Je dovolená v Bulharsku bezpečná?

alinka78
31.5.17 11:47

Je dovolená v Bulharsku bezpečná?

Ahoj, byl někdo už letos nebo min. rok v Bulharsku na dovolené? Jak to tam vypadá s ohledem na migranty atd. Nebo, kam plánujete leteckou dovolenou s dětmi? Děkuji.
krásný den… :mavam:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2536
31.5.17 11:58

@alinka78 Byli jsme minulý rok, migranty jsme tam neviděli, jestli tedy bychom poznali migranta od Bulhara :mrgreen:
Jinak za nás nejhorší dovolená, nevyšlo počasí, hnusný špinavý moře, bazény ledový, k vidění tam nic není, výlety taky nic moc, pokud nepočítam Sluneční pobřeží, kde jsme si připadali jak na Matějské pouti. Letos plánujem Egypt nebo Turecko, tam je jistota krásného moře a počasí.
Jediný nebezpečí jsem tam zaznamenala v tom, že plno lidí tam dostalo nějakou střevní infekci, rozkřiklo se, že jsem zdravotnice a mám zásobu léků, tak tam za mnou chodili turisti a jsem ordinovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:00

@alinka78 Já tam nebyla teda ani letos ani loni, ale pokud by byly peníze, tak tam s manželem a malou dvouleťačkou letíme hned..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
31.5.17 12:00

Ahoj sestra byla minulý rok v Bulharsku a nestěžovala si spíš si to chválila ze jich tam je minimum my letos taky letime s dcerou skoro 2 roky a nemam obavy ???? spíš bych je měla v Řecku atd ????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:01

@renap tak blbý počasí se dá chytnou všude, nechápu proč to svalujete zrovna na místo pobytu :D to mě fakt přijde ftipný :D
A ještě by mě zajímalo, kde přesně ste byla? Já jen že bych se tomu vyhla :D zatím víme, že severní pláž v primorsku je TOP..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:03

Jo a ještě dodám, že já jsem dost fouňa na cizí stravu a to co sme dostali v bulharsku, za mě i s manželem, nejlepší dovolená jakou sme zažili..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
31.5.17 12:08

@Trinetka přesně tak mě všichni vnucovali že se v Bulharsku nevyplatí allinclusive a že nemají takový výběr jak jinde a pravda to není vychytala jsem zájezd s allinclusive za 10 399,– a polopenze nebo snídaně byly třeba za 9000,– tak jsem si přidala a měla jsem klid takový výběr od pečiva až po maso no to jsem asi ještě nezažila a vyměněné peníze byly jen na utratu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 12:12

@Trinetka můžu se zeptat kde přesně jste byli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:18

@pralinka2727 V Primorsku s Alexandrií

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
31.5.17 12:20

@Trinetka My jsme byli ve sv. Vlas, kousek od Slunečního. Hotel byl v pohodě, jídlo taky, na to jsem si rozhodně nestěžovala. Ten průjem nikdo z naší rodiny neměl, ale těch lidí tam bylo dost, co měli problémy, prý je to v Bulharsku časté, kolegyně byla před pár lety v Primorsku v hotelu Belveder, a skončilo tam půl zájezdu na infuzích, doktor prý nestíhal.
S tím počasím jsem to myslela tak, že radši pojedu někam, kde je jistota, což v Bulharsku není, tam je to loterie. Nějak nemám zájem strávit dovolenou u moře v mikině při 19 stupních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:23

@jajuj My měli taky all inclusive, jako asi se dá v poho jet i beze stravy, páč jídlo je všude a to i přímo u moře velmi levné a moc chutné. Jeden den neměli nic nač bych měla chuť tak sme šli jíst poblíž pláže, dělali tam grilovaný kuře. Manžel si dal mršinu a měl jakýsi divný salát na dně talíře a já si tam v přepočtu asi za 130kč dala to meníčko.. dostala sem mega talíř, kde byla půlka kuřete, hranolky obloha, k tomu pití a jako dezert sem měla ještě pohár.. To ani v čr tak levný nebylo.. a v den odletu sme šli do čínské restauračky a omylem si objednali zřejmě jídlo pro dva :D takové porce a za pár korun sem nikde nezažila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:27

@renap no v belvederu sme chodili na jídlo a nic nám nebylo, zato v egyptě ten průjem mám pokaždý :D ale žádný drámo, jen bych tam nebrala malé děti.. Jinak dík, sv Vlasu se vyhnem, stejně sme zamilovaný do primorska :) ale jednou možná budem chtít i jinam :) V primorsku sou pláže dvě, jižní je plná chaluh a na začátku je to rezervovaný pro rusáky a na severní sou od alexandrie zadaks slunečníky, jen tam bývaj hodně vlny.. našťěstí zákaz vstupu ala červená vlajka nebyl nikdy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2536
31.5.17 12:32

@Trinetka To je dobrý, jsi náročná na jídlo, ale v hotelu si nic nevybereš, tak jdeš na grilovaný kuře s hranolky a zároveň chválíš jídlo, jaký je tam super?
My měli taky all. inclusive, jídlo bylo dobrý, samozřejmě se to nedá srovnat s 5 hvězdama v Turecku třeba, ale šlo to. Pro mě je součástí dovolené i místní kuchyně, chci ochutnat jejich speciality, mám ráda středomořskou kuchyní. Hranolky grilovaný kuře můžu jíst doma, ale každý to má jinak, sousedi tam bili a největší zážitek z dovolený v Bulharsku byl, že tam našli českou hospodu, kde měli guláš se šesti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
31.5.17 12:36

@Trinetka taky jsme byli minulý rok v Belvederu :-) letos jsme se placli přes kapsu a jedem Djuni, hotel Pelican :srdce:

Jako z Bulharska nevidím důvod, proč mít strach. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4781
31.5.17 12:37

@renap soráč, ale řekla sem, že sem si jeden den nevybrala, protože byla ryba který nemusím a pak asi nějaké mleté na které sem neměla chuť a na to kuře sem se chodívala dívat celou dobu, tak sme to využili :D nikdo neřekl, že nebylo dobré jídlo.. Do turecka se chci taky mrknout, ale v téhle době a s malou zatím ne a v pětihvězdičkáči v egyptě mi moc jídlo nejelo.. A vo tom to právě je, vždyť hlavní bulharské jídlo je přece šopák a ten dělali fakt skvělej..
Jen ti nevím, proč mám dojem že útočíš :D já se prostě bavím o tématu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama