Je gel lak/gel řešení nekvalitních nehtů?

6627
30.12.19 19:10

je gel lak/gel řešení nekvalitních nehtů?

Ahoj holky, kdo nosíte gel lak, myslíte, že by to mohlo být řešení na od přírody lámavé nehty? Zkusila jsem vše možné i nemožné, potřebuji mít ruce v reprezentativním stavu a zdlouhavá péče věnovaná nehtům se mi prostě nevrací. A tak mě napadl gel lak, nebo možná rovnou gelovky. Gel lak jsem měla na ruce dvakrát v době, kdy začínal, a strašně rychle se mi to sloupávalo, jednou dokonce v den koupě. Tak váhám, zda znovu zkoušet. :think: ale už mám svých přírodních nehtů plné zuby :cert: díky za postřehy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.12.19 19:16

Gel lak podle mě není řešení. Je to jen lak, který vydrží dýl. Šla bych do přirozených gelových, nebo akrylových nehtů. Já měla taky lámavé, třepivé. Umělé nehty byla úleva. Poslední leta a zvlášť po porodu, už mám kvalitní své. Ironie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9795
30.12.19 19:19

@Lalelale A nechces spise zkusit dat nehty do kupy? Treba zkusit kondicioner od Eveline. Me treba na lamavost pomohl. Kupovala jsem ho v Tete. Samozrejme nesundavat pak acetonem :mrgreen:
http://ultimatechic.blogspot.com/…oner-na.html?m=1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
30.12.19 19:22

Já poprvé vyzkoušela gelovky právě až po té hlavní vlně, kdy všechny nosily ošklivé gelové „francie“, a nelituju - teď si svoje ruce ani jinak neumím představit. Tipy (umělé nehty) bych si lepit nenechala, ale zpevnění gelem za sebe doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
30.12.19 19:24

@cecetka no já zkusila jsem opravdu všechno, od vitaminů, vitaminů na nehty, olejíčků, krémů, speciálních pilníků… nehtům věnuju péči beze srandy každý den a výsledek je ten, že někde lehoučce klepnu rukou a odlomí se mi celý nehet :cert: řekla bych, že občas prostě není možné dát něco do kupy :nevim: stejně jako někdo má od přírody nekvalitní/řídké vlasy nebo pleť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9795
30.12.19 19:26

@Lalelale Toto je kondicioner ve forme „laku“, takze ty nehty jsou i upravene. Stoji to asi 80 korun. Me osobne fakt mile prekvapil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
30.12.19 19:26

@Čičorečka @MrsNorris holky můžu se zeptat, jak to je s výdrží a jak často zhruba musíte na doplnění? Já gelové nehty na ruce nikdy neměla a přiznám se, že se mi vždycky vybaví učitelky na škole, co měly na každé ruce třeba dva tři gelové nehty uražené :lol: ale to je teda taky hrozně let. Chtěla bych právě něco střídmého, aby to co nejvíc vypadalo jako přirozené nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13723
30.12.19 19:36

Já teda s gel lakem jsem spokojená, kdyby mi nerostly nehty tak mi vydrží asi i měsíce v pohodě. Měla jsem zatím nejdéle měsíc, už teda jsem měla dost odrostlé nehty, ale gel lak naprosto bez poškození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
30.12.19 19:39

@Lalelale Doplnění cca co tři týdny. Dobře vypadají celou dobu (zvlášť pokud půjdeš do nějakých přirozenějších barev). Nehet jsem si viditelně odchlípla/urazila za ty 3 roky jen asi tak 5×, ale ve všech případech to byla moje vina. Drží fest tak akorát - odpadnou až po ráně, která by mi sebrala i vlastní nehet.

Podle mě ty odpadlé nehty jsou častěji právě spíš ty tipy, na kterých je ještě gel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
30.12.19 19:48

@MrsNorris já myslela, že u gelových nehtů se vždy používají tipy? Pokud bych chtěla gel na vlastní nehet, to se taky jmenuje prostě gelové nehty? Ještě se zeptám, kdyby mi to nakonec nevyhovovalo, nevíš, jak nehty vypadají po sundání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 19:49

Gel lak, jak už bylo řečeno výše, ti nehty nespraví. Šla bych být tebou do gelových, však nemusíš mít ultra drápy. Moje sestřenice takto řeší stejný problém, má gelovky, celkem krátké, v decentní barvě. Nebo zvaž P-shine, to prý taky nehty zpevní, chodila jsem na to x let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
30.12.19 19:54

Já měla dřív také lámavé nehty, pak jsem dva roky nosila akrylovky. Pak jsem přestala na nehty chodit a zjistila jsem, že se mi už nelámou mé vlastní nehty. :nevim:
Ale chybělo mi to, tak jsem si koupila sadu a dělám si vlastní akrylové nehty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
30.12.19 20:00

@Lalelale
Já jsem neměla tipy nikdy. Většinou se používají, když je chceš mít hned napoprvé delší než máš svoje vlastní. Nebo je možné napoprvé udělat prodloužení na šablonu (to se přidělá jen ten kousek, co ti chybí, místo tipu po celé délce). Já jsem si prostě poprvé nechala dát gel rovnou na svoje a při doplnění jsem si je nenechala zkrátit, tak jsem měla dlouhé gelové nehty po druhé návštěvě.

Viděla jsem svoje nehty při těch asi pěti incidentech, kdy jsem si je urazila, a vypadaly jako vždycky. Tam ale bude hrát hodně roli kvalita provedení - jestli ti třeba nehtařka nejezdí bruskou po lůžku, neprobrousí se z nedbalosti skrz nehet apod. Asi jediné, čeho jsem si všimla, je trochu ustupující kůžička nad lůžkem - esteticky to vypadá super, vím že někteří lidé si ji i stříhají, ale nevím, zda nejsou nehty třeba náchylnější k zanesení nějakých bakterií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 21:04

@Lalelale tipy se používají, aby se polámané nehty sjednotily do stejné délky. Už se používají jen částečné, ne na celé lůžko. Takže ti to maximálně do druhého doplnění odroste a máš jen svůj nehet. Já jsem měla oblíbené Vietnamce. Chodila jsem na doplnění co tři, čtyři týdny. Nehty mi držely, žádný se neulomil. Měla jsem to pěkně provedený. Pak jsem se rozhodla, že je nechci. Nechala jsem si je přímo tam obrousit, ošetřit a za dva měsíce byly nehty v původním stavu. A za pár měsíců ještě kvalitnější, než před umělými.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama