Je Matějská pouť v pondělí zavřená úplně?

26.3.17 22:00

Je Matějská pouť v pondělí zavřená úplně?

Ahoj maminky, mám dotaz hlavně na mamči z Prahy nebo se zkušeností, jak to na Matějské funguje… Před týdnem jsme si rezervovali místenky do Prahy, že zajedeme na Matějskou a dneska jsem si všimla, že v pondělí mají sanitární den a má být zavřeno. Jak to tam funguje? Je v provozu alespoň něco? Nikde to nemůžu dohledat… Nějak se mi nechce věřit, že by to bylo prostě každé pondělí úplně zavřené a nefungovalo vůbec nic, máme malé děti, tak snad alespoň nějaké houpačky či kolotoč bude, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5348
26.3.17 22:04

Byla jsem tam minule pondeli, vetsina atrakci byla zavrena.
Prochazeli jsme tamtudy s kocarem ze Stromovky, takze jsme to prosli cele a fakt snad kazda 8 atrakce otevrena, jinak vse zavreno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11671

Je zavřeno. Nebo zavřeno ne, jsou tam vystavy, mořský svět..Ale kolotoče nejedou.Taky jsou to lidi a nemůžou jet nonstop ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910

Je úplně zavřená…nejezdi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11671
26.3.17 22:06

Ale pokud už do Prahy musíte, tak doporučim zoo ???? v pondělí maji děti za 50,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11671
26.3.17 22:07

Pardon za??? Tablet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.17 22:50

Holky, moc díky za info! jojo, zoo máme jako druhou možnost :) To se nedá nic dělat, já jim odpočinek přeju, jen jsem se chtěla připravit na skutečný stav věcí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 21:04

Tak jen pro info, kdyby někdo třeba na tuhle diskuzi narazil a zajímalo ho to samé. Dneska jsme přeci jen ze zvědavosti a díky příznivému počasí na tu Matějskou vyrazili a… Hezky jsme si to užili, protože celkem dost atrakcí jelo :) Postupně se přidávaly další a další, i bylo otevřených docela dost občerstvení. Velikou výhodou bylo to, že tam bylo málo lidí a taková pohodička :) Takže očividně to některým provozovatelům stojí za to, aby otevřeli a neodpočívali ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama