Je ještě možné, aby obě miminka byly zdravé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aladinka
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 29.09.14 19:14
Je ještě možné, aby obě miminka byly zdravé?

Ahoj holky. Hledala jsem, ale nenašla odpověď na moje otázky, proto zakládám nové téma.
Před zhruba 14 dny jsem měla pozitivní těhotenský test. Šla jsem ihned k doktorovi, jelikož u prvního syna jsem musela brát Utrogestan, tak jsem k dr. naklusala hlavně proto, aby mi Utroš znovu napsal. Kontroloval mě ultrazvukem a byla vidět jen malinká tečička, tudíž začátek těhotenství. Dneska jsem měla přijít na kontrolu.
Dnes, když mě prohlížel, zjistil, že čekám dvojčata!!! 8o Druhý (horší) šok – jedno miminko, zdá se, zaniká a u druhého je zatím jen gestační váček, ale mimčo tam ještě nebylo vidět. :( Takže dr. říkal, že to vypadá, že tam, jak je jen ten váček, tak že je to mladší těhotenství 8o 8o 8o a ten druhý zárodek se ještě uvidí, jak dopadne. Za 14 dní jdu na kontrolu, nesmím nic tahat a pokud začnu krvácet, musím okamžitě do nemocnice… :( No jsem ze všeho vyplašená a jen se modlím, aby aspoň ten váček, co je mladší, byl v pořádku a bylo z toho zdravé miminko! Holky, slyšely jste někdo o tomto? Jakože jedno mimi může být mladší a třeba že by se nám nakonec mohly narodit obě miminka zdravé? Dneska jsem fakt ze všeho naprosto v háji!!! :zed: :zed: :zed:

Děkuji za odpovědi! A.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 29.09.14 19:18

@Aladinka MOzne to je, byli i pripady dvojcat, kdy kazde melo jineho otce. Nadeje umira posledni. Budem ti tu drzet palecky, aby vsechno dobre dopadlo.

Loll
Závislačka 2929 příspěvků 29.09.14 19:18

V tomto stádiu těhotenství je možné vše. Za 14 dní může být všechno v pořádku nebo už tam může být jen jedno miminko, chápu, že je to hrozně dlouhá doba, ale snaž se to vydržet, určitě není ještě nic ztraceno. Já jsem měla v přijít až za tři týdny, šílená doba to vydržet, strašili mě, že se těhotenství nevyvíjí, že je mladší než by mělo být atd. atd. atd. a za tři týdny vše v pořádku, dokonce odpovídalo tt, což by tři týdny zpátky nikdo neřekl.

Přeji, ať vše dobře dopadne :kytka:

subsomi
Kelišová 6743 příspěvků 12 inzerátů 29.09.14 19:22

To někdy v žertu tvrdíme my s manželem, že jedno dítě máme z pondělak druhé ze středy :mrgreen:
U dvojvaječných dvojčat nemusí dojít k oplodnění v jeden den, probíhají vlastně 2 ovoluace, najednou nebo pár dnů po sobě, takže se uvolní 2 vajíčka a obě jsou oplodněna.

Jak to dopadne ti neřekne nikdo, musíš vydržet do kontroly :hug:

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 29.09.14 19:28

Uf, uf, holky, moc děkuju!!! :hug: Já jsem dneska z té ordinace vylezla jak opařená a pořád si to v sobě probírám dokola. Já vím, že jediné, co můžu, je čekat… Ale jak vidím, ještě můžu doufat, že bude všechno v pořádku! :dance:

Vince
Kecalka 345 příspěvků 29.09.14 19:41

Já jsem měla v 6. týdnu dva váčky, jeden s embryopolem a jeden bez emryopolu. Holky jsou naprosto zdravé a myslím, ze jedna byla opravdu trochu mladší.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 29.09.14 19:44

Já ve středu tenkrát u dr slyšela, že se těhu asi nevyvíjí, a v pátek, u jiné dr, to byly dvojčata, a teď se je tu snažím uspat
Ale může i jedno zaniknout, můžete přijít o obě a nebo, nebo budete mít dvě a nebudete vědět co dřív ;)
EDIT: byl to cca 8tt

mater
Kelišová 7023 příspěvků 29.09.14 19:58

Sestrenka mela syndrom zanikleho dvojcete, mela tam dve do 16t, jedno se nevyvijelo a zaniklo, druhe ji uz beha

agneszka
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 29.09.14 20:00

Ja mela neco podobneho, dve embrya, jedno uz melo srdicko s druhe prazdny vacek. Krvaceni do toho s v 7 tydnu bila srdicka dve. Cekam dve holky. Drzim palce

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 29.09.14 20:03

Držím palce, ať to dobře dopadne.

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 29.09.14 21:05

Holky, moc a moc vám děkuju!!! :hug: :hug: :hug: Strašně mi pomohlo, když vím, že ještě není nic ztraceno!!! Hned je mi líp a věřím, že za těch 14 dní se dozvím jen dobré zprávy! :* :dance:

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 29.09.14 21:08

@Aladinka Tak se o ty dobré zprávy přijď s námi podělit. :)

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 29.09.14 21:09

@Aladinka jen tak dál, pozitivně :palec:

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 29.09.14 21:13

Jj, určitě napíšu! :kytka:

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 29.09.14 22:44

Možné je všechno, mysli pozitivně :kytka: A promiň, ale miminka byly zdravé :zed: miminka BYLA ZDRAVÁ. Nezlob se za rýpání, ale to prostě nejde…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >