Je druhá čárka na TT dostatečně silná s ohledem na DPO?

24
19.3.21 06:54

Je druhá čárka na TT dostatečně silná s ohledem na DPO?

Ahoj všem snažilkám 🙂 Mám tři dny zpoždění MS a jsem cca 16 DPO. Ráda bych se zeptala zkušenějších testujicich, jestli druhá čárka na testu je dost silná na to, aby z toho něco bylo. Na fotce jsou testiky z posledních tří dnů, prostřední dva že včerejška, poslední z dnešního rána. Jsem půl roku po ZT, tak jsem z toho celá nervózní ☺️😇 Předem děkuji za všechny reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62830
19.3.21 06:56

@Elenis sílí, takže je to dobrý. Ono záleží na mnoha faktorech, stačí víc pít a bude slabší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
19.3.21 07:01

Jako silnější je ale neraduj se dokud ti to nepotvrdí doktor.. Začátky jsou buď a nebo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
19.3.21 07:30

Tohle ke strašně individuální. Ja touhle dobou měla už čárku silnější než kontrolní a pak jsou holčiny, co maj čarky slabší a je vše ok. Dulezity je, aby to sililo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.3.21 07:42

Děkuji holky, no objednali mě na gynekologii až na 6.4., tak mám doooost času na další testování 🤦 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
19.3.21 09:15

Ahooj, ale testuj se po 2-3dnech protože HCG roste každé dva dny jinak každá žena to má jinak(myslim hodnotu HCG) Ale měla by čárka sílit což u tebe sílí… Moje sestra mi říkala že snad do 8tt neměla žádný mamatest pozitivní a ani žádné příznaky pak to zjistila vždy až s clearblue Digi. A já zas měla příznaky ještě před termínem MS.. A test jsem měla pozitivní hned minulý týden a včera ráno jsem si dělala pro jistotu ještě (řekli nám lékaři totiž že buď neotehotnim nebo mám jen 4%, začala mi pomáhat a léčit až lékařka kterou mám teď) a vážně 2cyklus po lécích vypadá to že se povedlo, :srdce: jsem tak nervózní na ko.na gynde. Ty máš taky dost času než půjdeš na ko ale jak říkám každá to má jinak nebála bych se a užívala bych si, a dávala na sebe velký pozor :kytka: hodně štěstí ti přeji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.3.21 11:12

@LillyCHeer Moc děkuji za milou odpověď a hlavně gratuluji :srdce: Je to úžasné, že se i přes takové překážky zadaří! Určitě snížím frekvenci testování, já už jsem něco tušila týden, pořád mě pobolíval podbřišek, proto mě i ten můj první negativní test neodradil :D. Ty tři první testíky jsi si dělala kdy? To bylo ještě předtím, než jsi očekávala MS nebo až po zpoždění? Nechci mít obavy, jen po předchozí zkušenosti je náročnější být v klidu…dokud neuvidím na UTZ srdíčko, tak tomu asi věřit nebudu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
19.3.21 11:19

@Elenis tak to jsme dvě právě že jsem tak nervózní i přítel..já si dělala jeden 10.3-11.3-13.3 a poslední 17.3 a děkuji tobě taky gratuluji❤a jeden Digi clear blue 11.3 to mi ukázal plus a 1-2tt a druhý včera to mi ukázal 2-3 takže HCG by mělo v pořádku stoupat chtěla jsem to pro jistotu vzhledem k tomu co mi říkali lékaři. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.3.21 00:29

Ja jsem ted 20 DPO a uz mam dalnici. 16 DPO muj test vypadal cca stejne jako ten tvuj. Vim, ze ti moc lidi rekne, ze je to brzo, ale na to ses neptala ;) vypada to, ze to sili, a ja drzim palce! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 08:15

Ahoj holky
Nejsem žádná lovkyně duchů. Jedno dítě už mám. Ale tento měsíc mi to nedalo skrze spineni a dloubani v břichu a udělala 2testy 5dni před MS. Ranní test byl jasně negativní, ale odpoledne 2.test se mi zdá, že má ducha. Vidíte to tam také nebo se mi to jen zdá? Každopádně další test udělám až po vynechání MS, protože se nechci zbytečné stresovat. Jen mě zajímalo, zda to tam vidí i někdo jiný nebo jen já a jestli jste měli odpoledne větší koncentraci hcg v moči než ráno. Děkuji za odpovědi a hezky zbytek dne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 08:22

@Alena.viper Ahooj já tam neco vidím, ale počkala bych do vynechání MS a pořídila bych clearblue on snad dokáže detekovat hcg už 6dni před vynechanou MS :) přeji hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 08:28

@LillyCHeer děkuji. Určitě počkám, ať se nestresuji zbytečně, přece jen je hodně brzy na nějaký závěry 🙂. Jen mi to nedalo a to jsem se testovala naposledy v létě. Takže po dlouhé době. Teď mi ty dny budou pěkně pomalu utíkat :D ale nemá smysl se testovat každý den. Pokud to má být dobré, tak bude. Děkuji za odpověď :)

Příspěvek upraven 20.03.21 v 08:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
20.3.21 08:30

@Alena.viper chápu také mi teď pomalu utíkají :D :) hodně štěstí děj sem pak určitě vědět až se otestujes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 08:31

@LillyCHeer určitě dám. Děkuji za povzbuzení a držím pěsti aby vše vyšlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
20.3.21 09:10

@briel Moc děkuji za reakci ☺️ Já jsem právě měla strach, jestli by ta druhá čárka už neměla být daleko výraznější, tak jsem ráda, že ještě nemusím být ve stresu, že je něco špatně 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat