Je dobře když miminko prdí?

307
10.7.21 13:33

Je dobře když miminko prdí?

Ahoj holky.. omlouvám se za hloupý dotaz, ale jsem mámou poprvé, takže jsem ještě nezkušená :)
Teď k věci..mám dvouměsíční holčičku, plně kojenou..a poslední dobou hodně prdí..je to normální?
Včera jsme byli u doktorky na kontrole a malá tam prděla jako stará ženská když ji doktorka poslouchala srdíčko :D
Je to normální že tak prcká?
Nekrouti se u toho, ani nepláče..Asi je je to lepší než aby plakala že ji bolí bříško ne? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
287
10.7.21 13:47

Presne tak, bud rada, ze ji prdy samy odchazi a neboli ji to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1688
10.7.21 13:48

@Majka6802 Je to normální, dokonce je to žádoucí. Děti do 3 měsíců mají obrovské problémy s trávením, jelikož se jim teprve rozjíždí a mají z toho koliky. Kdy jenom řvou, tlačí, kopou nohama a nedokážou ze sebe ty prdy vytlačit. Potom končíš jak já, kdy kapeš espumisan, cvičíš s nohama, masíruješ břicho a nespíš, protože dítě ječí a ječí a ječí :)
Věř mi, že mnohem radši chceš mít uprděné mimino, než to co prdět nedokáže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15304
10.7.21 13:59

Jasny, tady platí lepší prd nez 10 doktorů stonasobně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9099
10.7.21 13:59

@Majka6802 když nebude prdět, tak se jinak nafoukne jak balón a pak praskne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
10.7.21 14:18

Je šikulka, ze se naucila si pomoct, bud stastna :palec: muj chlapecek taky střílel salvy, ja se stydela, protoze to vypadalo, ze prdim ja a ne ten maličký mimánek v kočarku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
10.7.21 14:23

Za prdy buď ráda :-) my jsme si s prvorozeným synem vytrpěli tři měsíce hororu… druhorozená s tím nemá problém a prdí vesele celé dny a já jsem fakt z toho happy jak dva grepy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
10.7.21 14:26

Kto prdí, zdravie si tvrdí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1735
10.7.21 14:33

Bud rada, ze prdi. Moje dite se nemohlo vyprdet a me to malem privedlo do blazince ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4288
10.7.21 14:38

Co bych dala za prdici miminko :lol: syn prděl ale asi málo, byl nafoukly a měl velké bolesti. Tak jsme slavili každý prd :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
10.7.21 15:07

Jejda, tak naši tříměsíční od dvou měsíců prdí pokaždé, když je zvedneme kmusi to snad slyšet i sousedi) :D a je to milionkrát lepší než když to že sebe předtím nemohli dostat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5152
10.7.21 15:21

Buď šťastná za každý PRD, mamko :lol: :dance: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6369
10.7.21 15:21

Prcká? Co to je za výraz? Nebo překlep? :lol: Mohla jsi se na to prdeni zeptat doktorky, když už jsi tam byla, ale asi je to úplně normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
10.7.21 15:42

A nejíš třeba moc věci které nadýmají? Perlivé vody, zelí, luštěniny atd… Když kojíš tak to to malé taky nadýmá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
10.7.21 16:30
@Alušáček píše:
Prcká? Co to je za výraz? Nebo překlep? :lol: Mohla jsi se na to prdeni zeptat doktorky, když už jsi tam byla, ale asi je to úplně normální.

Ano překlep :)
Určitě jsem tady nechtěla být nějak sprostá..takže se omlouvám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat