Je kočárek Prampol Simple dobrá volba?

38
31.3.16 14:35

Je kočárek Prampol Simple dobrá volba

Ahojte, chtěla bych vás požádat o názor a nebo o hodnocení kočárku Prampol Simple 2015 (nebo někde pod názvem Raf-Pol) :). Zajímalo by mě jestli jste s ním spokojené a jestli ta cena náhodou neodpovídá kvalitě :D. Na internetu jsem ho našla za 6,995 kč i s autosedačkou což je super cena. Jako další variantu mám vybraný Dorjan Prestige Basic Comfort Linen 2015 a nevím pro jaký se rozhodnout :think:. Děkuji za každou radu a názor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6565
31.3.16 17:04

Prampol je jiná firma než raf-pol

U Prampol Simple je nešikovné uchycení korby na rám, jsou to 4 čepy které se musí zaráz zasadit do rámu, navíc se při tom musí naklonit korba, takže to není bezpeční dělat s dítětem uvnitř.
Další nevýhoda je obří adaptér na autosedačku. Velká kovová konstrukce která se musí připnout mezi rám a sedačku. Kde ji chceš vozit? no a úplně není vhodná velká hrana okolo nohou ( podpěra noh) ve sporťáku. Drží se tam binec a blbě se čistí.

Já teda prodávám kočárky raf-pol a doporučil bych model whiteLux , largo , nebo margaret . Jde s houpacím rámem i s otočnými koly.
Tyto kočárky mají pouze jednobodové uchycení na rámu a tak je možné je i s dítětem pohodlně a jednou rukou otočit po i proti směru jízdy. Mají obrovské větrací otvory na boudičce, takže na léto ideální.

Jinak prodáváme přes 300kočárků měsíčně ( děláme jen raf-pol) a loni jsme měli pouze 8 reklamací a ani jedna na kočárek largo, nebo whitelux. Pouze u MArgaretů praskala velká retro kola, ale i to je již vyřešené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
31.3.16 18:53

No právě na ten raf-pol largo se pojedeme podívat do kamenného obchodu, ale víc se mi designově líbí ten prampol simple (černo šedá kombinace). U toho raf-pol largo jsem nenašla takovou kombinaci, která by mi úplně seděla, ale třeba naživo budu spokojená. S kočárkem budu jezdit převážně ve městě. Občas v mírném terénu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 10:33

Video návod

Mohla by jste mi prosim zaslat video návod na kočárek prampol simple 2016 se zabudovánim autosedačky k podvozku? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama