Je mi 17 a nemůžu si dodělat školu ve 3taku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 20:01

Je mi 17 a nemůžu si dodělat školu ve 3taku

Ahoj je mi 17 za dva měsíce 18 a nevím co dělat potřebuju poradit řidiče sou feťáci a tak sem celej život u 3 lidí žen nedá se to ani nazvat rodinou i když sou a nesnáším je od mala nedá se to vydržet a uš sem zkoušel všechno ale nedá se s nima vyjít stačí jenom projít a hned hledají nakou blbost aby mohli řvát a to je každej den uš to fakt psychický nezvládám takže se chci v 18 za dva měsíce odstěhovat mam našetřeno 80tisic ale mám ešte půl roku školu a mám poslední 3 rok ale budu muset platiť nájem za byt takže budu muset nechat školu a mít jenom zakladku takže bez rodiny a bez vzdělání sem asi úplně stracenej nevím co mám dělat vůbec a hlavně ad někdo nepíše skus to vydržet ten půl roku to fakt nepůjde úplně je nenávidím k smrtí každej den si prej u ad sem uš pryč

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2410
14.11.21 20:04

Mohl by ses obrátit na dětský domov, abys dokončil učňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 20:08

@Jolka86 sem tak psychický znicenej že uš fakt chci mít svůj vlastní být a být chvíli v klidu sam a takhle by sem měl další stres že zase budu někde kde budu ve stresu denodenně

• Citovat
  • Nahlásit
677
14.11.21 20:09

Jak tvůj písemný projev čtu, tak by ti fakt neprospělo ukončit školu :think:. Něco máš našetřeno, jdi bydlet do spolubydlení, tím ušetříš. A najdi si brigádu, ten poslední rok už zvládneš :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
14.11.21 20:12
@Anonymní píše:
Ahoj je mi 17 za dva měsíce 18 a nevím co dělat potřebuju poradit řidiče sou feťáci a tak sem celej život u 3 lidí žen nedá se to ani nazvat rodinou i když sou a nesnáším je od mala nedá se to vydržet a uš sem zkoušel všechno ale nedá se s nima vyjít stačí jenom projít a hned hledají nakou blbost aby mohli řvát a to je každej den uš to fakt psychický nezvládám takže se chci v 18 za dva měsíce odstěhovat mam našetřeno 80tisic ale mám ešte půl roku školu a mám poslední 3 rok ale budu muset platiť nájem za byt takže budu muset nechat školu a mít jenom zakladku takže bez rodiny a bez vzdělání sem asi úplně stracenej nevím co mám dělat vůbec a hlavně ad někdo nepíše skus to vydržet ten půl roku to fakt nepůjde úplně je nenávidím k smrtí každej den si prej u ad sem uš pryč

Tak si najdi spolubydlení, brigádu, a školu si dodělej. Je hloupost toho nechat. Jo a píše se už, ne uš, to fakt rve oči, chyb tam máš jako máku. Neber to ve zlém, ale nepůsobí to vůbec dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
14.11.21 20:14

Ono být se základním vzděláním nic moc při hledání práce. Ideálně půl roku vydržet. Máš úspory, ale na úplně samostatné bydlení to není. Internát by nešel na půl roku zařídit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 20:17

@Umík tady de i oto že právě že v 1ročník sem byl na jiném oboru ve 2ročníku sme byli skrz coronu doma takže aš teď sem v tomhle oboru a moc na učení nejsem jako nejsem linej se učit ale potřeboval bych víc neš půl roku klidu na učení takže asi tak no aby sem to nedělal zbytečně půl roků když uš si můžu najít práci ale nevím jestli se zakladkou se vůbec uživim

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 20:21

@Jolka86 to mi říkala i učitelka já souhlasil ale je tady problém že oni když me potom uvidí as se obsahují na internet tak jejich rodína by me zbila a to riskovat nebudu potom bi sem.na tom internetu musel být 24hodin zavřenej a to fakt nechci bejt vezeň

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 20:25

@arinecka chápu moc na učení nejsem tak se omlouvám za chybu

• Citovat
  • Nahlásit
2410
14.11.21 20:28
@Anonymní píše:
@Jolka86 to mi říkala i učitelka já souhlasil ale je tady problém že oni když me potom uvidí as se obsahují na internet tak jejich rodína by me zbila a to riskovat nebudu potom bi sem.na tom internetu musel být 24hodin zavřenej a to fakt nechci bejt vezeň

Nech si poradit od paní učitelky. Nevím čí rodina by tě zbila, ale vydržet půl roku není taková tragédie. Určitě nejsi na internátu zavřený 24h. Můžeš chodit do školy, na brigádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34364
14.11.21 20:29

@Jolka86 jo to je internát, já si říkala, kdo by ho na 24 hodin zavřel na internet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.21 20:31

@vokishka 🤣 🤣to ten telefon mi předělává slova ale radši by ste mohli pomoc neš psát blbostí de tady o důležitou věc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.11.21 20:33

@Jolka86 školu mám kosek od domova a oni bi mě zahlédli někdo od nich a pak by to dopadlo blbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34364
14.11.21 20:37
@roman1234546 píše:
@vokishka 🤣 🤣to ten telefon mi předělává slova ale radši by ste mohli pomoc neš psát blbostí de tady o důležitou věc

a jak si představuješ, že ti pomůžeme? Že tě někdo u sebe ubytuje nebo co. Prostě bud to zkousneš a vydržíš, nebo půjdeš do práce a osamostatníš se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2410
14.11.21 20:40
@roman1234546 píše:
@Jolka86 školu mám kosek od domova a oni bi mě zahlédli někdo od nich a pak by to dopadlo blbě

Hele to jsou jen výmluvy, proč něco nejde. Rady jsem ti napsala, buď se obrať na učitelku nebo jestli jsi rozhodnutý, že to zabalíš a půjdeš pracovat, tak k bydlení ideálně najít spolubydlení. Úspory se rychle rozkutálí a když se něco nezdaří, přijdeš o práci, tak účty se platit musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat