Je mi partnerka nevěrná?

3
9.2.21 23:47

Je mi partnerka nevěrná?

Ahoj, jsem s mojí přítelkyní téměř 4 roky a prošli jsme si opravdu těžkými časy, které se vždy na chvíli uklidnili ale určitou krizi si procházíme i teď. Parterka mi byla před 2 lety nevěrná s mým,, nejlepším,, kamarádem přičemž mi to tehdy nepřiznala ale moje intuice mi napovídala opak a poté co jsem se v tom trochu šťoural mi nakonec nevěru přiznala. V návaznosti se tehdy velmi rychle objevili jisté indicie že mě snad zahýbala i v práci, ale to mi nikdy nepřiznala. Tehdy jsem to to nezvládl a těžce jsem propadl do depresí, které jsem prepijel chlastem. Prakticky každý večer jsme se pod vlivem (často i oba) alkoholu hádali a já jsem sebe neměl absolutně pod kontrolou. Vygradovalo to tak, že jsem nakonec nastoupil na ústavní léčbu. Tohle ale náš vztah tehdy nerozdělilo a jsme spolu do teď. Velmi mi na tom vztahu záleží a byl bych rád, kdyby to fungovalo tak jako všude jinde, ale určitou důvěru vůči ní prostě zatím nemám. Stejně jako ona ji nemá ve mě (skrz alkohol). Bojím se, že k ty nevěře dojde zase - všude čtu, že když člověk podvede opakovaně tak to v budoucnu pravděpodobně bez problémů udela zase. Nějaká moje intuice mi zase říká, že se něco zase rozjelo. Přítelkyně je v posledních dnech dost odtažitá, nepříjemná, když je v práci tak mi volá minimálně. Tak nějak za mnou přišla s tím, že si chce ode mě odpočinout a bejt chvíli sama. Ne se uplne rozejít ale na střídačku bydlet od sebe. Bydlíme ve společným bytě a jsme domluvení, že já se budu teď občas na nějakou dobu zdrzovat doma u rodičů aby měla klid. Nicméně když dnes přišla domů - osprchovala se a potom se navonela deodorantem na intimních partiích což normálně nedělá. Šli jsme spát a já se jí ve srande zeptal proč to udelala :think: - prý kvůli tomu že si myslela že budeme mít sex - to je samozřejmě úplná hloupost protože na ten se mnou nema v poslední době ani pomyšlení. Pak ještě dodala že se nemám bát, že to nedělá pořád :think:
(že by nějaká narážka :think: :lol: ) a vzápětí usnula. Jsem fakt zoufalej a může to působit naprosto absurdně ale zajímalo by mě jestli podle vás tohle může být jako určitá indicie k nevěře nebo co si o tom myslíte?

Rád bych něco takového podchytil včas protože případný budoucí větší či menší náznaky o partnerčine nevěře mě budou ničit a fakt už nedovolím aby to zaslo tak daleko jako před dvěma lety. To se už opravdu raději smirim s rozchodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
10.2.21 00:03

Být tebou bych se na to vykaslala, očividně šťastný nejsi a pokud jsi kvůli jeji nevěře propadl až do takové situace, ze jsi se musel léčit, kvůli alkoholu, nevidím v tom nic dobrého, i kdyby te už nepodvedla furt to v sobě budeš mít a budeš to dusit, i kdyby se stavěla na hlavu a dělala první poslední budes si říkat, proč to děla a jestli něco neprovedla. Důvěra už byla bohužel nabourana a hodně těžko se to vrací zpátky, ještě když mas teď takové podezření. Být tebou bych si dala chvíli pauzu od vztahu a potom hledala někoho, kdo ti s tímto pomůže ať už nový vztah a nebo se třeba poradit s psychologem. Každopádně hodne štěstí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
10.2.21 00:07

Tak se rozejdi hned. Beru, že je těžké najít důvěru po nevěře, sama jsem si tím prošla, ale stejně byl pro mě rozchod vysvobozením. Pokud nejste svoji, nemáte čtyři děti a hypotéku, zbytečně to nelámej přes koleno. Očividně ani přítelkyně nemá zájem, když chce “pauzu” - která mimochodem stejně nic nevyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 00:10

Nemusí to hned znamenat ze te podvádí, ale u ni to tak asi bude pac te podvedla už 2krat jestli jsem to dobre pochopila.
zda se mi, ze te ten člověk spis ničí než aby ti byl oporou, vyznavak ti lasku a td..protože skončit v depresích není už sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
10.2.21 00:16

Já, když jsem si potřebovala od chlapa odpočinout, bylo to proto, že jsem neměla koule na to mu říct, že chci konec. Proč by jako dva milující se lidé měli potřebu si od sebe odpočinout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.21 00:17

Jakmile začne ženská hledat zábavu u jiného tak jediné řešení je ji okamžitě kopnout do zadku a najít si někoho jiného. Život je příliš krátký než aby ho člověk prožil ve strachu a nejistotě že si jeho partnerka někde s někým užívá. Mám 30 let měl jsem několik vážných vztahů a jsem i po rozvodu takže ti můžu říct že když jednou ženská začne podvádět tak ji nevěř ani slovo když ti bude tvrdit že tě miluje a už to nikdy neudělá je jenom otázka času než to udělá znova. Dneska najít hodnou slušnou ženu co nebude podvádět je docela vzácnost. Většinou to dopadá že po 1-3 letech je to přestane bavit a potřebují pozornost od někoho jiného a je jedno že se k nim chováš jako k princezně a děláš pro ně první a poslední.

• Citovat
  • Nahlásit
10.2.21 00:20
@Anonymní píše:
Jakmile začne ženská hledat zábavu u jiného tak jediné řešení je ji okamžitě kopnout do zadku a najít si někoho jiného. Život je příliš krátký než aby ho člověk prožil ve strachu a nejistotě že si jeho partnerka někde s někým užívá. Mám 30 let měl jsem několik vážných vztahů a jsem i po rozvodu takže ti můžu říct že když jednou ženská začne podvádět tak ji nevěř ani slovo když ti bude tvrdit že tě miluje a už to nikdy neudělá je jenom otázka času než to udělá znova. Dneska najít hodnou slušnou ženu co nebude podvádět je docela vzácnost. Většinou to dopadá že po 1-3 letech je to přestane bavit a potřebují pozornost od někoho jiného a je jedno že se k nim chováš jako k princezně a děláš pro ně první a poslední.

Stejný u chlapu..1-3 roky a hledaj si různý milenky a co já vim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.2.21 00:29

Díky za reakce. Mě možná jen zajímá jestli tohle může bejt opodstatněna známka nevěry nebo je to úplná blbost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
10.2.21 00:39

Mně když byl ex nevěrný, tak jsem to poznala a bohužel si to nechtěla přiznat. Žádné intimnosti, neustále na mobilu, který schovával a spousty dalšího… takže projev nevěry může a taky nemusí být tvá momentální situace.
Rozchod byl vysvobození.
Teď mám vztah, kdy jsme měli snad jednu „větší“ neshodu, kdy jsme se na sebe naštvali, nakonec vysvětlili a je ten vztah úplně o něčem jiném.. Spokojenější jsem nikdy nebyla.

Upřímně ten krok bolí, ale to, co si myslíš, že mezi váma je, láska určitě není… A chceš být s někým jen že zvyku nebo strachu, abys nebyl sám?

• Citovat
  • Nahlásit
10133
10.2.21 00:49

Podle toho, co pises, tak ten vztah je uz tak polamany, ze bych to nelepila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
10.2.21 01:22
@TimRoth píše:
Díky za reakce. Mě možná jen zajímá jestli tohle může bejt opodstatněna známka nevěry nebo je to úplná blbost :nevim:

Kdyby se navoněla na odchodu z domu, tak třeba ano.

Nicméně když dnes přišla domů - osprchovala se a potom se navonela deodorantem na intimních partiích což normálně nedělá. Šli jsme spát a já se jí ve srande zeptal proč to udelala :think: - prý kvůli tomu že si myslela že budeme mít sex -

Když to dělala před nocí s Tebou, tak proč by ten sex nemohl být.

to je samozřejmě úplná hloupost protože na ten se mnou nema v poslední době ani pomyšlení.

Třeba chtěla udělat výjimku. :think:

Samozřejmě ji neznám, ale kdyby tomu nedávala jakousi šanci, tak se snad rozejde, ne?

Ale jinak, jestli jsi kvůli ženské začal chlastat, tak je pitomost s ní zůstávat, si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13510
10.2.21 04:15
@TimRoth píše:
Díky za reakce. Mě možná jen zajímá jestli tohle může bejt opodstatněna známka nevěry nebo je to úplná blbost :nevim:

Mate nefunkcni patologicky vztah. Proc spolu jste? :nevim:
Ty si v popisu taky odporujes. Pises, ze ti na vztahu s ni hodne zalezi, ale pritom duveru v ni nemas :nevim: Prijde mi, ze jste jen spolubydlici s obcasnym sexem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
10.2.21 04:26

Jak chce někdo pauzu, zpravidla to znamená, že na obzoru se objevil nový objekt zájmu, a dotyčný/á si zatím není jistý/á, jak to dopadne, tak si nechává otevřená vrátka zpět.
Za mně hnus, v podstatě chce od stávajícího partnera povolenku ke kukání jinde :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
10.2.21 04:38
@TimRoth píše:
Ahoj, jsem s mojí přítelkyní téměř 4 roky a prošli jsme si opravdu těžkými časy, které se vždy na chvíli uklidnili ale určitou krizi si procházíme i teď. Parterka mi byla před 2 lety nevěrná s mým,, nejlepším,, kamarádem přičemž mi to tehdy nepřiznala ale moje intuice mi napovídala opak a poté co jsem se v tom trochu šťoural mi nakonec nevěru přiznala. V návaznosti se tehdy velmi rychle objevili jisté indicie že mě snad zahýbala i v práci, ale to mi nikdy nepřiznala. Tehdy jsem to to nezvládl a těžce jsem propadl do depresí, které jsem prepijel chlastem. Prakticky každý večer jsme se pod vlivem (často i oba) alkoholu hádali a já jsem sebe neměl absolutně pod kontrolou. Vygradovalo to tak, že jsem nakonec nastoupil na ústavní léčbu. Tohle ale náš vztah tehdy nerozdělilo a jsme spolu do teď. Velmi mi na tom vztahu záleží a byl bych rád, kdyby to fungovalo tak jako všude jinde, ale určitou důvěru vůči ní prostě zatím nemám. Stejně jako ona ji nemá ve mě (skrz alkohol). Bojím se, že k ty nevěře dojde zase - všude čtu, že když člověk podvede opakovaně tak to v budoucnu pravděpodobně bez problémů udela zase. Nějaká moje intuice mi zase říká, že se něco zase rozjelo. Přítelkyně je v posledních dnech dost odtažitá, nepříjemná, když je v práci tak mi volá minimálně. Tak nějak za mnou přišla s tím, že si chce ode mě odpočinout a bejt chvíli sama. Ne se uplne rozejít ale na střídačku bydlet od sebe. Bydlíme ve společným bytě a jsme domluvení, že já se budu teď občas na nějakou dobu zdrzovat doma u rodičů aby měla klid. Nicméně když dnes přišla domů - osprchovala se a potom se navonela deodorantem na intimních partiích což normálně nedělá. Šli jsme spát a já se jí ve srande zeptal proč to udelala :think: - prý kvůli tomu že si myslela že budeme mít sex - to je samozřejmě úplná hloupost protože na ten se mnou nema v poslední době ani pomyšlení. Pak ještě dodala že se nemám bát, že to nedělá pořád :think:
(že by nějaká narážka :think: :lol: ) a vzápětí usnula. Jsem fakt zoufalej a může to působit naprosto absurdně ale zajímalo by mě jestli podle vás tohle může být jako určitá indicie k nevěře nebo co si o tom myslíte?Rád bych něco takového podchytil včas protože případný budoucí větší či menší náznaky o partnerčine nevěře mě budou ničit a fakt už nedovolím aby to zaslo tak daleko jako před dvěma lety. To se už opravdu raději smirim s rozchodem.

Proc si lide strikaji deodorant na intim. mista? 8o 8o jako chapu pod paz pri vedru, ale jinak? No fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
10.2.21 06:00
@TimRoth píše:
(že by nějaká narážka :think: :lol: ) a vzápětí usnula. Jsem fakt zoufalej a může to působit naprosto absurdně ale zajímalo by mě jestli podle vás tohle může být jako určitá indicie k nevěře nebo co si o tom myslíte?Rád bych něco takového podchytil včas protože případný budoucí větší či menší náznaky o partnerčine nevěře mě budou ničit a fakt už nedovolím aby to zaslo tak daleko jako před dvěma lety. To se už opravdu raději smirim s rozchodem.

Vzdycky je chyba na obou stranach. nedelej ze sebe chudacka a rozejdi se s ni. Ona to tak chce, jen ti to “rika” timhle zpusobem a ty to vlastne taky chces. Jen bud k sobe uprimny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat