Reklama

Je hledání chlapa přes seznamku tlačení na pilu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:55
Je hledání chlapa přes seznamku tlačení na pilu?

Ahoj, jdu si pro názor. Už jsem nějakou dobu sama, tak nějak jsem si užila a ač se nijak výslovně netrápím, už mi chybí pohlazení, mít s kým trávit čas, na někoho se těšit. Předesílám, že jsem bezdětná. Už dlouho se okolo mě však nikdo neochomítnul, a ani v mém okolí není nikdo volný a aspoň trochu normální. Proto jsem si řekla, že bych po pár letech zase mohla vyzkoušet seznamku - ne u ní sedět a zaměřovat se na úspěch jen tam a z hledání chlapa si udělat středobod vesmíru, ale spíš se jen tak pokoukat, jestli se tam třeba někdo zajímavý neobjeví, prostě rozšířit si v toto směru obzory. Probírala jsem to s kamarádkou a ta mi řekla, že vztah má přijít sám, že to lámu přes koleno, pokud to udělám. A teď mi to tak nějak sedí v hlavě. Jak to vidíte?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:56

*neochomÝtnul

Keltka
Kecalka 470 příspěvků 08.04.18 18:00
seznamka není nic hroznýho

Nic na seznamce není.

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 08.04.18 18:03

Určitě jdi do seznamky.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 08.04.18 18:04

Kdybych byla singl, klidně bych na to šla přes seznamku :kytka:

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 08.04.18 18:04

A jinak ti doporučuji chodit pravidelně do fitka nebo plavat a určitě se s nekym seznamis. :)

Afrikana
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 08.04.18 18:04

Podle me je seznamka uplne normalni a regulerni zpusob seznamovani. Znamy si tam nasel slecnu a uz se i stihli vzit a zacit stavet domek. Vyhnula bych se teda free seznamkam, ty na me nepusobi moc duveryhodne. Sama jsem kdysi byla na jedne placene a bylo to fajn. Potencialni protejsky mely vyplnene profily, takze se tim stacilo probirat a clovek uz rovnou vedel napr. ze dotycny nekouri, nema deti apod.

P4ja
Kelišová 5445 příspěvků 08.04.18 18:05

Když nebudeš lámat hned vztah, svatbu a společné bydlení, tak v tom nevidím problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 18:06

Víte, já jsem vlatsně i bez vztahu celkem spokojená, nicméně už na sobě začínám pozorovat jisté známky toho, že už mi ten single život přestává asi stačit - mám výkyvy nálad, začínám být trochu nervózní, začínám si lebedit a pohodit ve svý samotě (třeba doma:)))…a i tak trochu tloustnu a méně se o sebe starám, jelikož mi začíná být všechno jedno…asi to potřebuje trochu zčeřit vodu:D

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 08.04.18 18:06

Určitě bych šla na seznamku. Kde jinde by člověk měl pořád shánět nový lidi :) Přece to neznamená, že tam zoufale shanis chlapa, ale seznamujes se s novými lidmi, i když z toho zrovna svatba nebude. Já jsem takhle přišla k několika kamarádům.

růžový achát
Závislačka 3995 příspěvků 08.04.18 18:10

Vždy jsem jako nezadaná natrefila na vhodné muže v oblastech mých hobby, sport, muzika obecně na kulturních akcích jsem nikdy neměla problem se vhodně seznamit. Nikdy jsem nechodila na akce s kámoškama, chodila jsem zásadně sama, tedy žadna damská smečka utržených samic ze řetězu. Zkus vyrazit na koncert kde se kona nějaká afterparty, je dobry tam nejít úplně sama, ale zase se úplně na někoho nevázat.

Příspěvek upraven 08.04.18 v 18:11

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 08.04.18 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro názor. Už jsem nějakou dobu sama, tak nějak jsem si užila a ač se nijak výslovně netrápím, už mi chybí pohlazení, mít s kým trávit čas, na někoho se těšit. Předesílám, že jsem bezdětná. Už dlouho se okolo mě však nikdo neochomítnul, a ani v mém okolí není nikdo volný a aspoň trochu normální. Proto jsem si řekla, že bych po pár letech zase mohla vyzkoušet seznamku - ne u ní sedět a zaměřovat se na úspěch jen tam a z hledání chlapa si udělat středobod vesmíru, ale spíš se jen tak pokoukat, jestli se tam třeba někdo zajímavý neobjeví, prostě rozšířit si v toto směru obzory. Probírala jsem to s kamarádkou a ta mi řekla, že vztah má přijít sám, že to lámu přes koleno, pokud to udělám. A teď mi to tak nějak sedí v hlavě. Jak to vidíte?

Neřekl bych, že seznamka jako taková je lámání přes koleno. Spíš to vidím jako takovou pomoc, rozšíření obzorů. Záleží, jak k tomu pak budeš přistupovat. Jistý zkušenosti s tím už máš, co jsem pochopil, tak to nebude problém snad :). Někomu to vyjde, někomu ne. Hlavně k tomu nepřistupovat jako k poslední možnosti seznámení, pak by to mohlo dělat problém.

Paola21
Závislačka 3409 příspěvků 08.04.18 18:13

Nevidím v tom tlačení na pilu :nevim:. Sama jsem si takto našla manžela, takže jen do toho. :kytka:

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7274 příspěvků 08.04.18 18:14
@Anonymní píše:

Taky záleží na tom, kolik je Ti roků. Já vnímám seznamky negativně, přesně, jak píše kamarádka, je to tlačení na pilu, Uznávám jen erotické.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 08.04.18 18:15

A chtěla by si i chlapa bez sexu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama