kondomu. Pred sexem jsem mu rikala, at neejakuluje do me (mam k tomu sve duvody, ikdyz beru prasky). Samozrejme se to tak stalo. Jeho vysvetleni: jsi moje devka, muzu si delat co chci. Rekl to naprosto vazne.
Urazilo me to, tak jsem utla kontakt. Je to hulvát nebo se mi to jen zda? Do ted bylo vse v poradku, jen obcas mel pri sexu takove agresivnější projevy, ale jinak se ke me chova hezky - jako k milence.
To stejne o cucflecich. Nikdy mi je nedelal nebo jen na neviditelnych mistech. Po vcerejsku jich mam plny krk. Jeho vysvetleni: aspon bude videt, ze jsi sukala. 8o

Tak tě prostě bere jako děvku, když to řekl a ne, jeho chování není v pořádku 8o to by byl asi poslední kontakt. Je to hňup prostě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 11:23

Doma si tohle celé dovolit nemůže. Proto si našel milenku, aby se takto mohl chovat. Ale nevím jen dedukce… Ne, agresivita není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
25.11.19 11:24
@Anonymní píše:
@mdvorak uz ho nebavim, proto se vystrikal do me? :think:

Ale zase ty řeči, že jsi jeho d.vka… Máš HA, ne? :kytka: :andel: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 11:25

@mdvorak mam, ale brala jsem atb, coz snizuje ucinek.

• Nahlásit
  • Citovat
865
25.11.19 11:28
@Anonymní píše:
@mdvorak mam, ale brala jsem atb, coz snizuje ucinek.

Se zeptej jeho, proč se udělal do Tebe…
Každopádně počkej až se sám ozve, jak se bude chovat. Ale cucfleky jsou v milostném poměru TABU. :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
25.11.19 11:28

Ahoj. Zajímavé, když to nikdy předtím nedělal. Takové chování v něm muselo něco vyprovokovat. Buď se trošku otrkal a nebaví ho to jak ze začátku a chce to nějak „ozvláštnit“ a dělá to takhle blbě. Nebo ho něco naštvalo a chce si tě tak označkovat. Ono někteří chlapi se chovají majetnicky. Nebo se do tebe zamilovala přivlastňuje si tě… Těžko říct co je pravda. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12340
25.11.19 11:29

Ne. Neni to normalni chovani a me uz by nevidel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8639

A máš mimo tohodle vztahu ještě nějakej trvalej? Není to prostě značení teritoria, že on by rád měl víc ženskejch, ale každá aby měla jen jeho? :think: Tak si tě značkuje, aby to viděl jeho sok. On se na tebe zlobí, že nemáš jen jeho, proto ti říká děv. o atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Mě tohle přijde normální protože můj muž mi tohle říká normálně při sexu a je i tvrdší a agresivnější, ale mě to nevadí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
865
25.11.19 11:31
@Anonymní píše:
Mě tohle přijde normální protože můj muž mi tohle říká normálně při sexu a je i tvrdší a agresivnější, ale mě to nevadí :mrgreen:

A je to Tvůj přítel nebo milenec? :nevim: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama