Je lepší jedináček nebo sourozenci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
natalieduchkova1
Povídálka 13 příspěvků 21.04.19 20:45
je lepší jedináček nebo sourozenci?

Ahoj, už zase otravuji ale, můj přítel mě pořád přesvědčuje že chce 2 děti-holčičky…Ale já chci jen toto mimčo kterému je 1 měsíc. Ale on řekl že se mnou je hlavně kvůli dětem..Takže mám polevit a mít 2.dítě? Nebo být tvrdá :D? :roll: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4802 příspěvků 21.04.19 20:47

Máš měsíční mimino. Oba změníte názor ještě minimálně 100×, jak vám dítě poroste.

Já bych teda 2 nechtěla ani za nic. Už jedno je pro mě moc. Sama sourozence mám a nemáme spolu nějak extra dobrý vztahy ani teď v dospělosti. Vůbec se cíleně nevídáme :nevim: Nepotřebujeme se a nikdy jsme se nepotřebovali :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.04.19 v 20:49

zakruta
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 21.04.19 20:48

Mozna by bylo dobre vedet, ze druhe dite muze byt i chlapecek, i kdyz chce dve holcicky :think: Jestli ma tvoje mimco 1 mesic, mas na premysleni o dalsim cas :nevim: A kdyz ti tady rekneme, ze nejlepsi je mit tri, poridis si je?

darekp
Závislačka 2535 příspěvků 21.04.19 20:50

@natalieduchkova1 coze? Ze je s tebou hlavne kvuli dětem?! Co to jako ma bejt?! To bych ho poslala do pr… :cert:…jinak jste si o tom asi meli promluvit uz driv, kolik deti byste chteli mit a ne az ted.. ale pokud ti rekl tohle a je to mysleny vazne, tak sis s nim nemela porizovat ani to prvni, takze druhy uz vubec ne :zed:

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 21.04.19 20:51

Tak asi jste si měli počet dětí vyjasnit trochu předem, no. Nezbývá nic jiného než ustupek jednoho z vás, případně nějaký kompromis.

Kriss Tina
Extra třída :D 10087 příspěvků 21.04.19 20:52

Holčičky mít nemusíte a pokud máš měsíční, tak je jasné, že teď o žádném dalším neuvažuješ, třeba si to časem rozmyslíš…

_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 21.04.19 20:57

Tak to myslel vazne, ze je s tebou jen kvuli detem?! 8o.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49599 příspěvků 21.04.19 20:58

Lepsi resit predem, ne? Proc to resite mesic po porodu nechapu. My to menili.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19930 příspěvků 21.04.19 21:00

Tohle je beztak zase nějaká bláznivá provokace.

Tichopredbouri
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 21.04.19 21:01

Vůbec bych to s měsíčním miminem neřešila. Příteli řekla, že teď nevím, mám jiné starosti. Stejně na druhé dítě je brzy a za rok, za dva, to můžeš videt jinak ty, nebo naopak přítel.

natalieduchkova1
Povídálka 13 příspěvků 21.04.19 21:04

Jako my jsme měli domluvené jen 1 dítě…A já vážně nevím, on je ten typ člověka že, když se mu něco nelíbí tak dokáže cokoliv..Takže fakt nevím :nevim:

Veveří
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 21.04.19 21:11

Myslím, že s měsíčním mimčem je zbytečné myslet tak moc dopředu. Řekni manželovi, že jasně že budete mít dvě děti, ale ať tě s tím teď neotravuje. No a sama časem uvidíš, mě se po malém miminku zastesklo, když měla starší 1,5r. A to jsem tvrdila, že další dítě tak za 5-6 let ;)

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 49599 příspěvků 21.04.19 21:12

@natalieduchkova1 hm, takze jste byli domluveni a on dela natlaky mesic po porodu, idealni partner :roll: tak mu rekni, ze ted ne a uvidis casem, co jineho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 21:15

Já s přítelem byla domluvená taky na jednom dítěti. Narodila se nám holčička a já hned po porodu věděla, že mi jen to jedno stačit nebude. Přemlouvat jsem začala kolem roku dcery. Kolem druhého roku jsem vysadila antikoncepci a nechala ochranu na chlapovi, že kdyby náhodou přestřelil, že prostě na potrat nepůjdu. Nakonec jsem otěhotněla a potratila. Po potratu jsme se regulérně snažili a máme chlapečka. Přítel je nadšený, že má syna. Má celkem čtyři holky. Ale kdybych měla prvního kluka, asi bych ho už neukecala :mrgreen:

murry
Závislačka 3259 příspěvků 21.04.19 21:23

At se predvede jak bude pomahat s jednim a pak uvidis jestli se bude dat mluvit o druhem :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama