Je čistá voda na pískovnách u Suchdolu, Majdaleny u Třeboně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 18.08.18 12:34
Je čistá voda na pískovnách u Suchdolu, Majdaleny u Třeboně?

Ahoj, otázka je jasná…je voda ještě vhodná ke koupání? díky

Reakce:
Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 18.08.18 12:43

Cca dva týdny zpět byla voda v pohodě. Jak je to teď netuším, ale myslím, že to bude stejný :nevim:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 18.08.18 12:44

Voda je skvela. Na Cep I. je pruzracna a na Cep II. je blankytne modra.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 18.08.18 12:47

Mimochodem, tam se voda nekazi jako v rybnice. Piskovny nejsou urceny pro chov ryb a tudiz se nehnoji a nekrmi a navic piscite dno funguje jako filtr. Jedine co na Cep II. hrozi je pokuta 200 od policie. Stale se tam tezi a nesmi se tam parkovat.

baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 18.08.18 13:00

MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info

Stargust
Kecalka 169 příspěvků 18.08.18 13:10
@baculkaji píše:
MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info

Máte zřejmě na mysli KEMP U PÍSKOVNY

Stargust
Kecalka 169 příspěvků 18.08.18 13:12

My byli asi před 2 týdny na pískovně kousek od bývalého přechodu Halámky a naprosto v pohodě! :) :palec:

baculkaji
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 18.08.18 13:14

díky moc všem:-)

Petruš Z.
Závislačka 4358 příspěvků 18.08.18 13:54

Na Klikově to bylo cca před týdnem už špinavé. Během dvou dnů se voda zkazila. Teď nevím. To bude určitě ono, co popisuješ.

@baculkaji píše:
MadGirlNancy: prosím tě. Cep II, je kde přesně? tam se teda nesmí? já byla jen jednou myslím u takové restaurace- vedle je hned nějaký kemp a přešla se silnice a šlo se kousek lesem a už byla pláž…já to tam přesně moc neznám…zjišťuju, jestli to má cenu z Jihlavy jet takovej kus…ale děti by si tam hráli ve vodě s pískem atd......díky moc za info
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >