Je gay nebo co byste si myslely?

Anonymní
18.6.21 17:44

Je gay nebo co byste si myslely?

Asi před čtyřmi měsíci jsem se seznámila přes seznamku s mužem. Od začátku jsem si říkala, že je divné, aby takový chlap sháněl ženskou na seznamce, ještě k tomu na vážný vztah, což si i napsal do profilu. 37 let, bezdětný, vysoký, vyloženě krasavec, vysokoškolák se stabilní prací a vlastním domem, který je nově rekonstruovaný. A teď k věci. Vídáme se každý víkend, denně mi několikrát volá, plánuje společné výlety. ALE. Je to celé divné - hovor se mnou je vždy jako s kamarádem, není tam ani náznak nějakého romantickeho/erotického podtextu. Pokud mi dá pusu, je to jen taková ta „sesterska“, nechce se líbat, nijak na mě nesaha, neobejme, nepohladi. Na víkend by byl rád, kdybychom se viděli jen přes den, napr. jeli jsme někam na výlet - když se na to netvářím, tak tedy změní plán a řekne, ať přijedu. Při sexu nemá vůbec žádný problém s erekcí, ale „otálí“ s ním, přijde mi, že o něj nestojí. Vlastně ho zajímá jen můj zadek - lépe řečeno konečník, o nic jiného moc zájem neprojevuje. Často mi přijde otrávený, že je se mnou a nemám pocit, že bych se mu nějak líbila, naopak občas prohodí něco ve stylu, že moc jím, dělají se mi beďáky z respiratoru nebo se mu nelíbí oblečení, které mám na sobě. Zkrátka můj celkový dojem je, že o mně nestojí, ale z nějakého důvodu vztah se mnou chce udržet. Se svým vzhledem a ostatními vlastnostmi by si určitě mohl najít ženu, která by mu vyhovovala. Jediné vysvětlení, které mě napadá, je, že mu můžu sloužit jako alibi - napadlo mě, jestli není gay… Bydlí na malém městě, má blízký vztah s rodiči, kteří jsou asi docela konzervativní a určitě mu dost záleží na tom, jak vystupuje před okolím. Není nijak zženštilý, má zájmy jako fotbal a auta, jen je hodně orientovaný na svůj vzhled - kupuje si pořád nové oblečení, řeší, jestli toto ladí k tamtomu, taky bere tablety proti tloustnuti. Co byste si o tom myslely? Setkala jste se některá s někým podobným? Problém je, že mne se líbí a říkám si, jestli nepřeháním… Ještě dodám, že sám se o gayích nevyjadruje nijak pozitivně, např. tvrdí, že by neměli mít právo uzavřít sňatek nebo adoptovat dítě. Děkuji za názory a prosím o respektování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
306
18.6.21 17:48

Jezisi, tak s takovym bych nebyla, ani kdyby to byl posledni chlap na svete. Je zahledeny sam do sebe a tebe teda nevim k cemu ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
18.6.21 17:50

Je divnej. Nevím jestli gay, bi, metro nebo nejakej dalsi moderni název pro ruzny sexuality. Navíc prášky proti tloustnutí? To snad nikdo nevěří, že funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22825
18.6.21 17:53
@Anonymní píše:
Asi před čtyřmi měsíci jsem se seznámila přes seznamku s mužem. Od začátku jsem si říkala, že je divné, aby takový chlap sháněl ženskou na seznamce, ještě k tomu na vážný vztah, což si i napsal do profilu. 37 let, bezdětný, vysoký, vyloženě krasavec, vysokoškolák se stabilní prací a vlastním domem, který je nově rekonstruovaný. A teď k věci. Vídáme se každý víkend, denně mi několikrát volá, plánuje společné výlety. ALE. Je to celé divné - hovor se mnou je vždy jako s kamarádem, není tam ani náznak nějakého romantickeho/erotického podtextu. Pokud mi dá pusu, je to jen taková ta „sesterska“, nechce se líbat, nijak na mě nesaha, neobejme, nepohladi. Na víkend by byl rád, kdybychom se viděli jen přes den, napr. jeli jsme někam na výlet - když se na to netvářím, tak tedy změní plán a řekne, ať přijedu. Při sexu nemá vůbec žádný problém s erekcí, ale „otálí“ s ním, přijde mi, že o něj nestojí. Vlastně ho zajímá jen můj zadek - lépe řečeno konečník, o nic jiného moc zájem neprojevuje. Často mi přijde otrávený, že je se mnou a nemám pocit, že bych se mu nějak líbila, naopak občas prohodí něco ve stylu, že moc jím, dělají se mi beďáky z respiratoru nebo se mu nelíbí oblečení, které mám na sobě. Zkrátka můj celkový dojem je, že o mně nestojí, ale z nějakého důvodu vztah se mnou chce udržet. Se svým vzhledem a ostatními vlastnostmi by si určitě mohl najít ženu, která by mu vyhovovala. Jediné vysvětlení, které mě napadá, je, že mu můžu sloužit jako alibi - napadlo mě, jestli není gay… Bydlí na malém městě, má blízký vztah s rodiči, kteří jsou asi docela konzervativní a určitě mu dost záleží na tom, jak vystupuje před okolím. Není nijak zženštilý, má zájmy jako fotbal a auta, jen je hodně orientovaný na svůj vzhled - kupuje si pořád nové oblečení, řeší, jestli toto ladí k tamtomu, taky bere tablety proti tloustnuti. Co byste si o tom myslely? Setkala jste se některá s někým podobným? Problém je, že mne se líbí a říkám si, jestli nepřeháním… Ještě dodám, že sám se o gayích nevyjadruje nijak pozitivně, např. tvrdí, že by neměli mít právo uzavřít sňatek nebo adoptovat dítě. Děkuji za názory a prosím o respektování anonymu.

@Ram16G

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
18.6.21 17:55

Tak muže byt skryty a taky nemusí a muže to byt jen ma. gooooor :lol: do hlavy nikdy nikomu nevidíš. Však pokud se ti líbí, nech si ho jako takového lepšího kamose na reprezentaci a porozhlizej se dal. Nějak se na něho neupinej, jen si užívej tu společnost, pokud nechceš byt momentálně sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13296
18.6.21 17:59

To je magor. Bi může být. Najdi si někoho jiného. S tímto mužem ztrácíš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22825
18.6.21 18:00

Dle toho, co píšeš, si myslím, že ho jako žena opravdu nijak zvlášť nepřitahuješ, ten chlap je divný a zamindrákovaný, to, že vypadá dobře, nic neznamená. Bere Tě jako kamarádku, z nějakého důvodu je mu s Tebou asi dobře.
Promluvili jste si o tom, proč ho zajímá jen anální sex? Spíte tedy spolu jen análně? Nikdy nebyl klasický, vaginální styk? On sám nevyžaduje, abys mu to dělala análně? Asi tedy ne, když opovrhuje homosexuálními páry?
Ptám se takto důvěrně, protože jsem kdysi dávno něco hodně podobného zažila, taky mi připadalo, že ho jako žena nějak extra nepřitahuji a trápila jsem se, ale chtěl se se mnou pořád vídat a v sexu tedy chtěl, abych mu to dělala do zadku a též nesnášel homosexuály.
Co se týče mého vzhledu, taky mi uděloval rady, že mám chodit více sportovně oblečená, že se mám ostříhat atd. Bylo to protivné a do té doby jsem nic takového nepoznala. A od té doby naštěstí taky ne.
Je to už tolik let a je pořád sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17383
18.6.21 18:29

To že by byl homosexuál a chtěl se kvůli rodičům oženit a našel si někoho dostatečně nejistého, že si něco takového nechá líbit je ta lepší varianta, tam to alespoň dává logiku.

Kdyby čirou náhodou byl hetero, tak je ještě víc porouchanější, než se zdá.

A ty ho proboha pošli do háje - tohle fakt nemáš za potřebí a ano, skutečně tě někdo může milovat a nemusí ti přitom lhát a ještě tě ponižovat debilníma poznámkama.

Takže se na to, jak to doopravdy má s orientací zeptej a jestli o to budeš stát, tak mu pomož s coming outem, uleví se vám oběma.

Pokud bude trvat na tom, že je hetero, tak utíkej jak jen to půjde, protože je hodně porouchanej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
18.6.21 18:33
@Anonymní píše:

Tady konkrétně v tomto případě je asi jedno jakou má orientaci. Podstatné je to, že je to blb a to korunovaný. Být Tebou zařídím se podle toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12687
18.6.21 18:38

A ty chces nekoho, o kom jsi presvedcena, ze o tebe nestoji…?

Nechybi ti vasen, jiskra, touha po tom druhem, zamilovane pohledy a vikendy v posteli…?
Staci ti, ze vypada dobre a ma barak a je mozna gay?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9379
18.6.21 18:50

Každopádně veselý a šťastný život s ním nebude. Možná ti to tak nepřipadá, možná si říkáš, aspoň něco/nebo než najdu lepšího, ale určitě ti tento nevyvážený vztah víc bere, než dává. Pak tě bude štvát, že jsi s ním trávila čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
18.6.21 19:06

Podle mě může být gay, ale taky může být seznamkový balič neschopný vztahu, který to i teď jede na více frontách a o skutečný vztah ani nestojí, chce jen obdivovatelky, prostě narcis no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
727
18.6.21 19:26

Jakou má sexuální orientaci nevím. Důvody, proč s tebou chce být, asi nějaké má, ale ty jsou tady podružné. Mě by spíš zajímalo, co u něj drží tebe. Ponižuje tě hloupými poznámkami, otravuješ ho, nechce s tebou trávit moc času, fyzický kontakt nechce, sex za nic nestojí… Co z takového vztahu máš ty?

Být tebou, s radostí bych ho přenechala jinému nebo jiné. Tenhle si tvůj čas nezaslouží. A zadek taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 20:02

Moc děkuji všem za reakce. Já si prostě říkám, jestli to moc nehrotím, že třeba prostě není jen moc citově založený, je technický typ. Taky má rád děti, líbí se mi, jak se staví k rodičovství, např. říká, že by rád děti zajistil, že by chtěl, aby mely každé svůj hezký pokoj, kroužky, atd., což v dětství sám neměl. Má rád děti svých sourozenců, vymýšlí pro ně různé hry atd. @Klopotkova s tím sexem jsem to asi špatně napsala, sex máme jen vaginální. Ale nestojí o prsa, ani moc o předek, rád „se věnuje“ tomu konečníku a chtěl to i ode mě, což jsem tedy odmítla… A ženské prvky v módě se mu nelíbí, nemá rád květovane vzory, ani krajkové spodní prádlo… @Lucie_Sx jestli mi chybí zamilované pohledy a to ostatní… Nikdy jsem to nezažila, vlastně toto je první člověk, který „o mě projevuje nějaký zájem“, jen mi ten zájem nepřijde v pořádku. A ano, toto co píšeš, to mi chybí, chtěla bych to, ale přijde mi, že okolo 30 jsou všichni slušní chlapi zadaní…

• Citovat
  • Nahlásit
13296
18.6.21 20:10

Zakladatelko pro mě je divný, už to, že nestojí o prsa a předek, upřednostňuje zadní část těla. Možná, že je gay nebo Bi a neví, pro co se rozhodnout. Prášky na hubnutí jsou také divné.

A u těch dětí by mi svítila kontrolka, aby tě nechtěl jen na děti a pak odejde za mužem a bude chtít děti alespoň do střídavé péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat