Je hnědé špinění v těhotenství v pořádku?

Anonymní
30.10.20 12:04

Je hnědé špinění v těhotenství v pořádku?

Ahojte, rovnou se omlouvám za anonym a za nevhodnou fotku.. Ale už měsíc mě trápí hnědý výtok..jsem v 11.tt.. Už 2× jsem byla na pohotovosti kvůli krvácení.. Přišli mi na hematom.. Mamka mi řekla že to špinění je z hematomu.. Myslíte že takové špinění je v pořádku?
Vůbec nic mě nebolí.. Kromě občasného pichnutí v podbřišku.. Už jsem ze všeho hrozně vystrašená :(
(na fotce to vypadá jako červená.. Ale je to hnědá)

Edit adminem: smazaná fotka

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11534
30.10.20 12:26

Hnědá nevadí, je to z toho hematomu a upozorňoval mě na to gynekolog v podobným týdnu těhotenství, ač já teda nezašpinila ani trochu, což podle něj naopak bylo dost divný, protože byl docela velkej..
A nemůžu si pomoct, ale co se týče tý fotky, seš teda docela retardovaná :poblion: absolutně nechápu, proč to sem musíš vyplesknout, tím spíš, když teda dle tvých slov to vypadá úplně jinak než na tý fotce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
30.10.20 12:30

Fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5559
30.10.20 12:40

Jako fakt byla ta fotka nutná? :poblion: Jestli máš hematom, tak je špineni normální. Odpociej a nenos nic těžkého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32252
30.10.20 12:41

@admin, možnost trollení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 19:30

Zajdi radši na gynekologii

• Citovat
  • Nahlásit
8108
30.10.20 19:38
@Anonymní píše:
Ahojte, rovnou se omlouvám za anonym a za nevhodnou fotku.. Ale už měsíc mě trápí hnědý výtok..jsem v 11.tt.. Už 2× jsem byla na pohotovosti kvůli krvácení.. Přišli mi na hematom.. Mamka mi řekla že to špinění je z hematomu.. Myslíte že takové špinění je v pořádku?
Vůbec nic mě nebolí.. Kromě občasného pichnutí v podbřišku.. Už jsem ze všeho hrozně vystrašená :(
(na fotce to vypadá jako červená.. Ale je to hnědá)Edit adminem: smazaná fotka

A když ti řekli že je to hematom, neřekli Ti taky náhodou, že hematom může odejít nebo se vstřebat? že to chce klid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
22.11.20 05:07

Ahoj holky :kytka:
Asi potřebuju uklidnit…
V lednu jsem prodělala SP, s krvácením jsem jela na pohotovost a bohužel to nedopadlo.
Teď v pátek jsem byla znovu 6+1 a objevila jsem ráno na kalhotkách světle hnědý výtok, odpoledne dokonce slabší špinění. Zase panika, jela jsem na pohotovost, paní doktorka řekla že se jí zdá vše v pořádku. Do zprávy napsala že je patrný gestační váček, žloutkový váček a drobné embryo zatím bez srdeční akce.
Zažila jste to některá? Je vidět vše co má být vidět? Jak velké by mělo embryo být? Na srdíčko je ještě čas?
Už jsem zoufalá.. mám takový strach…ke svému Dr jdu až v středu…jinak jsem už ani nezašpinila…
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama