Je mi líto přítele po rozchodu

Anonymní
11.1.20 22:29

Je mi líto přítele po rozchodu

Rozesla jsem sepo dvou letech s pritelem, jeste k tomu zrovna na Vanoce, ale proste to tak spatne vyslo…Nikdy jsem do nej nebyla zamilovana, ale mam uz toho hodne za sebou a myslela (resp. doufala) jsem, ze mit rada bude stacit. Bohuzel nestacilo a naopak to casem dospelo az do faze, ze mi na nem vadilo temer vsechno. Je to uzasne charakterni a hodny clovek, ktery me strasne miloval a udelal by pro me vsechno. Kdysi prisel o rodinu a ja s dcerou jsme pro nej byly vse, coz uprimne po nejake dobe zacalo byt uz trochu vycerpavajici. Pri rozchodu jsem mu rekla vse po pravde, ale mam strasne vycitky a je mi ho moc lito. Nedovedu si predstavit, co musi prozivat. Neprisel jen o mně, ale znova o rodinu :( Vím, že si to nezaslouzi, ale na druhou stranu nemuzu byt s nekym, s kym byt uplne nechci a u koho vim, ze by to casem stejne k rozchodu vedlo…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1040
12.1.20 00:00

Co na to říct? Musí být úplně na dně, byla to pro něj určitě rána pod pás… ještě ty Vanoce :(…Hlavně být tebou tak ho nekontaktuju, můžeš to tím zhoršit, nezapomene, a bude si dávat falešné naděje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 00:18

Moc ti přeju, aby jsi našla nekoho koho budeš milovat cely život :D a neprejde té to po par letech… počkat, to se asi nestane, co? :( pokazdy to přejde! snad víš, co si udělala a byl to správný krok :)

• Nahlásit
  • Citovat
5872
12.1.20 15:16

Někde jsem četla citát, že příliš mnoho lásky zabíjí lásku.
Možná kdyby z tebe nebyl tak hotovej, možná by sis ho více vážila.
Teď už je to jedno, jak pomoct netuším, co mu třeba najít holku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
14.1.20 00:27
@Anonymní píše:
Moc ti přeju, aby jsi našla nekoho koho budeš milovat cely život :D a neprejde té to po par letech… počkat, to se asi nestane, co? :( pokazdy to přejde! snad víš, co si udělala a byl to správný krok :)

Proč anonym? Sděluješ snad nějaké důvěrné osobní informace? Nebo si spíš potřebuješ urejpany koment schovat pod anonym? :potlesk: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 10:54
@Anonymní píše:
Rozesla jsem sepo dvou letech s pritelem, jeste k tomu zrovna na Vanoce, ale proste to tak spatne vyslo…Nikdy jsem do nej nebyla zamilovana, ale mam uz toho hodne za sebou a myslela (resp. doufala) jsem, ze mit rada bude stacit. Bohuzel nestacilo a naopak to casem dospelo az do faze, ze mi na nem vadilo temer vsechno. Je to uzasne charakterni a hodny clovek, ktery me strasne miloval a udelal by pro me vsechno. Kdysi prisel o rodinu a ja s dcerou jsme pro nej byly vse, coz uprimne po nejake dobe zacalo byt uz trochu vycerpavajici. Pri rozchodu jsem mu rekla vse po pravde, ale mam strasne vycitky a je mi ho moc lito. Nedovedu si predstavit, co musi prozivat. Neprisel jen o mně, ale znova o rodinu :( Vím, že si to nezaslouzi, ale na druhou stranu nemuzu byt s nekym, s kym byt uplne nechci a u koho vim, ze by to casem stejne k rozchodu vedlo…

Nemuzes byt s nekym z litosti. Z toho, co pises, si i on zaslouzi vic, nez „on je hodny, mit ho rada by melo stacit“. Kazdy rozchod jednou preboli, nech ho se zahojit, hlavne ho nekontaktuj, protoze v tom uvidi sanci, ze se chces vracet. A ty se nauc byt sama a nevrhat se do vztahu s nekym, koho mas jen rada, neni to fer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Amnestovaný_vdovec
15.1.20 00:09

Hmm, poslední dobou zjišťuju, že když je chlap do baby zamilovaný a ještě k tomu na ni hodný, tak je pro ni přitažlivý jak toaletní papír na WC, s kterým si tak maximálně jednou vytře (_I_) a spláchne do propadliště dějin- měl ti rozbít hubu a hned by sis ho začal vážit, co? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 21:24
@Amnestovaný_vdovec píše:
Hmm, poslední dobou zjišťuju, že když je chlap do baby zamilovaný a ještě k tomu na ni hodný, tak je pro ni přitažlivý jak toaletní papír na WC, s kterým si tak maximálně jednou vytře (_I_) a spláchne do propadliště dějin- měl ti rozbít hubu a hned by sis ho začal vážit, co? :zed:

Nevím, co máte za zkušenosti, ale myslím, že není potřeba vybíjet si zlost a frustraci na ostatních. I když Vám někdo ublížil, ja to nebyla :)
Aby byl vztah v pořádku, měli by být zamilovaní oba. Pokud jste byl jen Vy, tak to bohužel ani tím, že budete sebehodnější nezachráníte a nezachráníte to ani tím, že dotyčné „rozbijete hubu“.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 21:27

@Silverine247 Ano, je to tak. Problem je ale v tom, ze ja umim byt sama, az moc. Kdyz na nase zacatky vzpominam, tak jsem ani vztah nechtela a od zacatku jsem to jasne davala najevo, ale proste to v ten vztah nakonec samo nejak prerostlo, ani nevím jak…

• Nahlásit
  • Citovat
43
17.1.20 00:52

No jo, to je typicky ženské…hodného muže vymetou protože je s ním táááková nuda a nemilujou ho a z rošťáka se zlým kukučem, který jím občas načechrá fasádu se jím podlamujou kolena a pak tady kňučí…s ženskýma to je, jako s hov.nem…čím více se sním mazlí, tím více smrdí, takže občas ženskou proplesknout, je ve vztahu nutné…zakladatelce je to aspoň líto, ale to mu je platný, jako mrtvému zimník…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Šťastnýčtyřprocentní
17.1.20 10:11
@Anonymní píše:
Nevím, co máte za zkušenosti, ale myslím, že není potřeba vybíjet si zlost a frustraci na ostatních. I když Vám někdo ublížil, ja to nebyla :)
Aby byl vztah v pořádku, měli by být zamilovaní oba. Pokud jste byl jen Vy, tak to bohužel ani tím, že budete sebehodnější nezachráníte a nezachráníte to ani tím, že dotyčné „rozbijete hubu“.

Bože, na tebe člověk jenom trošku zaprudí a ty ho hned obviníš pomalu z pokusu o vraždu? No jo, tak už vím, jaký ve skutečnosti byl bývalý přítel - on nebyl hodný, on byl postupně zašlapaný do země a neustále obviňován, že se nechová správně, pravděpodobně docházelo střídavě k pláči kombinovaném s výčitkami a vyhrožováním…
Chudák, dokonale jsi mu sebrala touto manipulací poslední zbytky sebevědomí a nakonec mu ještě dala i kopačky…? Ne, to už není ani na „rozbití huby“… :?

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 10:13

Tak mu dopřej trochu toho rozchodovýho sexu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 10:15
@Šťastnýčtyřprocentní píše:
Bože, na tebe člověk jenom trošku zaprudí a ty ho hned obviníš pomalu z pokusu o vraždu? No jo, tak už vím, jaký ve skutečnosti byl bývalý přítel - on nebyl hodný, on byl postupně zašlapaný do země a neustále obviňován, že se nechová správně, pravděpodobně docházelo střídavě k pláči kombinovaném s výčitkami a vyhrožováním…
Chudák, dokonale jsi mu sebrala touto manipulací poslední zbytky sebevědomí a nakonec mu ještě dala i kopačky…? Ne, to už není ani na „rozbití huby“… :?

tvl, to jsi zjistil z kávový sedliny? netipnul bys mi čísla sportky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Šťastnýčtyřprocentní
17.1.20 10:22
@pohledzdruhestrany píše:
tvl, to jsi zjistil z kávový sedliny? netipnul bys mi čísla sportky :lol:

Já jsem studoval psychologii, ne věštectví - a jelikož tě sleduju už delší dobu, můžeš mi říct svoji velikost, abych se nezdržoval ve skladu při hledání svěrací kazajky? :?

• Nahlásit
  • Citovat
17.1.20 10:25
@Šťastnýčtyřprocentní píše:
Já jsem studoval psychologii, ne věštectví - a jelikož tě sleduju už delší dobu, můžeš mi říct svoji velikost, abych se nezdržoval ve skladu při hledání svěrací kazajky? :?

že ty chceš vědět doopravdy velikost něčeho jinýho a jen ses tak freudovsky přepsal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama