Je ještě šance na otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 07:39
Je ještě šance na otěhotnění?

Holky, jen jeden dotázek. Včera jsem byla 14 DC, měla jsem ovulační hleník a celý den mě bolelo břicho jako na MS,sem tam píchl vaječník. BT neměřím, ani jsem nedělala ovu test. Cykly mívám 29 dní. Pokud to byla ovulace, je možné otěhotnět ještě dneska, nebo už je pozdě? Včera sex nemohl být. Píšu anonymně, protože okolí neví, že se snažíme. Díky moc!

Reakce:
nulu86
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 08.07.11 07:52

myslím že bys ještě mohla, ale už to není taková pravděpodobnost na úspěch..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 08:04
nulu86 píše:

Tak jsem teď byla na wc a mám toho plodného hlenu ještě víc, než včera 8-o Tak je možné, aby to včera byl jen rozjezd a ovulka dorazila až dneska?

nulu86
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 08.07.11 08:18

no ono se to dá těžko soudit, když neměříš teplotu ani nic podobného, každopádně tím že se o to pokusíte nic neztratíš, spermie prý vydrží i třeba 2 dny…

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 08.07.11 08:28
Anonymní píše: …Pokud to byla ovulace, je možné otěhotnět ještě dneska, nebo už je pozdě? …

Ano, já jsem otěhotněla až po ovulaci. 2×. :mrgreen: (vím podle ovu testů a BT)

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 08.07.11 08:31
Anonymní píše:
nulu86 píše:
Tak jsem teď byla na wc a mám toho plodného hlenu ještě víc, než včera 8-o Tak je možné, aby to včera byl jen rozjezd a ovulka dorazila až dneska?

Hele, vlítněte na to. :mrgreen: Buď ovu byla včera a otěhotnět 1 den po ovulaci můžeš. Nebo ještě nebyla, bude dnes či zítra a to spermie v tobě vydrží. Každopádně ať už tak či tak budete mít „oplodňovací“ sexík… :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 08:43

Díky moc holky, držte palce :-D :palec:

nulu86
Ukecaná baba ;) 2445 příspěvků 08.07.11 08:49
Držíme, neboj :palec:
Anonymní píše:
Díky moc holky, držte palce :-D :palec:
Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 08.07.11 09:22

taky bych to tolik neřešila a zkusila to…já se sledovala x měsíců a když jsem otěhotněla, byl sex jednou dost před ovulací a podruhé zas až po ní :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 09:26

Ahoj, tak to jsi na tom úplně stejně jako já. Taky jsem byla 14 DC, když jsem tohle měla, jenže já měřím i BT a testím. Podle testů ovu vůbec nebyla, protože jsem ji asi nechytila, zrovna v ten 1 den jsem netestovala a nevím jak dlouho jsou testy pozitivní, ale zkrátka příznaky byly. Chtěla jsem ovu vychytat kvůli větší pravděpodobnosti na holčičku, no mam smůlu, jestli to vyšlo bude to kluk, protože jsme se trefili akorát den před ovu a po ní, takže ovu test už nemá cenu dělat. Pravděpodobnost samozřejmě je, ale chce to co nejdříve na to vlítnout, vajíčko je schopné pro oplodnění až 24 hodin. Tak držim palce. Také anonymně, zatím v utajení :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 11:58

Ale na holčičku je určitě šance den pře ovu ne? Četla jsem, že přímo v den ovulace nebo těsně po ní je největší šance na chlapečky.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 08.07.11 12:15
Anonymní píše:
Ale na holčičku je určitě šance den pře ovu ne? Četla jsem, že přímo v den ovulace nebo těsně po ní je největší šance na chlapečky.

Na holčičku by to chtělo delší dobu před ovulací. Ten jeden den tam vydrží i ti sprinteři (kluci). Delší dobu vydrží už jen „holky“ a sprinteři zaklepou bačkorama… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.11 12:27
Wiolla píše:
Anonymní píše:
Na holčičku by to chtělo delší dobu před ovulací. Ten jeden den tam vydrží i ti sprinteři (kluci). Delší dobu vydrží už jen „holky“ a sprinteři zaklepou bačkorama… :mrgreen:

Já mám právě holčičku a byla počatá v den ovu, nebo maximálně den před :-) Tak ono to není stroprocentní, že jo, je větší šance v té době na kluka, ale když si pospíší i nějaká holčičí.. :-D

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 08.07.11 12:39
Anonymní píše:
Wiolla píše:
Anonymní píše:
Na holčičku by to chtělo delší dobu před ovulací. Ten jeden den tam vydrží i ti sprinteři (kluci). Delší dobu vydrží už jen „holky“ a sprinteři zaklepou bačkorama… :mrgreen:
Já mám právě holčičku a byla počatá v den ovu, nebo maximálně den před :-) Tak ono to není stroprocentní, že jo, je větší šance v té době na kluka, ale když si pospíší i nějaká holčičí.. :-D

Tak jasně, že to není 100%. :mrgreen: Přesně jak píšeš. Čím dřív na to vlítnou, tím vyšší pravděpodobnost na holku… :lol:

Váš příspěvek
Reklama