Je mně ze mě zle, přibrala jsem

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
16
21.1.22 22:29

Je mě ze mě zle

Ahoj, řekla jsem si dost už nechci tak vypadat mám 72kilo a vše mě omezuje ani s přítelem už nechci spát. Máte někdo zkušenost jakým sportem nebo cvičením fakt zhubnu? Mám už tak nízké sebevědomí že opravdu chci se sebou něco dělat je mě 24let a to jak vypadám není ok.Co vám pomohlo? Když jste chtěli zhubnout? :think: Nejím sladké přímo ho nesnáším. Vždy jsem měla krásnou postavu ale teď…Porodila jsem syna ale ten má už 4 roky takže tím to není ano přibrala jsem u něj 20kg ale aby mě tolik zůstalo? :think: Nevim jak na to ale už taková nechci být je mě ze mě zle.Co vám pomohlo? Jaký sport? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6056
21.1.22 22:34

Spíš bych tu postavu formovala, co třeba powerjoga? Kolik měříš? jako nečekej, že podítěti budeš mít postavu jako v 15. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 22:42

@brisco Měřím 164cm prostě vysoká nadváha. Stím ani nepočítám ale prostě aspoň se cítit líp chtěla bych něco dělat ale aby to k něčemu bylo. Proto se ptam u čeho jdou videt výsledky :palec: Jinak děkuji že si napsala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
21.1.22 22:42

Zadne cviceni te nespasi..hubnuti je predevsim o strave…proste dieta no…ja te chapu, mam 170cm a po sesti nedeli jsem mela asi 73kg, to jsem mela dlouho, ted mam asi 68kg a porad se na sebe nekoukam rada do zrcadla…jeste aspon 6kg dolu…ja se vyhybam sacharidum a dodrzuju 8 hodinove denni okno na jidlo…,ale to vyhovuje me, nemam rada jidlo rano..prvni jim treba v 11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
21.1.22 22:45

Jinak teda, jestli jsem nekdy na sobe citila nejake vysledky cviceni, tak 30minutova cviceni s jillian michaels, ale ciste na tom se stejne nezhubne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19535
21.1.22 22:56

K hezké postavě se musíš, SPRÁVNĚ, projíst. Co jídelníček?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 22:56

@Melodie91 Já právě jen obědvám a občas večeřím. Nedokážu si ani představit 5× denně jíst. A i kdyby nevím co má přesne jíst abych zhubla. Co jsem třeba vydělá na Instagramu tam hodně holek říkalo že se jídlem neomezovali že je důležitý pohyb a když jsem jim napsala tak nepodepsali :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2460
21.1.22 22:57

Tak to by chtelo tak aspon tech 10 kg dolu? Jako to neni zadna katastrofa, to zvladnes. Je super, ze nejis sladky, to je treba muj problem :roll:…hludej si stravu, abys jedka vic dopo nez odpo, od nejakych 17-18 hod uz nejim. Nejez tucny veci, omezit pecivo…pokud jde o sport, tak postaci chuze-pokud mozno sviznejsi, schody vychazet-nejezdi vytahem. Potrebuje se rozpohybovat metabolismus, ale 10-15 kg takto zhubnes podle me docela v pohode. Ses jeste mlada, coz ti taky hraje do karet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8113
21.1.22 22:57

Buď budeš věřit pohádkám, nebo začneš makat. Ideálně tak, abys to vydržela minimálně hodinu - pro začátek třeba intenzivnější chůze, pak přidávat poklus. To můžeš dělat bez ohledu na počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
21.1.22 23:03

Pořiď si milence, to tě namotivuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 23:04

@kalie Musím to dát protože fakt se takhle cítit nechci. Protoze přesně jsu mladá. Večerní jídlo omezím v pohodě. Jsu v práci a tam chodí číšnice a jsou v mém věku s jsou 2×menčí jak já cítím se hrozně prostě musím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 23:08

@Zumpa Já si myslím že bych to fakt vydržela protože prostě chci.Ale mám partnera s kterým mám dítě a on se o něj prostě nepostara. Ráno jdu do školky do práce o půl 5 se vrátíme uvařim a jdem spát o víkendu se snažím věnovat dítěti ale jeho táta každej den pije je to těžké ale já prostě chci a omlouvám se že to sem píšu asi se potřebují aspoň takhle svěřit protože to nikomu neříkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2460
21.1.22 23:11

@Mončá165 ja to znam, posledni cca dva roky tez nesnasim pohled do zrcadla…vzdy jsem byla velmi stihla, ted nejsem vylozene tlusta, ale te h 10 kg by to taky chtelo. Nejhorsi je najet na ten rezim…to jak se ti podari, tak nas zpola vyhrano. Me teda stoji hodne premahani i to, kdyz deckam chystam veceri…to vych ji nejradeji celou sezrala sama…ale udelam si caj a zaplacnu to takhle :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 23:12

@stalenaivka Tak to bych byla už byla po smrti :lol: :lol: Ten můj se neumí chovat k ničemu ani k vlastnímu dítěti ale tohle by nedal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.22 23:15

@kalie Já nevím ale prijde mě že jsme si hodně podobné co kdyby jsme začali spolu? Vždy to jde líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat