Reklama

Je čistá voda na pískovnách u Suchdolu, Majdaleny u Třeboně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baculkaji
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 18.08.18 12:34
Je čistá voda na pískovnách u Suchdolu, Majdaleny u Třeboně?

Ahoj, otázka je jasná…je voda ještě vhodná ke koupání? díky

Reklama

Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 18.08.18 12:43

Cca dva týdny zpět byla voda v pohodě. Jak je to teď netuším, ale myslím, že to bude stejný :nevim:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 18.08.18 12:44

Voda je skvela. Na Cep I. je pruzracna a na Cep II. je blankytne modra.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 18.08.18 12:47

Mimochodem, tam se voda nekazi jako v rybnice. Piskovny nejsou urceny pro chov ryb a tudiz se nehnoji a nekrmi a navic piscite dno funguje jako filtr. Jedine co na Cep II. hrozi je pokuta 200 od policie. Stale se tam tezi a nesmi se tam parkovat.

baculkaji
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 18.08.18 13:00

MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 18.08.18 13:10
@baculkaji píše:
MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info

Máte zřejmě na mysli KEMP U PÍSKOVNY

Stargust
Kecalka 167 příspěvků 18.08.18 13:12

My byli asi před 2 týdny na pískovně kousek od bývalého přechodu Halámky a naprosto v pohodě! :) :palec:

baculkaji
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 18.08.18 13:14

díky moc všem:-)

Petruš Z.
Závislačka 4345 příspěvků 18.08.18 13:54

Na Klikově to bylo cca před týdnem už špinavé. Během dvou dnů se voda zkazila. Teď nevím. To bude určitě ono, co popisuješ.

@baculkaji píše:
MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >