Je mezi vámi veterinář prosím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 07.05.18 16:09
je mezi vámi lékař- veterinář ...prosím

Maminky, není mezi vámi prosím lékařka, veterinářka? Sháním někoho, kdo by mi pomohl dle rtg snímku určit diagnozu psa. Je to pejsek rodičů, jsou na něm citově závislí a dnes se doszvěděli krutou pravdu, které nevěří, proto sháním někoho, kdo by popsal rentgenový snímek a diagnozu buď potvrdil, či vyvrátil. Případně, kam se anonymně obrátit? Děkuji moc…

Reakce:
Monchichik
Kelišová 6054 příspěvků 07.05.18 16:21

@Jamulka Tak jestli máš v ruce rentgenový snímek, tak s ním můžeš jít do jakékoliv veterinární ordinace a zkonzultovat to jinde. Proč anonymně?

Jamulka
Kecalka 368 příspěvků 07.05.18 16:30

@Monchichik samozřejmě můžu jít kamkoliv, ale každá konzultace se platí, nehledě na to, že psa by prý museli vidět v jakém je stavu atd…, už jsem volala na dvě veteriny… Anonymně, pardon, asi jsem se špatně vyjádřila, chtěla jsem napsat něco ve smyslu bezplatně, nebo tak něco

Monchichik
Kelišová 6054 příspěvků 07.05.18 16:34

@Jamulka A myslíš, že ta konzultace vyjde tak draho? No tak budeš muset vzít psíčka sebou, to se nedá nic dělat.

smajlik345
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 07.05.18 17:06
@Jamulka píše:
Maminky, není mezi vámi prosím lékařka, veterinářka? Sháním někoho, kdo by mi pomohl dle rtg snímku určit diagnozu psa. Je to pejsek rodičů, jsou na něm citově závislí a dnes se doszvěděli krutou pravdu, které nevěří, proto sháním někoho, kdo by popsal rentgenový snímek a diagnozu buď potvrdil, či vyvrátil. Případně, kam se anonymně obrátit? Děkuji moc…

veterinářka nejsem ale vím co prožívate. My jsme se dozvěděli že náš pes ma rakovinu, slyšet to po telefonu je šílené ( zjištěno prý podle rentgenu a sona plus další příznaky ) nesmířila jsem se s tím a s vědomím že ho nedám jsem se rozhodla bojovat psa jsem dostavala dlouho do fajn stavu a po 4 měsicích jsme se dozvěděli že to rakovina nebyla ale byla to otrava ( mě osobně se to nezdálo, ale členové rodiny když viděli psa jak se trapí tak ho chtěli utratit a přitom pes nám ted lítá po zahradě. Takže hodně síl a bojujte :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >