Je mezi vámi veterinář prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jamulka
Kecalka 367 příspěvků 07.05.18 16:09
je mezi vámi lékař- veterinář ...prosím

Maminky, není mezi vámi prosím lékařka, veterinářka? Sháním někoho, kdo by mi pomohl dle rtg snímku určit diagnozu psa. Je to pejsek rodičů, jsou na něm citově závislí a dnes se doszvěděli krutou pravdu, které nevěří, proto sháním někoho, kdo by popsal rentgenový snímek a diagnozu buď potvrdil, či vyvrátil. Případně, kam se anonymně obrátit? Děkuji moc…

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 3663 příspěvků 07.05.18 16:21

@Jamulka Tak jestli máš v ruce rentgenový snímek, tak s ním můžeš jít do jakékoliv veterinární ordinace a zkonzultovat to jinde. Proč anonymně?

Jamulka
Kecalka 367 příspěvků 07.05.18 16:30

@Monchichik samozřejmě můžu jít kamkoliv, ale každá konzultace se platí, nehledě na to, že psa by prý museli vidět v jakém je stavu atd…, už jsem volala na dvě veteriny… Anonymně, pardon, asi jsem se špatně vyjádřila, chtěla jsem napsat něco ve smyslu bezplatně, nebo tak něco

Monchichik
Závislačka 3663 příspěvků 07.05.18 16:34

@Jamulka A myslíš, že ta konzultace vyjde tak draho? No tak budeš muset vzít psíčka sebou, to se nedá nic dělat.

smajlik345
Kecalka 312 příspěvků 07.05.18 17:06
@Jamulka píše:
Maminky, není mezi vámi prosím lékařka, veterinářka? Sháním někoho, kdo by mi pomohl dle rtg snímku určit diagnozu psa. Je to pejsek rodičů, jsou na něm citově závislí a dnes se doszvěděli krutou pravdu, které nevěří, proto sháním někoho, kdo by popsal rentgenový snímek a diagnozu buď potvrdil, či vyvrátil. Případně, kam se anonymně obrátit? Děkuji moc…

veterinářka nejsem ale vím co prožívate. My jsme se dozvěděli že náš pes ma rakovinu, slyšet to po telefonu je šílené ( zjištěno prý podle rentgenu a sona plus další příznaky ) nesmířila jsem se s tím a s vědomím že ho nedám jsem se rozhodla bojovat psa jsem dostavala dlouho do fajn stavu a po 4 měsicích jsme se dozvěděli že to rakovina nebyla ale byla to otrava ( mě osobně se to nezdálo, ale členové rodiny když viděli psa jak se trapí tak ho chtěli utratit a přitom pes nám ted lítá po zahradě. Takže hodně síl a bojujte :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama