Je Cybex priam lehký a skladný?

6.3.20 19:26

Je Cybex priam lehky a skladny?

Ahojky.

Pokukuji po kocarku Cybex priam. Nyni mame Noordi Sole a byt je krasny a ma velkou korbu, tak je ale hodne tezky a kazde davani do auta je narocny :roll: Uvazuji o koupi sportaku Cybex priam, ktery by s nami cestoval a nahradil nas soucasny kocarek. Pro druhe miminko bych pak na nej dokoupila korbu. Myslite, ze si polepsim? Je kocarek lehky a skladny? A lisi se nejak modely 2016, 2017…? Popripade ktery zvolit? :kytka: Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.3.20 19:49

Ahoj,

Na Facebooku je skupina cybex mánie, kde můžeš najít mj. i srovnání starších a novějších modelu.

Ja osobně mám podvozek 2019, ten jsem chtela nový kvůli případným vadam, a korbicku mám z druhé ruky model 2018. Rozdíl je především v dizajnu - korba 2018 má jiný uchyt madla a má jiný tvar. 2019 má zas nějakou vylepšenou vystelku (myslím bavlnenou).

Kočárek nám byl ve vandas storu doporucen prave proto, ze často cestujeme, je vhodný na skládání, přepravu a do domu bez výtahu. Ano, složení je možné jednou rukou, je docela skladny do kufru auta, kolečka se jen nacvaknou, vše je HRK-HRK. Ze začátku mi přišel i lehkej, když jsem ho tahala do prvního patra, ale jak prcek rostl, + teď v zimě fusak, deku, něco v košíku,.. je to pěkná makacka. Co se tyce váhy, vycházel lépe bugaboo fox.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama