Je hloupé mít růžový kočárek?

Anonymní
24.1.16 19:56

Je hloupé mít růžový kočárek?

Ahoj,

po dvou chlapečkách čekáme holčičku :) :srdce:. Původní kočárek už nemáme. Tak vybíráme nový. A já nevím, jestli je to hormony, nebo nadšením z toho, že budeme mít další miminko (a holčičku :mrgreen: ), přemýšlím, že bych pořídila nějaký opravdu holčičkovský. Vždy se mi to zdálo hloupé mít takový kočár a i jsem se divila v obchodě, kdo to může koupit :D. Kočár má být univerzální a barevně ne příliš výrazný - to byl můj názor. Ale teď jsou všechny kočárky, které se mi líbí, růžové, fialové, červené atd, jednoduše holčičkovské :D. Proto se chci zeptat na váš názor, jestli mám změklý mozek, nebo to vnímáte jako v pohodě a k holčičce to patří. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
24.1.16 19:57

Ja rozhodne fialovou a cervenou nepovazuju jen za holcici barvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6537
24.1.16 19:58

Proč by to bylo hloupé, pokud se to tobě líbí, tak si ho pořiď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
24.1.16 19:59

Ůžový bych asi nekoupila, maximálně s kytičkama, puntíkam atd. Fialový nebo červený OK

• Nahlásit
  • Citovat
6240

Podle mě záleží jak daný kočár vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308

V pohodě, kup si holčičí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2582
24.1.16 20:00

Mám fialový a je taaak krásný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
24.1.16 20:01

Já bych ho nebrala, daleko lepší je tmavší barva kočárku a růžové doplňky - deka, fusak, miminí oblečení, to pak vypadá super. Lepší než mít růžový kočár, růžový mimino atd.

Božsky vypadá hnědý kočár s růžovým miminem a doplňky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453

Já jsem přemýšlela stejně a na holčičku jsem koupila neutrální kočárek, ale dnes zpětně si říkám, že jsem si to mohla víc užít a koupit barevný, víc holčičí. Podruhé už to udělám :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Kamikadze to já také ne, asi jsem se špatně vyjádřila. Nejde jenom o to, že by byl fialový, červený - ale má na sobě třeba kytičky, puntíky, nebo je celý designově hočičí. Je to nadšení z holčičky po chlapečkách - a tak se bojím, abych to nepřehnala :D

PS: Omlouvám se za anonym, ale diskutuju tu i o jménech a tam jsem uvedla příjmení, tak nechci, aby si to někdo spojil. A už se mi to stalo, že mě jedna známá tady poznala :D

• Nahlásit
  • Citovat
5746
24.1.16 20:03

Já mám červený kočár pro kluka :srdce: a to jsme červenou vybírali jako univerzální barvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13805
24.1.16 20:04

Já osobně růžovou nemám ráda, takže bych růžový kočárek nemohla mít :mrgreen: ale když se ti to líbí, máš zvážené i možnosti, co píše @Loll tak si ho kup, je to tvoje věc a není to hloupé ;) Já si třeba pořídím modrý i na holčičku, protože mám prostě modrou ráda :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
24.1.16 20:04

Hele rid se tim jak sama citis, a chapu ze po dvou klukach mas z holky obrovskou radost. Tak tu nediskutuj a vyber si co se ti libi a at si kazdy rika a mysli co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7330
24.1.16 20:06
@Loll píše:
Já bych ho nebrala, daleko lepší je tmavší barva kočárku a růžové doplňky - deka, fusak, miminí oblečení, to pak vypadá super. Lepší než mít růžový kočár, růžový mimino atd.Božsky vypadá hnědý kočár s růžovým miminem a doplňky :srdce:

Taky bych volila NEUTRÁLNÍ kočár + růžové doplňky…Můžeš to měnit dle nálady :mrgreen: A líp se pak bude i prodávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17117
24.1.16 20:06

Me to přijde naprosto v pohodě. Klidně i růžový, fialový, proč ne. Je fakt že takový šedý nebo hnědý s růžovými doplňky je super ale do růžového bych sla klidně taky.

Příspěvek upraven 24.01.16 v 20:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama