Je mi 17 a vůbec nemám zájem o kluky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.5.22 15:50

Je mi 17 a vůbec nemám zájem o kluky

Zdravím, mám dotaz, je mi 17 let a vůbec nemám zájem o kluky, na holky nejsem to ne, ale prostě vůbec nechci a nestojím o to navazovat vztah, co je se mnou špatně, nebo kde se stala chyba, myslím si, že tohle není normální a nevím co mám s tím dělat

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
229
27.5.22 16:35

Nic neni spatne, je to normalni :) Soucasna doba, kdy ma kazdy vztah a sex uz v 15 je hodne uspechana. Kazdy se snazi o nejakou dokonalost a hlavne vypadat dospele, stylove,…
Myslim, ze ve tvem veku je uplne v pohode chtit byt sama, delat si co chces, nestarat se o kluka. Az sama se sebou budes spokojena, mit se rada, mit uspokojeny svoje potreby a plany, pak treba prijde chut nekoho si najit :) (Tim nechci rict, ze nejsi sama spokojena. Vsak te neznam :) Jen dospivani je obdobi hledani vubec sama sebe, kdo jsi ty )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2414
27.5.22 16:52

Tak asi jsi ještě nepotkala žádného zajímavého ;)
Máš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6403
27.5.22 17:19
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz, je mi 17 let a vůbec nemám zájem o kluky, na holky nejsem to ne, ale prostě vůbec nechci a nestojím o to navazovat vztah, co je se mnou špatně, nebo kde se stala chyba, myslím si, že tohle není normální a nevím co mám s tím dělat

Vůbec nic není špatně. Lepší jak těhotná sedmnáctka bez vzdělání. Máš spoustu času :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.22 17:25
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz, je mi 17 let a vůbec nemám zájem o kluky, na holky nejsem to ne, ale prostě vůbec nechci a nestojím o to navazovat vztah, co je se mnou špatně, nebo kde se stala chyba, myslím si, že tohle není normální a nevím co mám s tím dělat

něco takoveho mi dcera tvrdila ještě skoro v 18 :mrgreen:. Teď už chodí třičtvrtě roku s klukem a hrooozně ho miluje.

• Citovat
  • Nahlásit
744
28.5.22 07:20

dusevnizdravi.vzp.cz vzp nabízí příspěvek 5000kc na 10 konzultaci pro psychoterapii
Psycholog může být bezplatně na pojišťovnu…obvykle delší čekací lhůty, mají dost obsazeno.
Nebo se platí soukromě…některé pojišťovny dávají peněžní bonusy

Pardon to je ke špatnému dotazů, přeskočilo mi to v mobilu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.22 07:25

Měla jsem ten sam problém, je mě 22 a a po 3 vztazích s klukem pod 20 jsem rezignovala a odmítám žít s někým mladším. Nic s tebou není špatně, všechno prijde samo ve správný čas :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat