Je dobré jít do trojky s kamarádem s výhodami?

Anonymní
27.6.20 16:43

Je dobré jít do trojky s kamarádem s výhodami?

Zdravím všechny..chtěla bych se zeptat na Váš názor, protože si nevím rady. Mám už nějakou dobu,,kamaráda s výhodami,, přenesly jsme se před pár krizí a v posteli nám to skvěle klape..řekla jsem mu že si nechci jen užívat že bych chtěla rodinu a usadit se, řekl mi že spolu mužem spát, občas u něj prespim a tím vyzkoušíme jestli by to fungovalo i v jiných směrech než jen v sexu.. tak jsem na to kývla, je to asi 4 dny co jsme se nějak náhodne dostali k tomu že by chtěl zkusit trojku, ještě jednu ženu..má na mysli mojí sestřenici a já netuším jestli by do toho šla. Od té doby o tom pořád přemýšlím a mám dost pochybnosti, bojím se že nám to zničí nás dobrý vztah který máme a taky se bojím že nezvládnu pohled na to jak si to rozdává i s ní. Snažím se bránit svým pocitům a dát tomu čas, ale cítím asi trochu něco víc než bych měla..nějak mi nejde na něj přestat myslet..nic netuší, ale nevím jak dlouho to ještě vydržím..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

612
27.6.20 16:48

No tak se svou sestřenici bych spát fakt nechtěla 8o fuj vždyť je to rodina proboha 8o
Jinak bych přerušila s nim kontakt jestli chceš něco vážného. Ty jsi do něho zamilovaná a on tě má na háku, akorát se ještě víc utrapis. Pořizovat s nim rodinu je nesmysl, myslím že se z toho stejně vycouvne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 16:51
@someargue píše:
No tak se svou sestřenici bych spát fakt nechtěla 8o fuj vždyť je to rodina proboha 8o
Jinak bych přerušila s nim kontakt jestli chceš něco vážného. Ty jsi do něho zamilovaná a on tě má na háku, akorát se ještě víc utrapis. Pořizovat s nim rodinu je nesmysl, myslím že se z toho stejně vycouvne

O přijde mi to divný no..je to buď a nebo..řeknu mu o tom jak to cítím a uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
98
27.6.20 16:54

Vy asi nebudete nejostřejši tužka v penálu viďte? Spát s vlastní sestřenici vám přijde v pořádku to Vás netrápí :think:. Trojka není to, že sedíte a sledujete jak váš chlap spí jinou. Trojka je zážitek i pro Vás že se zapojíte taky, takže normální lidi většinou hledají mimo rodinu, nebo pár co mají podobné choutky. NE v rodině :zed:

Příspěvek upraven 27.06.20 v 19:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
27.6.20 16:59

Pokud chceš dítě, tak bych do toho rozhodně nešla s někým, kdo se klidně vyspí s někým dalším. Chápu že je to kamarád s výhodami, ale očividně tě nebere nějak víc, že by tě třeba miloval, když chce zapojit třetího člověka. Já bych se na něj vykašlala, takový člověk nebude do života s rodinou moc použitelný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
27.6.20 17:19

Jako fakt se sestřenicí 8o 8o FUUJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23000
27.6.20 17:33

Sakra, trojku mi nikdo nenabízí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7446
27.6.20 17:40
@Mango_Lassi píše:
Sakra, trojku mi nikdo nenabízí :think:

Jenže tady je řeč o FFM, a Ty preferuješ MMF, navíc ve stylu BBC! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.20 18:11

Ty si opravdu myslíš, že máte dobrý vztah? Vždyť je to jen o sexu, copak si tak hloupá? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
27.6.20 18:17

Kýkvi na to a pak chtěj trojku s jeho bratrencem, budete si kvit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
27.6.20 18:35

S kym jinym, nez s kamaradem s vyhodami…a jestli s nekym rozhodne ne, tak se setrenici :poblion:…jestli tohle neni nakej for, tak pochop, ze s timhle „kamaradem“ rodinu fakt nezalozis…tak mozna si uzijes tu trojku a najdi si normalniho partnera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
926
27.6.20 19:04

Ty myslis na budoucnost, ze budete rodina-ty, on a dite, zatimco on mysli na tvou sestrenici ve vasi posteli. Jako neeeee takhle si pevny vztah opravdu nevybudujes. Neztracej s nim cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
27.6.20 20:36

Prosím tě, vzpamatuj se.. Spát se svojí sestřenicí?.. To snad neee… A na něj zapomeň, ten s tebou rodinu nezaloží.. Najdi si někoho, kdo tě bude milovat a chtít tu rodinu s tebou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
27.6.20 21:19

Lidi už neví roupama co by 8o :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3312
27.6.20 22:40

Z nekterych lidi je mi zle. Tvuj kamarad s vyhodami je jeden z nich. A ty jsi tak hloupoučká, že nad jeho návrhem jeste uvažuješ. Hlavne se chraň, ať do toho jeste nepřijdou deti, protoze to by mi jich bylo opravdu líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama