Sedací souprava

22.1.21 06:52

Je dobrá tato sedací souprava

Krásný den chci koupit novou sedací soupravu do U. Moc se mi líbí tato. Nemáte ji náhodou někdo doma? Jak jste spokojené? Mockrát Vám děkuji. :srdce:
https://www.nabytek-helcel.cz/…-levy-roh-1/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13245
22.1.21 06:57

@Kristýna-1111 Videli jste ji v realu? Vyzkouseli jste, jak se na ni sedi?
Je dost velka, takze cena 25 tisic by me zarazila 8o Podle nakresu je zadova operka vysoka jen 40 cm, a to je na pohodlne domaci valeni fakt malo. :? Alespon pro nas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 07:04

Právě že neviděla. Proto mě spíše zajímal názor lidí co ji třeba mají doma. Nechci koupit špatně. V obchodě se mi žádné nelíbí na internetu je hezčí výběr :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2022
22.1.21 07:08

Má nízké opěradlo, pro moje záda by to nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
22.1.21 07:08

@Kristýna-1111
Zádová opěra je malá. Proto asi ta cena :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 07:09

Všem děkuji za odpovědi. Raději budu hledat dál :smiling_face_with3_hearts: :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13245
22.1.21 08:12

@Kristýna-1111 Na podzim jsme kupovali tuto https://www.nabytek-certovina.cz/?… Vyhodou je, ze je to skladacka, takze si z dilu poskladas svuj tvar.
Je pohodlna, prostorna, dobre se na ni po obede u nedelni pohadky spi :lol:
Jak dlouho vydrzi, jak idolny je potah, to ukaze az cas. Ale za prvni mesic pouzivani jsme spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
22.1.21 08:48

Nekupovala bych ji. Sedačku je dobré si vyzkoušet. :palec: A cena mi příde dost nízká, asi kvalita nic moc. My za tu cenu máme sedačku poloviční z Kasva a spokojenost. Ale v obchodě jsme si na ní poseděli. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14021
22.1.21 09:06

Podívej se na sedačky od Jech, připlatíš si, ale ta kvalita nemá chybu. Máme ohromnou do L, rozkládá se tak, že se na ní vyspí celá rodina klidně ;) skvěle se čistí, jsem moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
22.1.21 09:18

Jen bych ráda upozornila, že rady typu, jak je dobré si sedačku vyzkoušet, jsou nyní trochu z říše fantasy :mrgreen:.
Taky se chystáme koupit sedačku, ale 1. není možnost vyzkoušet, 2. vůbec nevím jakou, a 3. nic se mně nelíbí :lol:, tak aspoň se tu trošku inspiruji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
22.1.21 09:24

@Kristýna-1111 Tuto sedačku nemám ale mám též od Helcel už druhou a kvalita skvělá. Jinak sedačka vypadá krásně a za tuto cenu je to pecka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
22.1.21 09:27
@kolibrik1 píše:
Jen bych ráda upozornila, že rady typu, jak je dobré si sedačku vyzkoušet, jsou nyní trochu z říše fantasy :mrgreen:.
Taky se chystáme koupit sedačku, ale 1. není možnost vyzkoušet, 2. vůbec nevím jakou, a 3. nic se mně nelíbí :lol:, tak aspoň se tu trošku inspiruji :palec:

To mi povídej.. taky se teď zařizujeme a je to děs. Sedačku teda máme, ale ten zbytek když se na to nemůžu podívat a ošahat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
22.1.21 09:29

Nekoupila bych si sedačku, postel a podobné věci když si je nemůžu vyzkoušet. Může mít špatné opěrky, být moc tvrdá nebo měkká apod. Sedačka je pro mě dost draha na to, abych ji koupila slepě na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
22.1.21 09:30
@Dara90 píše:
To mi povídej.. taky se teď zařizujeme a je to děs. Sedačku teda máme, ale ten zbytek když se na to nemůžu podívat a ošahat :roll:

no to my taky máme, ale hnusnou :,(, ale taky máme kočku a trošku se obávám, že dokud bude kočka, tak nebude nová sedačka. Ale tak vybírám už teď, jsem ráda připravená :lol:
Sháníme komodu. Myslím, že jsme s mužem na netu prohledali každý tak 10 hodin, vyměnili si asi 1000 odkazů a výsledek je ten, že pořád nic. Když už by se nám něco pozdávalo, tak to uzavřeme s tím, že když to nemůžeme omrknout, tak ještě radši vyčkáme… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
22.1.21 09:40

@kolibrik1 :) přesně. Akorát jsem z toho otrávená a nic jsme si nevybrali. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat