Je koncem března sníh v Tatrách mimo sjezdovky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 24.01.17 23:30
Je koncem března sníh v Tatrách mimo sjezdovky?

Ahoj, omlouvám se za patrně hloupý dotaz. Zvažujeme koncem března výlet do Tater, na pár dní, normálně jezdíváme v červnu na dýl, ale už mi ty hory nějak chybí :oops: :mrgreen: Akorát vůbec netuším, jak to tam bývá koncem března se sněhem. Jasný, že se tam lyžuje, ale to my nechceme, zajímalo by mě, jak to tam bývá mimo sjezdovky, dole v údolí. Jestli se tam dají dělat procházky po turistických trasách, mám na mysli např. na Popradské pleso, po asfaltce od vlaku, možná třeba i Sliezky dom, po značce. Nebo i v těch vesničkách, Smokovec, Lomnica, bude tam sníh? Abych vzala popřípadě sáňky :think: Nevíte, bude to pravděpodobně pod sněhem, nebo nebude, nebo je to přesně 50:50? omlouvám se, ale vlastně jsem v březnu na horách pořádně nebyla. Bavím se o termínu 20.3.+. díky :kytka:

Reakce:

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 25.01.17 07:01

Uhhgvxxx jjjjjhbvvvvgg­hhhhjhbbgvvv v

lluuccc
Kecalka 154 příspěvků 29 inzerátů 25.01.17 08:18

Ahoj, sníh tam určitě bude. Vysoké Tatry moc nemusím (kvůli množství turistů), ale vím že některé trasy jsou v zimě zavřené a nesmí se tam, ale nevím které přesně to jsou, ale ve 3. měsíci ještě otevřené nejsou. oc jsem neporadila, jen postřeh :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >