Je má menstruace v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 13:59
Je má menstruace v pořádku?

Ahoj, vždy jsem měla menstruaci normálně na den přesně.. I teď jsem jí dostala v termínu (takž je mi jasné že miminko nevyšlo).. Ale po třech dnech už nic, myslela jsem že je po MS. Ale druhý den vecer to opět začalo, ale teď mi fakt teče krev, bez sráženin, čistá ruda krev, o malinko světlejší než když teče z nosu, ale konzistence přesně taková :lol: (nevím k čemu jinýmu to přirovnat).. Myslíte že je to v pohodě? Děkuji moc za reakce..

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 11.07.19 14:07

To záleží na tom, jak moc je to silné a jak dlouho bude trvat. Osobně bych z jedné jinakosti vědu nedělala. Pokud by se to opakovalo a ms byla opravdu silná, pak bych se zeptala Dr. Ale ne vždy musí být vše stejně.

Bábrdl
Generální žvanilka 24104 příspěvků 11.07.19 14:20
@Anonymní píše:
Ahoj, vždy jsem měla menstruaci normálně na den přesně.. I teď jsem jí dostala v termínu (takž je mi jasné že miminko nevyšlo).. Ale po třech dnech už nic, myslela jsem že je po MS. Ale druhý den vecer to opět začalo, ale teď mi fakt teče krev, bez sráženin, čistá ruda krev, o malinko světlejší než když teče z nosu, ale konzistence přesně taková :lol: (nevím k čemu jinýmu to přirovnat).. Myslíte že je to v pohodě? Děkuji moc za reakce..

Kdybys krvácela dál, zajdi si k doktorovi. Ale je možné, že

Váš příspěvek
Reklama