Je mi 38 a snažíme se o miminko

428
4.1.21 19:04

Je mi 38 a snažíme se o miminko

Ahojky,
je mi 38 a s přítelem bychom rádi miminko. Snažíme se cca 3 měsíce. Najde se tu taky někdo v podobném věku se stejným přáním, abychom si společně povídaly, dělily se společně o své pocity, úspěchy, popř. neúspěchy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.21 19:46

Ano, čerstvých 38 a miminko děláme 6 let… Občas je to prdel, hlavně při placení v caru :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
61659
4.1.21 20:02

@aleena já mám mrne, jsou mu 2 měsíce, můj věk taky 38,snaha byla cca rok, jedno sp, ale pak už dobrý.. Chtěli mě kvůli věku hnát na amnio, to jsem odmítla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 20:05
@aleena píše:
Ahojky,
je mi 38 a s přítelem bychom rádi miminko. Snažíme se cca 3 měsíce. Najde se tu taky někdo v podobném věku se stejným přáním, abychom si společně povídaly, dělily se společně o své pocity, úspěchy, popř. neúspěchy?

Ahoj, mamka mě měla taky až ve 38 po asi pětiletém snažení :) @aleena moje známá má rovněž dítě ve 37 po 3 letém snažení.) do 4o to zvládneš, doufám ze tebe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 20:08

Já také 38, v březnu 2020 ZT v 9tt, pak v srpnu ZT hned v začátku, podezření na mimodelozni, ale nakonec to bylo v děloze.. takže laparoskopie zbytečná, ale aspoň jsem nepřišla o vejcovod..takže 2 revize během 6 měsíců.. takže od září znova snažení.. zatím bez úspěchu.. teď jsem 21DC a tak čekám jak cca za týden dopadnu..Menses 26-29 dni..plus minus.. po revizich všelijak.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
428
4.1.21 20:14

Díky za podporu, já jsem od září po vytažení tělíska a zatím mám pěkně rozhozený cyklus. délka 47 dní a ovulace 34 den. Mám toho taky za sebou dost. První klučina po x IVF a holčička zcela spontáně, neplánovaně. Nyní s přítelem si miminko moc přejeme, společné štěstíčko :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
4.1.21 20:25
@Anonymní píše:
Ano, čerstvých 38 a miminko děláme 6 let… Občas je to prdel, hlavně při placení v caru :lol: :lol: :lol:

Jo tak to je :-) Mám toto už za sebou. Prvního klučinu, jsem si vymodlila. Po 5 IVF nakonec diagnóza ze dvou klinik neplodnost na mé straně, chlapeček z darovaného vajíčka. Smíření pouze s jedním dítkem. Holčičku jsme s exmanželem počali zcela neplánovaně a přirozeně. Ovulaci mám, ikdyž teď úplně na houby 34. den cyklu. Tak je to teď zbožné přání, ale rozhodně to nehodláme vzdát bez boje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.1.21 16:53

Ahoj, me je 36 a jeste zadne deti nemam. Loni v unoru jsem vysadila po dlouhodobem brani HA. Po vysazeni jsem vubec nemenstruovala, a to ani po vyvolavaci injekci. Prvni MS prisla sama az po 8 mesicich od vysazeni a to navic v podani jen dvoudenniho spineni. Od rijna mam svuj vlastni cyklus cca 32 dni, ale stale nekrvacim z duvodu nizke delozni sliznice. Cili velmi mala sance na otehotneni. Davam tomu jeste chvilku, ale nejspis skoncim v caru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
5.1.21 16:58

@aleena mně je 38, povedlo se před rokem a půl nejprve hned, ale nedopadlo to. Na druhý pokus asi po 6 měsících. Žádné podpůrné prostředky, jen pár měsíců jsem užívala Gynex. Teď mám měsíc před porodem, vše v pořádku, žádné speciální testy kvůli věku jsem podstoupit nemusela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
5.1.21 17:11

@kacz tak to moc gratuluji a přeji hodně zdraví tobě i miminku. A rychlý a bezproblémový porod 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
5.1.21 17:19

@HankaXX ahojky Hani a to ti MUDr. Nedal nic na úpravu cyklu nebo nárůst sliznice? Třeba to chce jen malou podporu a miminko se podaří 🤗 Nechej si udělat hormonální profil a jestli s tím neudělá nic MUDr., tak se nechej poslat do CARu kde ti udělají kompletní vyšetření a někam se to posune. Už bych na nic nečekala ❤️ budu držet pěstičky a dej vědět ❤️🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 17:51

Já mám 2 holky (14 a 3 roky)..

• Citovat
  • Nahlásit
28
5.1.21 18:04

@aleena diky za podporu ;) a take ti preji aby se brzy zadarilo :kytka: hormonalni profil mam naprosto v poradku. Na delozni sliznici mi dal pan doktor Proveru, po te jsem to nedostala vubec a navic jsem se jinde dozvedela, ze tyto leky nejsou vhodne pri snaze o miminko, protoze brani ovulaci, tak to neuzivam… Davam tomu jeste chvilku a jsem rozhodnuta jit do caru, kde udelaji jina vysetreni popr. navrhnou nejakou lecbu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
5.1.21 18:42

@HankaXX ještě holky doporučuji kontryhelovy čaj, malinik a kapky gynex, ale myslím, že to tu vše už máš X krát načtené 😁 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
5.1.21 19:21

@aleena jj nactene i vypite :) na kazdeho pusobi asi neco jineho. Momentalne uzivam drmek forte od Adiel, nyni jsem dobrala 3 mesic a kazdy cyklus pozoruji, ze se mi zkracuje doba cekani na ovu a naopak se prodluzuje lutealni faze, kterou jsem mela zpocatku extra kratkou. Ale tezko rict, bud drmek pomaha, nebo je to jen souhra nahod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat