Je lepší láhev s brčkem, nebo sportovní s push+pull?

17
13.4.16 12:31

Je lepší láhev s brčkem nebo sportovní s push+pull?

Ahojte,
chci se poradit, zda je lepší pro dvouletého láhev s brčkem (např. Avent) nebo sportovní s tzv. push a pull pítkem (např. Zdravá láhev nebo NUK)? Recenze mluví pro i proti oběma. Tvrdá plochá pítka syn odmítá. Chci láhev na ven, která nepoteče a nechci jednorázovou plastovou.
Děkuji za odpovědi i za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29440
13.4.16 12:39

Já brčka nemám ráda z jednoho důvodu: blbě se to udržuje. To ty sportovní láhve nejsou na tom sice nějak extra lépe, ale ty zátky jdou většinou z té flašky vyndat a rozebrat, takže se to lépe umývá. Léta letoucí mají moje děti Junior Cup od NUKu a ta je bezvadná, dobře se udržuje, „ťuplík“ na pití se dá vyndat a ani jedna nám ještě neplesnivěla. Máme i Zdravé láhve, ale to teprve krátce, takže co se té životnosti a dlouhodobé údržby týče, nemám ještě takové zkušenosti. Láhve s brčkem jsem měla dvě, ani u jedné mi nevyhovovala údržba, po čase se tam dělala plíseň a taky mi začaly ty brčka kapat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47734
13.4.16 12:43

My mame s brckem, udrzba je celkem v poho, mame NUK plesniva neni.. ale syn pije jen vodu. Problem byl, ze kdyz jsme ji koupili tak se z ni nebyl schopnej napit, tak jsem to zkousela ja a taky jsem nemohla vubec nasat vodu 8o tak jsem mu tam musela udelat vetsi diru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
13.4.16 12:53

Láhev s brčkem není špatná, ale malý jsou dva a čtvrt roku a od loňského léta už mám asi třetí, jak píše @Fima @Fima hůř se udržujou právě ty brčka, pak mi to vždycky přišlo humus, takže letěla do koše a to malá pije jen čaj a vodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
13.4.16 13:10

@Fima @medunka23 holky nevim co jste mely za lahve, mala ma od aventu a mají přímo perfektní stetecek prave na cisteni těch brcek a ja naopak mam pocit ze to jde umýt lip, nez kdejaká láhev :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ferret
13.4.16 13:16

@jennydip A co normální láhev s víčkem, nebo s takovým tím víčkem, co je současně hrneček? Mně syn (1 rok) taky nevezme různá brčka, pítka, učící hrnky apod., pije jen z lahve s dudlíkem, nebo z normálního hrnku/skleničky.

• Citovat
  • Nahlásit
17
13.4.16 13:49

@ferret no, je to torpédo, co nepostojí, tak chci něco, co se nevylije. Doma máme obyčejný hrníček, kam jde nasadit víčko s otvory, ale na ven chci něco i na pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
13.4.16 13:53

@saadet já teď naposledy od Aventu, ale jako extra štěteček k tomu kupovat nebudu, je pravda, že taod aventu se udržuje nejlíp, ale prostě to vrchní otočný víčko se šíleně uvolňuje a nedělám si iluze že se mezi to nic nedostane a rozdělat celý mi to zase nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ferret
13.4.16 13:57

@jennydip Jo tak. Náš je teda taky divoch, ale jak je ještě malý, tak mu to pití podávám vždycky já, sám si ho vzít nemůže, takže to mám pod kontrolou.

• Citovat
  • Nahlásit
4741
13.4.16 14:01
@medunka23 píše:
@saadet já teď naposledy od Aventu, ale jako extra štěteček k tomu kupovat nebudu, je pravda, že taod aventu se udržuje nejlíp, ale prostě to vrchní otočný víčko se šíleně uvolňuje a nedělám si iluze že se mezi to nic nedostane a rozdělat celý mi to zase nejde

Mame taky Avent, uz teda moc nepoužíváme, ale vicko rozdelat jde. Zdravou lahev mame taky, je ok. Prijde mi, ze je nejlepší to střídat, deti se vždy pro něco nadchnou, z toho pijou jak o život, pak to zapadne a po case mi to zas vykramari a je to zas hitovka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12169
13.4.16 14:03

@medunka23 ten štěteček je vždycky u těch náhradních brcek :nevim: a rozebrat to jde lehce, fakt zvláštní :think: mám tedy na mysli Tuto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2748
13.4.16 14:36

Máme asi 3 měsíce s brčkem- z jiných mi syn pil velmi málo, až z brčka začal pít víc. S plísní problém nemám, lahve celkem často desinfikuji- pití tam zasmrádá tak jako ve všech lahvích. U starší jsem měla push a pull a byla fajn chvíli, dcera ji totiž kousala. Mám teda nuk, avent mi přišel zbytečně předražený a design nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1370
14.4.16 11:56

Syn má s brčkem, naučil se z toho pít prakticky ihned. Kupovala jsem Skip Hop, protože nemá žádně zbytečné prolisy a tvarování a samotná láhev i brčko se čistí dobře. Hůř se myje ten uzávěr, ale podle mě se to umyje v pohodě v myčce (zatím nemám). Zdravou láhev máme taky, ale z té se pije hůř. Mě osobně přijde, že je to celkem namáhavé. Ale až bude větší, tak dostane tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat