Je jeho chování normální? Co mám dělat já?

Anonymní
23.12.19 14:38

Je jeho chování normální? Co mám dělat já?

Ahoj. Už to nedávám.. nechápu co jsem našla na exemplář. Po 4 letech společnýho soužití budeme mít poprvé Vánoce a já mám chuť vtrhnout vedle so pokoje a poslat ho jíst fazole k mamince.
Před pár dny mi našli cystu, bolí mě vaječník jak prase a frajer mi tu neustále fňuká že mu nedám. Před tim měl sex 7dní v kuse. :zed: Teď jsem teda přišla a on mi řekl, uraženě, povýšeně že si honil a že mu nemám lézt ani do kalhot, že si ho neumyl. Neustále poslouchám jak se mu nevěnuju (jsem balila dárky ty kráso). Dneska se mi vysmíval, že vývar se dělá z masa, že kosti tam jsou kvůli glazé, že jsem blbá a nevim jak to chodí a poučuju mistra. Je to kuchař a myslí si, že snědl šalomounovo houno asi. Pod stromeček už vim že dostanu tričko. A pořád tu fňuká, že nesežene nic jinýho a jak svátky stojí za prd. Jeden a půl letý děcko mi tu neustále cpe čipsama, sladkostma a chlebem s majonézou.
Já už na to nemám, snažim se abysme fungovalu ale už na něj nemám sílu a na to jeho chování pubertálního smrada. Máte to doma taky tak? Co mám dělat.. já vždycky po x dnech bouchnu a mám sto chutí po něm něco hodit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6159
23.12.19 14:41

Tak u Vas fakt klidne a pohodove svatk nebudou :mrgreen:
Jste divny oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
23.12.19 14:43

Pardon, ale musím odpovědět úvodní větou tvého příspěvku. Nechápu, co sis to našla za exemplář.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 14:45

@Lalelale nejhorší je, že tu pořád brečim že je to všechno moje vina. Facky, jeho gabling, to jak se chová takhle.. chtěla jsem hezký Vánoce. Aspoň jednou v životě. Já jsem fakt taková kráva blbá :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
350
23.12.19 14:47

Pane bože do kohos to duši dal… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7421
23.12.19 14:47

At si jde delat svoje glazé k mamince at vam da pokoj. Kdyz je takovej trotl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8535
23.12.19 14:49

A s takovým debi.lem chceš být, jo? :roll:
Vykopni ho a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 14:50

@Cenarius se musí nejdřív vyspinkat. Jako každej den. U nás spí chlap třeba do 6 do večera. Je prý moc unavenej. Teď je dva týdny doma ale únava z práce stále trvá.

• Citovat
  • Nahlásit
789
23.12.19 14:51

Děvče, máš další dítě ke starání.. To ty ale víš. Jestli jsou v tom facky, tak myslím, že i víš, že bez něj bude lépe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meredithx
23.12.19 14:55

Udělej si krásný svátky a sbal mu věci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 14:56

@annasmyc jsme byli u terapeutky, na párový. Tý se přiznal. Pak přišel domu a zase začal jak se mu nevěnuju, že ho nemiluju, že lítám jen kolem Vánoc ( a to pozor, mám jen jeden druh cukroví a nějakou extra výzdobu tu taky nemáme, ale chtěla jsem zabalit dárky abych měla na Štědrý den klid ). Když jsem mu řekla, že teda v posteli by mohl myslet taky na mě a ne jen na to aby byl hotovej on, tak mi řekl že prý jsem náročná. Že jiný ženský nepotřebujou tolik času a péče. Řekla jsem mu ať se sbalí a jde k mámě. Se otočil na gauči a spinká. No já jsem tak strašně vytočená.. tak strašně moc.

• Citovat
  • Nahlásit
789
23.12.19 15:00

Je to sobeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
23.12.19 15:00
@Anonymní píše:
@Lalelale nejhorší je, že tu pořád brečim že je to všechno moje vina. Facky, jeho gabling, to jak se chová takhle.. chtěla jsem hezký Vánoce. Aspoň jednou v životě. Já jsem fakt taková kráva blbá :zed: :zed: :zed:

Tohle si měla napsat rovnou. Facky? Gambling? Jako sorry, fakt nechápu, nad čím přemýšlís

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
23.12.19 15:04

Okamžitě bych ho vykopla. Bez něj by byly určitě lepší vánoce. Myslí jen na sebe. Já jsem před chvílí dostala vynadáno, že jsem tchyni koupila ne úplně nejlepší knížku, že je to slátanina. Tak jsem řekla, že dnes mají normálně otevřeno tak se může dojít vyměnit, ale já, že tam nepojedu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 15:05

@alimdar to byly z mý strany pořád šance, šance, šance že bude líp. Mám pocit že do konce života už mě nečeká nic než šance. Kytku, nic hezkýho pro mě neudělá (maličkosti tykokos, by mě potěšila sedmikráska utržená před barákem na hřišti), na moje narozky už i zapomněl. Jen pořád já já ty jsi na mě nejsi hodná, ty mě nemiluješ. Pokroky v jeho chování i jako byly, dluhy zaplatil hned (nebyly velký), facky se neopakovaly. Jen jsem si u tý psycholožky uvědomila jak jsem byla naočkovaná, protože jsem zarytě tvrdila že jsem si je zasloužila a byla to moje vina.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat