Je dobré se vrátit k bejvalému?

Anonymní
27.3.20 06:40

Je dobré se vrátit k bejvalemu?

Dobrý den, mám bejvaleho přítele se kterým už tak 4 roky nejsem. Všechno bylo fajn, dá se říct že všechno klapalo až na pár problémů. Když jsem k příteli jezdila, neustále koukal na partičku a seděl u PC, na lednici měl fotky bejvale přítelkyně, zezacatku jsem se snažila být tolerantní a tak nějak ho,, chápat,, ale jednoho dne mi došla trpělivost, napsala jsem mu dlouhou zprávu, ve které jsem vše ukončila a vlastně jsem to úplně zazdila, byla jsem naštvaná a tvrdohlavá, vlastně jsem mu nedala ani šanci, aby to mohl napravit..teď zpětně vím že se to dalo řešit i jinak a mrzí mě moje chování..teď si píšeme chceme jít spolu ven, ale mám v sobě strach a nejistotu, nevím jestli by to mohlo fungovat, nebo jestli je vůbec možné se k bejvalemu vrátit? Prožila jsem si dva moc špatné vztahy a bojím se..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13201
27.3.20 07:01

Myslíš, že už nesedí u pc a sundal bývalku z lednice? Na to, že se někdo změní nevěřím, takže za mě ne, nevracej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24715
27.3.20 07:12
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám bejvaleho přítele se kterým už tak 4 roky nejsem. Všechno bylo fajn, dá se říct že všechno klapalo až na pár problémů. Když jsem k příteli jezdila, neustále koukal na partičku a seděl u PC, na lednici měl fotky bejvale přítelkyně, zezacatku jsem se snažila být tolerantní a tak nějak ho,, chápat,, ale jednoho dne mi došla trpělivost, napsala jsem mu dlouhou zprávu, ve které jsem vše ukončila a vlastně jsem to úplně zazdila, byla jsem naštvaná a tvrdohlavá, vlastně jsem mu nedala ani šanci, aby to mohl napravit..teď zpětně vím že se to dalo řešit i jinak a mrzí mě moje chování..teď si píšeme chceme jít spolu ven, ale mám v sobě strach a nejistotu, nevím jestli by to mohlo fungovat, nebo jestli je vůbec možné se k bejvalemu vrátit? Prožila jsem si dva moc špatné vztahy a bojím se..

Ne, nevracej se. Evidentně ještě nejsi připravená na normální vztah, když myslíš na 4 roky starou nefungující záležitost. Tvoje hodnota neklesá, pokud jsi single. Věnuj se sama sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3055
27.3.20 07:16
@Anonymní píše:
Když jsem k příteli jezdila, neustále koukal na partičku a seděl u PC, na lednici měl fotky bejvale přítelkyně

Ja bych si kvuli takovemu nohy nelamala, ale kdyz ti to vyhovuje… Jestli se ti opakuji spatne vztahy, bude problem na tve strane. Zapracuj na sobe, jdi po praci tvych snu, dostuduj, co jsi chtela, bud tak odvazna, mila, cokoli, jako bys chtela byt, namakej si telo… pak pochopis, ze takovy poklad si zaslouzi toho nej chlapa na svete. Pokud jsi aktivni, nemuze to byt pc pecival.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
27.3.20 07:35

@Monchichik třeba teď visí na lednici ona ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2174
27.3.20 07:41
@Bobsh píše:
@Monchichik třeba teď visí na lednici ona ;)
:mrgreen: :potlesk: :mrgreen: Třeba :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
27.3.20 07:58

Mám pocit, že si od neho neodišla len kvôli fotke na chladničke a pozeraniu partičky. Asi tam muselo byť viacero negatívnych faktorov. To si mu fakt na to nikdy nič nepovedala, len si sa jedného pekného dňa rozhodla že už ďalej sa nedá pokračovať??? bez toho že by si mu o svojich pocitoch povedala??? trošku divné. V tom prípade si potom asi divná ty a mala by si hľadať chybu predovšetkým v sebe. Keby mám odísť z každého vzťahu kvôli hocijakej blbosti, ktorú s partnerom ani neprediskutujem tak som doteraz sama… trošku sa zamysli či si to náhodou nie ty, čo nevie absoútne riešiť problémy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
27.3.20 08:01

Řekla bych, že taky záleží na věku. Je velký rozdíl 18×22 a 30×34, pokud jste mladí, mohli jste se oba někam posunout. Můžeš to zkusit, ale moc si od toho neslibuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4607
27.3.20 11:05

Zakladatelka: a myslis, ze kdyz se k sobe vratite on prestane lezet u PC, bejvalku sunda a da tam hned tebe? Anebo to jsi uz ted ochotna prekousnout, jen protoze nezvladas byt single? ;)

Zamyslel bych se vazne nadtim hodne pravdivym co napsala @kacakaca vyse. To ze opakovane vyhledavas problemove chlapy, znaci, ze ty sama mas nejakej problem, kterej te k nim tahne. Zamysli se nadtim co to je a az pak se vrhej do vztahu(klidne i s tim ktereho jsi odkopla a ted litujes) neb jinak budes mit furt dokola jen problemove vztahy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
27.3.20 22:03

Místní radilky ti zakladatelko nic použitelného neporadí…většinou to jsou líné, pro vztah nepoužitelné týpkyně a místo reálného života, tady rozdávají jedovaté rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 17:29
@olino píše:
Místní radilky ti zakladatelko nic použitelného neporadí…většinou to jsou líné, pro vztah nepoužitelné týpkyně a místo reálného života, tady rozdávají jedovaté rady…

Děkuji za názor, vidím to stejně :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama