Je divné, když s holkama začal pozdě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mývalova žena
Povídálka 31 příspěvků 02.09.18 20:59
Je divné, když s holkama začal pozdě?

.

Příspěvek upraven 03.09.18 v 00:11

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 02.09.18 21:02

Počkej, to se opravdu ptáš nás, jestli se scházet s milým pohledným mužem, se kterým ti je dobře? V žádném případě! Nedělej to! Uteč!
Uf :roll:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 02.09.18 21:02

Není na tom vůbec nic divného. Proč by měl skákat hned na první ženu, kterou potká, hned poté, co dostal erekci?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 02.09.18 21:04

Spíš jsi divná ty. Poradila bych mu, aby si našel jinou ženu, protože ty nejsi úplně normální…

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 02.09.18 21:07

@mývalova žena no to je fakt strasne podezrele! :lol: Jako bacha na nej, moh by to bejt seriovy vrah! :nevim:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 02.09.18 21:10
@Chytrak píše:
@mývalova žena no to je fakt strasne podezrele! :lol: Jako bacha na nej, moh by to bejt seriovy vrah! :nevim:

Taky si říkám, že to bude nějakej h@jzl, bič a pryč

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 02.09.18 21:13

Ja myslim, ze takovych lidi je hodne, jen se o tom nemluvi. Ja znam dost lidi, kteri jsou uplne v pohode, ale na vztahy maji smulu-jsou treba stydlivi…zkus ho vice poznat a uvidis :mavam:

Malaga
Generální žvanilka 24893 příspěvků 02.09.18 21:14

Tak těch, co čekali do 30 zase až tak moc není…nicméně, proč z toho neudělat přednost? ;)

Emimin7
Echt Kelišová 9376 příspěvků 02.09.18 21:15

Kde je sakra @Pawelkova , nebo tak nejak. Vzdyt je to jasny utajeny gay.

macoxx
Kecalka 148 příspěvků 02.09.18 21:19

Okamžitě se ho zbav a peláš od něho seč ti síly stačí. Zase panika že někdo nespadá do normovaných škatulek :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 02.09.18 21:19
@mývalova žena píše:
Ahoj…no, nevím, jak začít, ale mám otázku. Poznala jsem muže, vzájemně jsme si byli sympatičtí, a tak jsme se začali scházet. Je moc milý, pohledný, je mi s ním dobře, ale teď při poslední, setkání mě docela šokoval - řekl mi, že začal s holkama (se všim všudy), až když mu bylo ke třiceti (připisoval to mužskému kolektivu a pak pár nešťastným láskám). Působí na mně dost vyrovnaně a nebyla bych jeho první, ale i tak mně najednou zahltili jisté pochybnosti. Je to normální? Je to OK? Není na něm něco, na co bych si měla dát pozor? Nebo neplašim zbytečně? Šly byste do toho?

Jestli ti s nim doteď bylo dobře, tak se neplaš. Není to úplně obvyklé, ale radši toto, než proutník každým coulem od 16.

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 02.09.18 21:34
@mývalova žena píše:
Ahoj…no, nevím, jak začít, ale mám otázku. Poznala jsem muže, vzájemně jsme si byli sympatičtí, a tak jsme se začali scházet. Je moc milý, pohledný, je mi s ním dobře, ale teď při poslední, setkání mě docela šokoval - řekl mi, že začal s holkama (se všim všudy), až když mu bylo ke třiceti (připisoval to mužskému kolektivu a pak pár nešťastným láskám). Působí na mně dost vyrovnaně a nebyla bych jeho první, ale i tak mně najednou zahltili jisté pochybnosti. Je to normální? Je to OK? Není na něm něco, na co bych si měla dát pozor? Nebo neplašim zbytečně? Šly byste do toho?

Mému příteli je 43 a měl přede mnou jen jeden dlouholetý vztah ( 12 let ) s tím že sexuálně žít začal až po 20tem roce … Nevidím to jako chybu , spíš jako přednost … Není přelétavý ( teda aspoň doteď nebyl :mrgreen: ) a já jsem ráda že vím, že se nevrhne po každé sukni. Jsme spolu bezmála 8 let. Řešíš blbost, nic na tom není .. ještě když ti to sám řekl. Buď ráda a užívej si nového vztahu

Emimin7
Echt Kelišová 9376 příspěvků 02.09.18 21:49

Jen zminim, Ted Bundy take pusobil mile a vyrovnane a s zenami zacal v pozdejsim veku.

marg
Ukecaná baba ;) 1820 příspěvků 02.09.18 22:00

Tak já budu asi jediná, komu to opravdu přijde divný, zvláštní, podezřelý. Na druhou stranu bych ale rozhodně dala vztahu šanci, proč ne. Samo se ukáže časem, jaky je. Nenapadá mě jediná věc, na co konkrétně bych si měla dávat pozor. Debil, úchyl nebo podivín se může vyklubat z kohokoliv bez ohledu na začátek sexuálního života. Takže bych do toho klíďo šla. Good luck.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 02.09.18 22:07
@marg píše:
Tak já budu asi jediná, komu to opravdu přijde divný, zvláštní, podezřelý. Na druhou stranu bych ale rozhodně dala vztahu šanci, proč ne. Samo se ukáže časem, jaky je. Nenapadá mě jediná věc, na co konkrétně bych si měla dávat pozor. Debil, úchyl nebo podivín se může vyklubat z kohokoliv bez ohledu na začátek sexuálního života. Takže bych do toho klíďo šla. Good luck.

Proč divný, zvláštní a podezřelý? A podezřelý z čeho? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >