Je mi 19 let a vypadám na 8 let :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:37
Je mi 19 let a vypadám na 8 let:(

Trápí mě už od dětství zásadní problém. Jsem malá, hubená bez prsou a křivek,, mám dětské tělo- rovnou postavu a prsa mám miniaturní a ještě k tomu i dětský obličej. A mám od dětství kvůli svému vzhledu problémy. Vždycky mě všude měli za mladší. Vždycky jsem všude byla nejmenší. V 10 letech mi hádali klidně i 4 roky. Ve škole se mě ptali co tam dělám a ať se vrátím do třídy. Jedna učitelka mi dokonce sama řekla že si myslela že jsem tak druhačka. Když jsem nastupovala na střední tak si první dny všichni mysleli že jsem mladší sestra někoho a ptali se mě co tam dělám. Výsměšky jsem slyšela už milionkrát. Často to nemysleli zle ale když slyším že se někdo už po milionté podivuje nad mým věkem tak mě to prostě trápí.
Oblečení i boty jsem vždycky kupovala v dětském tak pro osmi devítileté holčičky. Dospělé by na mě nebylo ani z daleka. Sehnat boty které by vypadaly dospěleji je nadlidský výkon.
Nikdy jsem neměla kluka. Jeden se mi líbil a provalilo se to a on se mi vysmál a říkal že by ho měli za pedofila. Nikdo mě nezval na párty protože by se všichni divili co tam dělá ta malá holčička. I můj táta se ke mě choval jinak než k mé sestře. Moje sestra s ním chodila do hospody i na různé akce ale mě nevzal protože by to vypadalo divně a jemu by se mohli kamarádi vysmát. Jsem samozřejmě ještě panna a nikdy jsem se ani nelíbala. Všude bez vyjímky ukazuju občanku a když sedím někde s pivem tak se mě všichni ptají proč ho mám a kde mám rodiče. Pokaždé když někomu řeknu svůj věk tak mi nevěří. Občanku nosím v kapse a pořád. Bez ní by mi nikdo nevěřil. Táta si ze mě utahuje a moje sestra taky. Je jí 18 ale nikoho by nenapadlo že je mladší. Ona je hezká a vypadá na svůj věk. Má i přítele a ne prvního a spoustu kamarádů.
Nevím co mám dělat ale cítím se strašně. Všichni mě mají za dítě…a asi dlouho mít budou. Vím že mi není pomoci. Píšu sem proto že si připadám strašně. Mám jen jednu kamarádku jinak jsem všem ukradená… táta má radši moji sestru, babička mě neustále porovnává s ní a říká mi že jsem ještě malá holčička a nenalije mi ani víno přitom sestře dávala i ve 14, kluci si se mnou připadají jako pedofilové a holky jako chůvy. I když se nalíčím tak vypadám max. na 11/12 víc už mi prostě nikdo nevěří. Děkuju že jste si to přečetli. :( :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 42844 příspěvků 23.09.18 16:40

Myslim, ze prehanis, pokud nejsi troll ;) kazdopadne ja vypadala vzdy mladsi, taky mi to vadilo. Ted ve 35 mi tipuji 20 a uz mi to nevadi :lol: ostatni ted uz naopak zavidi, takze asi tak

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 23.09.18 16:41

A zdravotně jsi ok? To není normální v 19 letech vypadat na 8 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:42
@blumen
@blumen píše:
Myslim, ze prehanis, pokud nejsi troll ;) kazdopadne ja vypadala vzdy mladsi, taky mi to vadilo. Ted ve 35 mi tipuji 20 a uz mi to nevadi :lol: ostatni ted uz naopak zavidi, takze asi tak

Mě by nevadilo kdybych vypadala v 35 na 20. Kdybych vypadala aspoň na 15. Ale mě hádají okolo 8…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 23.09.18 16:43

Budu ti věřit. A kolik teda měříš a vážíš?

kaja00
Extra třída :D 13502 příspěvků 23.09.18 16:43

A zdravotně jsi v pořádku?

Russet
Extra třída :D 12208 příspěvků 23.09.18 16:44
@Anonymní píše:
Trápí mě už od dětství zásadní problém. Jsem malá, hubená bez prsou a křivek,, mám dětské tělo- rovnou postavu a prsa mám miniaturní a ještě k tomu i dětský obličej. A mám od dětství kvůli svému vzhledu problémy. Vždycky mě všude měli za mladší. Vždycky jsem všude byla nejmenší. V 10 letech mi hádali klidně i 4 roky. Ve škole se mě ptali co tam dělám a ať se vrátím do třídy. Jedna učitelka mi dokonce sama řekla že si myslela že jsem tak druhačka. Když jsem nastupovala na střední tak si první dny všichni mysleli že jsem mladší sestra někoho a ptali se mě co tam dělám. Výsměšky jsem slyšela už milionkrát. Často to nemysleli zle ale když slyším že se někdo už po milionté podivuje nad mým věkem tak mě to prostě trápí.
Oblečení i boty jsem vždycky kupovala v dětském tak pro osmi devítileté holčičky. Dospělé by na mě nebylo ani z daleka. Sehnat boty které by vypadaly dospěleji je nadlidský výkon.
Nikdy jsem neměla kluka. Jeden se mi líbil a provalilo se to a on se mi vysmál a říkal že by ho měli za pedofila. Nikdo mě nezval na párty protože by se všichni divili co tam dělá ta malá holčička. I můj táta se ke mě choval jinak než k mé sestře. Moje sestra s ním chodila do hospody i na různé akce ale mě nevzal protože by to vypadalo divně a jemu by se mohli kamarádi vysmát. Jsem samozřejmě ještě panna a nikdy jsem se ani nelíbala. Všude bez vyjímky ukazuju občanku a když sedím někde s pivem tak se mě všichni ptají proč ho mám a kde mám rodiče. Pokaždé když někomu řeknu svůj věk tak mi nevěří. Občanku nosím v kapse a pořád. Bez ní by mi nikdo nevěřil. Táta si ze mě utahuje a moje sestra taky. Je jí 18 ale nikoho by nenapadlo že je mladší. Ona je hezká a vypadá na svůj věk. Má i přítele a ne prvního a spoustu kamarádů.
Nevím co mám dělat ale cítím se strašně. Všichni mě mají za dítě…a asi dlouho mít budou. Vím že mi není pomoci. Píšu sem proto že si připadám strašně. Mám jen jednu kamarádku jinak jsem všem ukradená… táta má radši moji sestru, babička mě neustále porovnává s ní a říká mi že jsem ještě malá holčička a nenalije mi ani víno přitom sestře dávala i ve 14, kluci si se mnou připadají jako pedofilové a holky jako chůvy. I když se nalíčím tak vypadám max. na 11/12 víc už mi prostě nikdo nevěří. Děkuju že jste si to přečetli. :( :(

Na osm rozhodně nevypadáš. Můžeš být hubená a bezkřivkatá a kamarády mít budeš. Pokud se chováš jako dítě, budou se jako k dítěti k tobě chovat.

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 23.09.18 16:44

hoď foto :mrgreen:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 23.09.18 16:45
@Russet píše:
Na osm rozhodně nevypadáš. Můžeš být hubená a bezkřivkatá a kamarády mít budeš. Pokud se chováš jako dítě, budou se jako k dítěti k tobě chovat.

Ty ji znáš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:46
@Paola21 píše:
A zdravotně jsi ok? To není normální v 19 letech vypadat na 8 let.

Byla jsem na endokrinologii a tam mi řekli že s výškou už se nic dělat nedá a že jinak mám všechno v pořádku akorát bych se měla pokusit trochu přibrat protože jsem moc hubená. Menstruaci mám normálně.

demonado
Nováček 6 příspěvků 23.09.18 16:48

Pedofilové to ocení :mrgreen:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 23.09.18 16:49

Takže porucha růstového hormonu? Nanismus? Rodiče zanedbali lékařská vyšetření?

Serpentini
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 23.09.18 16:52

Znám jednu holčinu, co bych jí netipovala její věk, je drobounká, nemá žádný prsa, má dětský obličejík a ještě takový slabounký hlásek. Ale jako dítě nám nikomu nepřijde, ačkoliv nějak ženská nebo sexy teda vážně není. Prostě je taková roztomilá. Navíc je hrozně hodná, takže jí mají všichni v okolí rádi. Kromě partnera má i dítě a celkově díky své roztomilosti a milé povaze nikdy neměla problém s klukama. Jinak těch holčin co mají 150 cm a nakupují v dětském oddělení znám víc, jen tato je taková už hodně dětská i v obličeji. A žádná nemá problém. Nebude problém spíš v tom jak vidíš sama sebe ty a okolí vlastně reaguje na tvůj negativismus? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:53

No endokrinoložka mi říkala že se to mělo řešit dříve že jsem měla málo růstového hormonu ale že teď je pozdě…moje doktorka říkala mému tátovi že by se mnou měl zajít ale on říkal že je to zbytečné a nepřirozené a že narostu kolik narostu …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:54

Já bych byla možná v pohodě kdybych nemusela pořád vytahovat občanku a poslouchat že vypadám na 8 a kdyby se mi nesmáli a neporovnáváli mě se sestrou

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >