Je dobré dělat vychovatelku na škole, kde jsou mé děti?

326
21.6.13 12:52

Je dobré dělat vychovatelku na škole, kde jsou mé děti?

Dobrý den,

ráda bych se podělila o Vaše názory nebo zkušenosti. Dostala jsem nabídku dělat paní vychovatelku ve školní družině. Pedagogické vzdělání mám. Tuto školu navštěvuje dcera a příští rok i syn. Takže teď mám velké rozhodování, jestli je to to pravé. Jednak pro mě, abych byla nestranná, i když je třeba nebudu mít ve třídě, prostě budeme v jedné budově, jestli to dělá dobrotu. A také pro ně. Aby se z toho nestalo něco jako: To jsou ty „učitelské děti“.
Má to výhodu, že je to blízko bydliště, ale abych tím něco nepokazila do budoucna.
Nebo se raději poohlédnout jinde?

Moc díky. Evča

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5230
21.6.13 12:56

Jestli je nebudeš mít ve třídě (což bych určitě nedoporučovala) tak je to v pohodě. Já to tak budu mít taky, až se vrátim do práce do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
evill
21.6.13 12:58

No co si pamatuji, tak my jako děcka nikdy neměly rády děti učitelek a vychovatelek :). Už prostě jen z principu, že úča a vychovatelka jsou zlo (dnes mám v rodině spoustu učitelek i vychovatelky :mrgreen:). Takže myslím, že to dobrotu dělat nebude. Rozhodnutí je ale samozřejmě na Tobě, já bych se poohlídla jinde ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Uju
6758
21.6.13 13:01

No, moje máma dělala učitelku na škole kde jsem byla já :nevim:
Nevidím v tom nic pro ani proti. Vím, že na mne učitelé byly přísnější(aby někdo nemohl říct, že mi nadržují ze známosti), na druhou stranu byla větší ochota když šlo o doučování, radu ohledně probírané látky atd… Bylo to dost těžký s výmluvama je mi špatně, musím domů atd…(pro mne hrozná nevýhoda vždy jsem čekala až máma nebude v kabinetu abych mohla za třídní-někdy mě pustila ale někdy mi taky řekla ať se jdu poradit s mamkou) :zed: Co se kolektivu týče, tak všichni v poho. Nikdo mi neřekl ani nenaznačil, něco v tom smyslu máš jedničku bo tě znají nebo tak. Takže já bych to vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
21.6.13 13:03

Za nás družinářka s výukou nic společného neměla, jen hlídala děti před a po vyučování
já tedy problém nevidím
a pokud budou chodit do družiny můžou chodit do té druhé skupiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58271
21.6.13 13:04

No jsem v družině a jednou tam Matyáše mít budu
Na jednu stranu výhoda :D na druhou nevýhoda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JulkaD
21.6.13 13:22

Me mamka na zakladce dokonce i primo ucila a 2roky jsem ji mela za tridni. Noo a…od spoluzaku a vlastne vsech jsem to dost pocitovala;)) jako nic strasnyho, ale jelikoz mamka byla opravdu dooost prisna, takze nekdy to bylo dost neprijemny. Napr.kdyz se o ni bavili ne zrovna moc „pekne“ a ja to slysela bo i primo u tohi byla. Ale muj strejda byl na te stejne skole zastupce reditele a byl strasne oblibenej a na nej jsem byla zase strasne pysna;)).

Ale…nikdy mi nikdo primo nejak nenadaval bo neco podobnyho, ucitelky na me akorat mely vetsi naroky..jinak ok.

Ja osobne bych tu praci vzala. Ma to pro tebe dost vyhod, je to PRACE a kdyz se s detma domluvis, ze spolu TAM budete proste jako vychovatelka/zak..tak by to melo byt vpohode :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
326
21.6.13 13:40

Děkuji za názory.

Teď musím odběhnout, příjdu sem kouknout zítra. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4854
21.6.13 13:58
@princeznaII píše:
Za nás družinářka s výukou nic společného neměla, jen hlídala děti před a po vyučování
já tedy problém nevidím
a pokud budou chodit do družiny můžou chodit do té druhé skupiny
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat