Je mi 14 a nejsem panna

Anonymní
15.5.21 20:27

Je mi 14 a nejsem panna

Zdravím, vím že jsem blbá. Nutně podřebuju pomoct. Ve 13 jsem se vyspala s klukem a nevím jak to říct rodičum. Před rodinou to tajím přes rok. Ale teď mě chce vzít mamka na gynekologii. Bylo už několik příležitostí kdy jim to říct, ale nevěděla jsem jak. Brouzdala jsem po netu a našla tuhle stránku. Mohl by mi někdo poradit jak jim to říct? Popřipadě jestli byl někdo v podobné situaci jak jste jim to řekli? Předem všem děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29287
15.5.21 20:31
@Anonymní píše:
Zdravím, vím že jsem blbá. Nutně podřebuju pomoct. Ve 13 jsem se vyspala s klukem a nevím jak to říct rodičum. Před rodinou to tajím přes rok. Ale teď mě chce vzít mamka na gynekologii. Bylo už několik příležitostí kdy jim to říct, ale nevěděla jsem jak. Brouzdala jsem po netu a našla tuhle stránku. Mohl by mi někdo poradit jak jim to říct? Popřipadě jestli byl někdo v podobné situaci jak jste jim to řekli? Předem všem děkuji za rady.

Zcela jistě tomu věřím, hlavně to, že si matka najednou vzpomněla, že tě ve 14vezme na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
15.5.21 20:36

No já to neřekla dokud jsme nebyli na gyndě. O p. blánu můžeš příjít i při sportu atd :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 20:36

Ja jsem o to prisla tyden pred 14. Sla jsem na gyndu, tenkrát jeste nemusel byt souhlas rodiče atd v den, kdy mi bylo 15. Nejen sexem se da prijit o panenskou blanu, muzes delat blbou…

• Citovat
  • Nahlásit
9092
15.5.21 20:43

Nevěřím, že tohle psala 14 letá holka. Sorry :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.21 20:45

Obávám se, že někdo jen provokuje, jak se říká, internetový troll. Díky i ve 13 dnes čtou různá Bravo dívka nebo jak se to jmenuje, tam i 11 letým docela podrobně vysvětlí věci z orálního sexu, masturbace kluka, normálního sexu. Takže ví snad každá, že k porušení hymenu může dojít i jinak. Asi by měli admini stopnout téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9926
15.5.21 20:46

Troll, troll, troooollll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
15.5.21 20:53

@Náhodný host bravo už se neprodává ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.21 21:24

@lleennttiillkkaa Nevím, já to nekupoval ani nečetl, kdysi jsem si tím krátil čas při čekání u holiče, je to možná víc než 20 let, dávno na tom místě už není to holičství. Předtím jsem o podobném zaslechl od jedné známé, pak jsem se začetl v tom holičství, byl to docela šok. Ale myslím, že poučenost o sexu dnes v té kategorii náctiletých opravdu nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 23:27

@vokishka měla jsem zdravotní problémy a mamka si chce ověřit že je vše už v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit
267
16.5.21 00:25
@Anonymní píše:
Zdravím, vím že jsem blbá. Nutně podřebuju pomoct. Ve 13 jsem se vyspala s klukem a nevím jak to říct rodičum. Před rodinou to tajím přes rok. Ale teď mě chce vzít mamka na gynekologii. Bylo už několik příležitostí kdy jim to říct, ale nevěděla jsem jak. Brouzdala jsem po netu a našla tuhle stránku. Mohl by mi někdo poradit jak jim to říct? Popřipadě jestli byl někdo v podobné situaci jak jste jim to řekli? Předem všem děkuji za rady.

Tak máš dvě možnosti, buď jít s pravdou ven a nebo lhát. Jak už tady holky zmiňovali, můžeš dělat blbou. Prostě přijdete na gyndu a na otázku zda jsi ještě panna odpovíš, že ano… No al epk bys musela být děsně překvapená, když by přišli na to, ze nejsi… Ta blána se může porušit např. I při sportu.
Nebo si prostě s mamkou sedněte a řekni jí, že jsi se s někým vyspala… Na pravdě nic jinehonnevymyslis, a pokud chceš říct pravdu, tak stručně. Okecavani stejně nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
16.5.21 06:08

Je ti 14, takže lhát určitě umíš dobře. Tvrď, že jsi panna a pak se div, že nejsi, protože jsi s žádným klukem nic neměla. Nebo můžeš říct, žes to zkoušela sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
16.5.21 07:51

No tak ji rekni, ze si tam dojdes sama nebo at pocka venku. Ze se stydis. To pochopi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35316
16.5.21 08:57

To se chlubis nebo je ti to líto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
16.5.21 10:35

Se sexem jsi začala hodně brzo, ale pokud jsi neotěhotněla, nemusíš toho litovat. Nejsi sama a pokud o tom nikomu neřekneš, nikdo se to nedozví. To, že jsi projetá, ještě nemusí znamenat, že už nejsi panna. Blánu sis mohla roztrhnout při prstění nebo kvůli používání tamponů, aby Ti při jejich zavádění nic nepřekáželo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat