Je flirt s kolegou z práce v pohodě ?

Anonymní
29.12.19 19:09

Je flirt s kolegou z práce v pohodě ?

Ahoj, mam problém a chtěl bych znát názor i ostatních lidí.

Před půl rokem jsem zjistil že moje přítelkyně se kterou jsem již rok ( ted rok a půl a čekáme spolu miminko ) si píše s kolegou z práce o sexu, poslala mu i fotku ve spodním prádle, dokonce i prosu. Ve zprávách si psali o dost o sexu a jako by to spolu dělali, jak je kdo nadržený, jako to má ten druhý rád a tak.

Zjistil jsem to tak, že jsem jí vlez do telefonu po tom, co jsem dostal informaci že mě podvádí.

Když jsem se jí na to zeptal, řekla mi, že to byl jen flirt a nic víc nebylo.

co ted?

Ještě něco, moje přítelkyně všem říká zlátíčko. Říkám jí, at to neděla, že to v mužích vytváří naději na něco víc, co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21087
29.12.19 19:15

Chlap, který si tohle neumí vyřešit s partnerkou z očí do očí, šmíruje v telefonu a musí se ptát na emiminu, jestli je posílání prsou jinýmu chlapovi OK, je bábovka a nic jiného si ani nezaslouží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 19:17

Myslím, že si to přešel, je jako by si to toleroval. Měl by si ukázat, že tohle Ti dělat nebude, že spolu být nemusíte… A co to miminko, je vůbec Tvoje? Proč si dál s holkou, co Ti očividně dělá parohy a ještě se tím asi netají, když Ti někdo rekl, že Tě podvádí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1031
29.12.19 19:18

Šukačka v práci se nepočítá, to je v pohodě… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
29.12.19 19:19
@hanka.br. píše:
Chlap, který si tohle neumí vyřešit s partnerkou z očí do očí, šmíruje v telefonu a musí se ptát na emiminu, jestli je posílání prsou jinýmu chlapovi OK, je bábovka a nic jiného si ani nezaslouží.

Nesouhlasim.

Na miste tazatele by se mi chovani partnerky take nelibilo a resila bych to. Vzhledem k tomu, ze spolu cekaji dite, je ale na radikalni reseni pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21087
29.12.19 19:22
@Leni_2019 píše:
Nesouhlasim.Na miste tazatele by se mi chovani partnerky take nelibilo a resila bych to. Vzhledem k tomu, ze spolu cekaji dite, je ale na radikalni reseni pozde.
Řešit ano, ale ptát se tady stylem „co vy na to?“ To není řešení. To je fňukání a to je velmi nepřitažlivé.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 19:43

Na co se ptas? Jestli jsou eroticke chaty podvadenim? To prece zalezi na posouzeni každého, na to neni univerzalni odpoved. To same „zlaticko“, nekomu je to jedno, nekdo to nesnasi jako detinske a afektovane, nekdo to povazuje za predehru k nevěře.

Hele, pusobi to na me, ze jsi na ni totalne zavisly a at by udelala cokoli, tak bys to skousl. Ted ti ale nekdo naseptal hard-core a tys nasel indicii a nevis, co si s ni pocit, jestli ze sebe nedelas uz moc velkeho troubu. To je pak těžké…

Hele, ja najit chlapovi eroticky chat, tak se mi zatmi pref ocima a spacham minimalne prestupek. Tobe bych radila to zapomenout a tesit se na mimino :mavam: chat sam o sobe nic neznamena :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31297
29.12.19 19:45
@Anonymní píše:
Ahoj, mam problém a chtěl bych znát názor i ostatních lidí.

Před půl rokem jsem zjistil že moje přítelkyně se kterou jsem již rok ( ted rok a půl a čekáme spolu miminko ) si píše s kolegou z práce o sexu, poslala mu i fotku ve spodním prádle, dokonce i prosu. Ve zprávách si psali o dost o sexu a jako by to spolu dělali, jak je kdo nadržený, jako to má ten druhý rád a tak.

Zjistil jsem to tak, že jsem jí vlez do telefonu po tom, co jsem dostal informaci že mě podvádí.

Když jsem se jí na to zeptal, řekla mi, že to byl jen flirt a nic víc nebylo.

co ted?

Ještě něco, moje přítelkyně všem říká zlátíčko. Říkám jí, at to neděla, že to v mužích vytváří naději na něco víc, co vy na to?

máš doma afektovanou pí..u. Proč sis ji vybral?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
29.12.19 19:47

Můžu se zeptat na detaily ohledně té informace, že Tě partnerka podvádí?
Jako ve smyslu kdy ses to dozvěděl, kdo ti to řekl, co přesně ti řekl, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
29.12.19 19:50
@Burj Chalifa píše:
máš doma afektovanou pí..u. Proč sis ji vybral?

Tím slovem od pé bych to asi nenazývala, ale afektované se mi to taky zdá. Taková koketa by se i dalo říct.

Moje zkušenost je taková, že tyto typy žen moc dobře ví, že tady těmi sladkými osloveními ve spoustě chlapů něco vzbudí a často to také s tímto ne úplně nevinným úmyslem dělají… takže domlouvat jí, aby to nedělala, asi smysl nemá. Ona moc dobře ví, proč takhle mluví a určitě se jí to v životě nejednou osvědčilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 19:51

@PaníKadrnožková já se trochu obávám, že chat nebyl jen chat, ale jen dohra jejich reálných hrátek… Podle mě zkušenosti, si pamatuji, že skoro v každé práci to někdo s někým táhl. Dokonce v poslední práci se říkalo o vánočním večírku, zůstane na vánočním večírku… A to byli orgie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 19:57
@Štěpánka Kl píše:
@PaníKadrnožková já se trochu obávám, že chat nebyl jen chat, ale jen dohra jejich reálných hrátek… Podle mě zkušenosti, si pamatuji, že skoro v každé práci to někdo s někým táhl. Dokonce v poslední práci se říkalo o vánočním večírku, zůstane na vánočním večírku… A to byli orgie.

Nebo to mohla byt predehra, ktera se nedotahla, protoze pani otehotnela. Co my vime, kazdopadne k cemu to ted bude? Zaklafatel nebudi dojem rozhodneho macha, ktery vypraska pobehlici a panchartem, dokud se neukaze, ze to je skutecne jeho… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
29.12.19 20:08
@PaníKadrnožková píše:
Zaklafatel nebudi dojem rozhodneho macha, ktery vypraska pobehlici a panchartem, dokud se neukaze, ze to je skutecne jeho… :nevim:

Cimz by mozna mel pohrozit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 20:11

Je to úplně v pohodě. Podívej se do zrcadla, jestli už se vyplatí ty parohy prodat. Nejlepší ze všeho, když se poběhlice se svůdníkem chechtají paroháčovi, že to zjistil a nic neudělal. Pan premiér by mohl vyprávět.
Teď ti popravdě bude srát na hlavu úplně, protože ví, že může. Ale někomu takové prostředí může vyhovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
29.12.19 20:17

Pošli ji do prdele, jestli na to máš koule ;) je to těžké, taky jsem býval trouba, co si nechal bulíkovat. Ale vždy jsem našel kousek hrdosti táhnout pryč. Nejsem svatej, i já se ocitl v roli „vztahu“ s vdanou a to si piš, že ty to nepřiznají (sama mi to dotyčná říkala, že by mě partnerovi v životě nepřiznala). Bohužel v tomto případě se tvé úvahy točí i kolem osudu očekávaného miminka a je to těžké. Nemůžu ti radit, co bych, nezažil jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama