Je i vaše dítě astmatik či alergik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kleofas
Kecalka 189 příspěvků 11.08.12 14:09
Je i vaše dítě astmatik či alergik

Chtěla bych se zeptat, pokud jste alergičky či astmatičky a narodily se Vám děti, zda už od mala měly problém a zdědily to po vás?

Reakce:
suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 11.08.12 14:10

Ja jsem alergik, manzel taky, navic byl tezky astmatik v detstvi a u dcery zatim nic nepozorujeme. Ma dva roky.

vertigo
Závislačka 3267 příspěvků 11.08.12 14:14

Já jsem alergik (ale docela lehký - vadí mi jen trávy, zobnu Zyrtec a je dobře - beru ho tak 5-10 dní v roce, některý rok ho ani nepotřebuju). První dítě je zdravé (14let), druhé má alergii na kdeco a astma k tomu :,( (11 let) a třetí (5let) zatím nic - (prostřední se již ve 3 letech dusil, tak snad bude nejmladší v pořádku :nevim: )

kleofas
Kecalka 189 příspěvků 11.08.12 14:15
Astma

No já se právě bála, jelikož já jsem astmatik, jeden inhalátor, ale nikdy jsem nějaký záchvat neměla a manžel nic, tak se bojím co bude v těhotenství.

laducha
Generální žvanilka 22297 příspěvků 11.08.12 14:16

Já mám astma, oba kluci atopický ekzém, starší hned odmalinka, mladší až okolo 3 let, dcera je zatím v pořádku.

zoubky
Neúnavná pisatelka 17224 příspěvků 11.08.12 14:18

Ahoj, jsem atopička a doceal silná alergička na pyl, manžel nemá žádné problémy. Syn (v říjnu mu budou 3roky) od narození atopik a alergický/nesnášenlivost/ na kravské mléko, citrusy, kiwi, jahody, čokoláda. Doufáme, že druhý syn(TP v září) nebude mít žádné problémy, protože léčba AE a a hlavně prvotní útraty za speciální UM by byla dosti náročná :|

PetraJ
Kelišová 6896 příspěvků 11.08.12 14:24

Já i manžel máme alegii na pyly. Starší dcera měla atopický ekzém snad už od šesti týdnů, nejhorší to bylo v půl roce, to měla fakt po celým těle, vypadala strašně. Kolem roku se jí to zlepšilo a teď v šesti letech má ekzém jenom občas. Dál má alergii na pyly a roztoče. Astma údajně nemá, ale někdy má období, kdy při dýchání sípe, takže bych řekla, že nějakej náběh tam má.
A mladší dcera, ta nemá vůbec nic. Loni jsem ji nechala na alergologii udělat testy a díkybohu se jí nezjistilo vůbec nic.
Je to zajímavý, jedno dítě chytí všechno a druhý nic.

kleofas
Kecalka 189 příspěvků 11.08.12 14:25
Astma

Nebere te, někdo náhodou Gionu - easyhaler, jeslti to v těhotenství neškodí.

Brusiinka*
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 11.08.12 18:33

Já mám atop, manžel je zdravý. Ze 4 dětí měli 3 atop od prvních měsíců (později zmizel) a poslední dcera astma + alergii na BKM :zed:.

luthienka
Kecalka 476 příspěvků 13.08.12 08:23

Skvělé postřehy k prevenci atopických projevů (astma, alergie, atopický ekzém…): http://www.proalergiky.cz/…ckeho-ekzemu

Ještě zdůrazním, že velmi důležitou roli hraje zdraví matky, hlavně zdravá střeva, proto kvalitní strava s nízkým obsahem jednoduchých cukrů a ani s těmi složitými to nepřehánět, z kravského mléka jen zakysané ml. výrobky a tvrdé sýry a probiotika, zelenina, ovoce, semínka, zdravé tuky! Taktéž při kojení a v těhu musí být atopická (alergická) maminka stabilizovaná léky, jinak přes placentu nebo MM předává dítěti působky alerg. reakce ze svého těla a učí tak imunitu dítěte také špatně reagovat.

sedmikráska75
Kecalka 130 příspěvků 13.08.12 08:36

Já mám atopickou kůži, stále promazávám, ekzém vyloženě ne, manžel nic, dcera 14 let nic, synovi ve 3 letech najednou vyskočil šílenej ekzém-zjistili alergii na kočku-předtím s ní 3 roky byl v pohodě-no dali jsme kočičku k babičce, vyčistili byt a ekzém do měsíce pryč. Tak doufám, že už se to nevrátí, ale ta suchá kůže mu zůstala, mažeme se spolu :roll:

Haňulík
Závislačka 3533 příspěvků 13.08.12 08:39

Já mám pylovou alergii a na nějaké jídla taky a druhá dcera má od půl roku astma, další tři dcery zatím alergie nemají, jedna trpí na laryngitidy ale to nejspíš nemá souvislost.

bigjarek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.13 17:42
pomoc

Dobry den pokud byste chtěli poradit jak se zbavit astma a alergii stači napsat na muj email nebo napsat Váš

Váš příspěvek
Reklama