Je LEGO Duplo správnou voľbou?

Anonymní
24.1.21 22:52

Je LEGO Duplo správnou voľbou?

Ahojte :D
viem, že to tu úplne nepatrí, ale v rámci jedného predmetu v škole sa snažíme zistiť aká je popularita stavebnice LEGO Duplo u mladých mamičiek. Preto vás chcem poprosiť o pár minút na vyplnenie dotazníku. Vopred sa ospravedlňujem za otravovanie, ďakujem za ochotu a prajem pekný deň :srdce: :D

Příspěvek upraven 26.01.21 v 10:51

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4058
24.1.21 22:59

Vyplněno. Ta třetí nebo která otázka je divna, protože navazuje na tu předchozí. Ptáš se, jestli máme Duplo a v další, pokud ho nemáte, koupíte? Jenže když už ho mam, tak nevím co odpovědět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
24.1.21 23:05

Vyplnila jsem, akorát nespadám do kategorie „mladá mamička“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15492
24.1.21 23:05

No - to není dobře postavený dotazník. není to průšvih, ale na vysokoškolský předmět v oboru přímo zaměření marketing to teda není dobré.

A teda ten sugestivní úvod že je to stále méně a méně oblíbené je dost wtf, takhle fakt průzkum nemůžete uvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 23:09

Pokud jsou v dotazníku otázky typu "jaký je váš měsíční příjem " zásadně neodpovídám.

• Citovat
  • Nahlásit
2402
24.1.21 23:11

Vyplněno :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 23:11

Poslední dvě otázky jsou divné. mám víc dětí ve více věkových kategoriích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11830
24.1.21 23:12

Vyplnila jsem, ale souhlasim, ze to neni moc dobre postavene. Pulku otazek jsem teda predpokladala, ze se ptate na Duplo, i kdyz v nadpise bylo Lego. Deti mam vicero, to me na konci zaskocilo, ze se s tim nepocita. Jinak Dupla mame asi tunu, to u nas jelo, Lego me deti nebavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
24.1.21 23:16

@Svítící žárovka souhlasím, taky tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19108
24.1.21 23:21

U otázky, jestli jsem si hrála s legem, mi došlo, že jsem tak stará, že v té době ještě lego nebylo… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10114
24.1.21 23:27

@Janli to jsem so říkala taky :lol:, mám Kristova léta. Ale minule jsem byla na návštěvě u našich stejně starých německých přátel a ukazovali mi Lego, které přinesli dětem z půdy, hrávali si s ním jako děti. Takže Lego bylo, jen se k nám do ČR asi tehdy ještě nedostalo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
24.1.21 23:34
@Janli píše:
U otázky, jestli jsem si hrála s legem, mi došlo, že jsem tak stará, že v té době ještě lego nebylo… :?

kolik Ti je? Mě je přes 40 a lego jsme měli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52495
24.1.21 23:39

Taky jsem čtyřicátnice co si hrála s Legem :nevim: Jo, měli jsme dvě umrněný stavebnice, který byl asi fest problém sehnat a stály půl vejplaty, ale byly. Strašně jsem tehdy toužila mít hooodně kostek. Tak teď se mi to splnilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19108
24.1.21 23:39
@janickaIII píše:
kolik Ti je? Mě je přes 40 a lego jsme měli

Je mi přes čtyřicet a jediný, co jsem jako dítě viděla, byla jugoslávská kopie lega stavebnice Cheva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6392
24.1.21 23:45
@ugluk píše:
Taky jsem čtyřicátnice co si hrála s Legem :nevim: Jo, měli jsme dvě umrněný stavebnice, který byl asi fest problém sehnat a stály půl vejplaty, ale byly. Strašně jsem tehdy toužila mít hooodně kostek. Tak teď se mi to splnilo :mrgreen:
:lol: jo taky jsme měli hrstku kostiček, ale na postavení domečku a malého autíčka to stačilo. Dokonce jsem měla i dvě kytičky. Mám to lego dodnes. Taky jsem děsně toužila mít toho víc. Je to super hračka.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat