Je formulář na svěření dítěte do péče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 09:41
Je formulář na svěření dítěte do péče?

Holky, chci se zeptat jestli existuje formulář na svěření dítěte do péče? Kámoška mi to hledala na netu, já nemám kopírku. No a nasla jen různé návrhy. Takže vím, jak zhruba to napsat, ale žádný formulář, kde bych jen vyplnila naší situaci :?.Paní z OSPOD mi řekla že si stáhnu formulář na netu.Tak nevím jestli myslela ten návrh nebo jestli jen kámoška nenašla ten formulář, ale našla jen vzor :think:.Stáhla mi nějaký formulář, ale je tam popsána uplne jiná situace naz naše :mrgreen: a pak se tam dá i něco dopsat, ale to asi stejně nemůžu dopsat do něčeho, kde je i cosi, co se nás netýká. Rada bych to ještě dnes podala na soud, tak budu ráda za odpovědi, díky moc. Jeste bych ráda radu, jestli ten návrh sepsat sama nebo s pravnikem-nejsme manzele. Pujde tedy jen o rozchod a určení péče o dite.Taky nevím jestli k soudu vzít právníka. Pani že sociálky říkala, že nemusím, malého bude zastupovat sociální pracovnice.Ale mě jde o to, že přítel se ke mě chová agresivně a sama to asi nedokážu nějak podat, takže by se ten právník hodil.Tak právě vaham.Zas nevím jak moc, bude soudce zajímat jak se přítel chová, choval ke mě. Aby tam ten právník pak nebyl zbytečně. Díky za rady.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 09:46

Taky vůbec nevím jak navrhnout styk s jeho otcem. Jestli určit 2dny v týdnu + každý druhy víkend. Jestli navrhnout i jak to bude o Vánocích třeba? My se na ničem nedomluvime s přítelem. On ani nebude souhlasit s tím abych malého měla já ve své péči. Zase dělá jen raní směny od 6ti, tak nevím jak by ho třeba vodil do školky. Takze v týdnu by ho ty 2dny mohl mít ale bez spaní u něj. Vubec si to neumím představit. Kor když s ním není žádná řeč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 09:47

My jsme ve fázi, že tatínek se odmítá odstěhovat a o rozchodu nechce ani slyset :roll:.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 29.04.19 10:00
@Anonymní píše:
Taky vůbec nevím jak navrhnout styk s jeho otcem. Jestli určit 2dny v týdnu + každý druhy víkend. Jestli navrhnout i jak to bude o Vánocích třeba? My se na ničem nedomluvime s přítelem. On ani nebude souhlasit s tím abych malého měla já ve své péči. Zase dělá jen raní směny od 6ti, tak nevím jak by ho třeba vodil do školky. Takze v týdnu by ho ty 2dny mohl mít ale bez spaní u něj. Vubec si to neumím představit. Kor když s ním není žádná řeč.

POkud nesouhlasí a máš vážné důvody mít dítě ve své péči, tak doporučuji právníka. Pokud vážné důvody nejsou, dohodněte se tak, aby jste mohli být s dítětem oba. Třeba se pak dohodnete snáz, když připustíš, že dítě je i jeho.
Jinak žádný formulář není.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 29.04.19 10:03
@Anonymní píše:
My jsme ve fázi, že tatínek se odmítá odstěhovat a o rozchodu nechce ani slyset :roll:.

Zkus mu porozumět. To neznamnená s ním souhlasit, jen zkusit odhadnout jeho způsob myšlení. Ptát se sama sebe proč to asi dělá. Byt to nedává logiku, tak nějaký důvod má. Proč se nechce bavit, proč nechce připustit odchod Miluje tak tbebe? Nebo je za ítm něco jiného? často se za agresí skrývá strach. čeho se bojí? Budoucnosti? Ztráty dítěte?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 10:18

@Lama Lama Zřejmě ztráty dítěte, ikdyz je to absurdní, do teď se skoro nezapojil.Kdyz malého hlídá, tak skoro u něj chrápe. Hlavne je to manipulátor, takže možná nechce ztratit svou oběť -me. Neustále mě shazuje, ponižuje, nadává do ženského organu.Ale jak nadhodim rozchod, tak rve, je vzteklý. Ja už s ním žít nemůžu. Ikdyz taky si pohorsim, ikdyz jen po finanční stránce. Ale s tyranem nebudu. Nevim jestli ten návrh na svěření dítěte do péče můžu napsat v ruce-propiskou, nemám počítat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 10:22
@Lama Lama píše:
POkud nesouhlasí a máš vážné důvody mít dítě ve své péči, tak doporučuji právníka. Pokud vážné důvody nejsou, dohodněte se tak, aby jste mohli být s dítětem oba. Třeba se pak dohodnete snáz, když připustíš, že dítě je i jeho.
Jinak žádný formulář není.

Tak vážný důvod je že chlastá, to sem hlásila sociální pracovníci. Tak myslíš že mám řešit právníka? Vůbec nevím kolik to může stát :roll: :roll:.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 29.04.19 10:27
@Anonymní píše:
@Lama Lama Zřejmě ztráty dítěte, ikdyz je to absurdní, do teď se skoro nezapojil.Kdyz malého hlídá, tak skoro u něj chrápe. Hlavne je to manipulátor, takže možná nechce ztratit svou oběť -me. Neustále mě shazuje, ponižuje, nadává do ženského organu.Ale jak nadhodim rozchod, tak rve, je vzteklý. Ja už s ním žít nemůžu. Ikdyz taky si pohorsim, ikdyz jen po finanční stránce. Ale s tyranem nebudu. Nevim jestli ten návrh na svěření dítěte do péče můžu napsat v ruce-propiskou, nemám počítat.

tak evidentně u něčeho todle kloveš ne? tak zajidi do knihovny nebo jiné veřejné instituce, kde můžeš k počítači nebo internetovou kavárnu, kamarádku… a tisk zaplať.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 10:36

Já píšu z mobilu. Kamaradka mi řekla ať to napíšu rucne, že mi to pak prepise na počítači. Mě je to zas trapné aby to četla :roll:.Na počítači sem psala naposled na učňáku :mrgreen:.Už to ani neumím.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 29.04.19 10:50
@Anonymní píše:
Já píšu z mobilu. Kamaradka mi řekla ať to napíšu rucne, že mi to pak prepise na počítači. Mě je to zas trapné aby to četla :roll:.Na počítači sem psala naposled na učňáku :mrgreen:.Už to ani neumím.

tak zajdi do nějaké bezplatné poradny. Protože při tvé gramotnosta a finanční situaci to bude asi to nejvohdněší řešení

Váš příspěvek
Reklama