Je mi líto, že už nebudu těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:17
Je mi líto, že už nebudu těhotná

Ahoj maminky a všechny, co teprve maminkami budete… Chci se zeptat vás, co už máte děti a další neplánujete- není vám líto, že už nebudete mít bříško, novorozence atd, zkrátka, že už tohle máte za sebou? Resp. asi bych ráda slyšela, že to tak taky nekdo měl, ale je to jen otázka času a přejde to.. Já mám tři děti, nejmladšímu je 6 měsíců. A vím že další mimčo už nebude. Rodila jsem třikrát císařem a po tom posledním jsem si nechala udělat sterilizaci. Nechci riskovat zdravotní komplikace - přeci jen tři sekce jsou tři sekce… Navíc i z finančního hlediska jsou ty tři děti pro nás tak akorát. Jen prostě ta představa, že už to nezažiju-nejsem z toho nijak zoufalá, ale chvílemi je mi to líto… A trošku závidím známým i neznámým těhulkám:)) (neočekávám žádné zásadní rady a moudra, jen mě zajímá, jestli to tak taky někdo má:)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Heivka
Závislačka 4001 příspěvků 13.06.19 21:21

Já to mám spíš naopak, děti máme dvě a je dost možné že si pořídíme třetí (ještě nejsme rozhodnutí) a mě děsí že se zase budu muset tahat s pupkem a řešit malého novorozence. Pro mě by bylo ideální kdyby se dítě objevilo v postýlce nejméně půlroční ideálně tak osmiměsíční.

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 13.06.19 21:21

Ja jsem za to naopak rada :) a to mám jemln 2 děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:22

Já mám děti 4 a klidně bych jich měla i 6 :lol:…syn bude mít 2roky a taky se mi už po tom všem stýská, ted jsme ve fázi před ovulací tak snad to klapne :-)

veria
Nadpozemská drbna 25579 příspěvků 13.06.19 21:23

Ne, to mi opravdu líto není. Jsem rada, ze to mám dvakrát úspěšně za sebou. Bylo to krasne, a bylo toho dost. ;)

warita
Extra třída :D 10908 příspěvků 13.06.19 21:26

@Heivka LOOOOL, ja se zmitam nekde mezi tebou a zakladatelkou. Ja teda jsem ted tehotna… ale kdyz jsem porodila moji prvorozenou, tak mi naraz bylo tak smutno po tom brisku. Normalne mi to chybelo. A nebyla jsem si jista, jestli jeste bude dalsi, protoze jsem stara breca. A tak jsem zazivala jakousi nostalgii a smutek, ze treba uz to podruhe nezaziju.

No a pak zacalao peklo s novorozencem a to me z te nostalgie behem chvilky probralo. Ja vubec nejsem na ty novorozence. Nemusim nocni vstavani, krik, rev, jekot, natahovani se s ditetem, s kterym neni mozna komunikace. Ja bych nejradsi, aby se mi to objevilo v postylce uz jako 1lete.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.06.19 21:27

Mam dceru a druhe tehotenstvi mam zakazano vzhledem k memu zdravotnimu stavu a presne to, co popisujes me trapi a moc! Vzdycky jsem chtela velikou rodinu, ale halt to chtel osud jinak..

Kelsey
Hvězda diskuse 46006 příspěvků 13.06.19 21:28

Mam tri a dalsi rozhodne neplanuji. Ted mam tehotnou dalsi kolegyni, tak to prozivame s ni, ale urcite si nebudu porizovat dalsi, vim, kde mame hranice. Mam i jine plany, nez se stale mnozit. Tak +- 15r. si pockam a treba bude vnouce/ vnoucata a bude jina etapa zivota.

Anna766
Hvězda diskuse 78916 příspěvků 13.06.19 21:29
@Anonymní píše:
Ahoj maminky a všechny, co teprve maminkami budete… Chci se zeptat vás, co už máte děti a další neplánujete- není vám líto, že už nebudete mít bříško, novorozence atd, zkrátka, že už tohle máte za sebou? Resp. asi bych ráda slyšela, že to tak taky nekdo měl, ale je to jen otázka času a přejde to.. Já mám tři děti, nejmladšímu je 6 měsíců. A vím že další mimčo už nebude. Rodila jsem třikrát císařem a po tom posledním jsem si nechala udělat sterilizaci. Nechci riskovat zdravotní komplikace - přeci jen tři sekce jsou tři sekce… Navíc i z finančního hlediska jsou ty tři děti pro nás tak akorát. Jen prostě ta představa, že už to nezažiju-nejsem z toho nijak zoufalá, ale chvílemi je mi to líto… A trošku závidím známým i neznámým těhulkám:)) (neočekávám žádné zásadní rady a moudra, jen mě zajímá, jestli to tak taky někdo má:)

Rozumím ti. Taky tři sekce, ale bohužel jen dvě děti. A taky mám sterilizaci, ze zdrav. důvodů.
Líto mi to bylo. Ale přišlo vnouče a bylo po litosti.
Neboj, přejde to. Přijdou nové věci. :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19445 příspěvků 13.06.19 21:32

Je to o vnitřním nastavení každé ženy :think: Já jsem si mateřství užila mnohokrát, další děti bych ještě mít mohla, ale nejsem už nejmladší a ubývá sil, potřebných na péči a výchovu o další prcky :think: :think: Takže už asi finíto, ale občas mě to zamrzí :think: No, nejstarší děti máme dospělé, tak třeba budou brzy vnoučata :P :* :dance:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19445 příspěvků 13.06.19 21:34
@Anna766 píše:
Rozumím ti. Taky tři sekce, ale bohužel jen dvě děti. A taky mám sterilizaci, ze zdrav. důvodů.
Líto mi to bylo. Ale přišlo vnouče a bylo po litosti.
Neboj, přejde to. Přijdou nové věci. :kytka:

Máš fajn přístup, Aničko :kytka:

carola
Echt Kelišová 7544 příspěvků 13.06.19 21:34

Mám 2 děti, které miluji nade vše. Ale břicho mi nikdy nechybělo. Naopak jsem byla vždy šťastná, že jsem se ho zbavila. Děti mám obecně ráda, ale další už bych nechtěla ani omylem. Teď se zase chci věnovat práci a trošku i sobě a samozřejmě svým dětem. Čas tak hrozně letí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:38

Jak ja Te chapu :( akorat u me je to tak, ze mam jen jedno ditko a o dvacet let starsiho manzela, ktery ma dve deti z prvniho manzelstvi, takze ctvrte uz nechce, ptze je strasne zodpovedny.. samozrejme jsem neskutecne vdecna za to, ze mam aspon to jedno ditko, ale chtela bych to prozit jeste jednou :,(

Sue2008
Kecalka 414 příspěvků 13.06.19 21:38

Jooo, my uz asi taky mame hotovo a dost me to mrzi, sama jsem ze 3 deti, tak mi to jedno jeste porad chybi. A chapu nasi situaci, bytovou a financi a spoustu jinych proti, ale klidne bych si hned strihla treti porod… I to vstavani, noseni, reseni atd :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 21:38

Díky za reakce, ja se z toho nehroutim nebo kvuli tomu potaji nebrecim..jen me to tak obcas napadne, kdyz treba po nejmladsim uklizim veci do sklepa a vim, že už jsem je měla naposledy v ruce.. Ale je mi jasný, že zas teď začíná jiná etapa, nejstarší jde do školy, prostřední do školky, bude pořád něco nového a myslím, že brzy budu naopak ráda, že miminkovskou fázi máme za sebou;) zakl.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama