Je ještě šance, když gynekolog nic neviděl? Týden do ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 06:49
Je ještě šance, když gynekolog nic neviděl? Týden do ms

Ahoj, snažíme se o mimčo. Včera jsem byla na preventivní prohlídce. Doktorovi jsem vše řekla, ale nic neviděl ještě. Sice je asi brzo, mám týden do další menstruace a dle sliznice tomu zatím nic nenaznačuje. Myslíte ale že je přesto šance? Že z toho může ještě něco být?

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 07.03.19 06:51

Tak ono záleží taky dost na tom, kdy máš ovulaci? :nevim: Týden do očekávané MS je dost brzo na to, aby bylo něco vidět, pokud teda nemáš ovulaci třeba vzápětí po MS.

ivašot.
Echt Kelišová 7519 příspěvků 07.03.19 06:51
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se o mimčo. Včera jsem byla na preventivní prohlídce. Doktorovi jsem vše řekla, ale nic neviděl ještě. Sice je asi brzo, mám týden do další menstruace a dle sliznice tomu zatím nic nenaznačuje. Myslíte ale že je přesto šance? Že z toho může ještě něco být?

Týden před menstruací nemůže určitě nic vidět,,takže šance je

Mišule86
Kecalka 188 příspěvků 07.03.19 06:53

Týden do MS je určitě brzo.. U mě nebylo nic vidět ani týden po MS. Zkuste vydržet ten týden a udělejte si test.. Držím palce :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 07:08

Přesný den ovulace nevím, ale dle bolestí a tlaku v podbřišku, které mívám to odhaduji zhruba na polovinu cyklu. Nějak jsem tu ovulaci ani moc nehlídala, protože jsme spolu spali fakt hodně často a v té půlce cyklu to bylo minimálně 4×. Mám už několik dní bolestivá nateklá prsa, což před menstruací nemívám, tak moc doufám a přeju si, aby to vyšlo. Takže i když nic neviděl, tak ještě nemusím házet flintu do žita jo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 07:10

Protože třeba u prvního dítěte jsem těhotenství zjistila týden po vynechání a druhý den jsem šla na gynekologii a byla tam jenom malinká tečka, vlastně jen malinký gestační váček a byla jsem 5+4 tt.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 07.03.19 07:16

Podle me, pokud teda mas ovu nekdy v pulce cyklu, by ted maximalne videl vysokou sliznici, ktera je pred ms tak jako tak. Nejak v tuhle dobu by se teprve uhnizdovalo, takze podle me nic jineho ani videt nemuze. Drzim palce :kytka:

beruska9
Extra třída :D 11006 příspěvků 07.03.19 07:24

Ja shodou okolnosti byla na utz kvuli cyste, cca tyden pred ocekavanou ms, ktera pak neprisla ;) Nebylo videt vubec nic.

Příspěvek upraven 07.03.19 v 07:28

elinka90
Závislačka 2661 příspěvků 1 inzerát 07.03.19 07:25

byla jsem u gynekologa týden po vynechání ms a také nic neviděl. Neblbni.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21024 příspěvků 07.03.19 07:34

týden před MS nemůže vidět vůbec nic ;) Na ultrazvuku je něco vidět až okolo 1000 jednotek HCG, což je nejdřív tak týden PO vynechání.
Takže klíd 8)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23232 příspěvků 07.03.19 08:13
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se o mimčo. Včera jsem byla na preventivní prohlídce. Doktorovi jsem vše řekla, ale nic neviděl ještě. Sice je asi brzo, mám týden do další menstruace a dle sliznice tomu zatím nic nenaznačuje. Myslíte ale že je přesto šance? Že z toho může ještě něco být?

když náhodou otěhotníš, uděláš si test a zavoláš na gyndu, tak si tě sestřička pozve nejdříve několik dní po pozitivním testu, aby na UTZ bylo něco vidět. Týden před, max. z krve.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 07.03.19 08:23

I týden PO vynechané MS bývá brzo. Týden DO MS je brzo i na test.

Váš příspěvek
Reklama