Je mi pořád špatně

Anonymní
18.6.21 11:39

Je mi porad spatne

Ahoj, pred 10 dny jsem prodelala virozu, bolelo me v krku, bez teplot, ale zvracela jsem, bolest hlavy..tonidetnelo, ale od te doby je mi furt zle, mota se mi hlava, je mi tak celkove soufl, huci mi v usich, co chvili zavrat, unavena, nekdy me i bolinusi, takovy tlak v usich a v hlave..ty vedra tomu nepomahaji..

Tento tyden hsem 2× odesla z prace, uz mam strach tam jit, mam jit v pondeli na 12 ku..je mi blbe i doma, natoz kdyz neco delam. Dnes chce jit syn k vode, ale to nedam, byla jsem nakoupit a uplne slabo, motolice, buseni srdcd, v hlave a v usich mi tepe jeste ted..
V po, kdyz se mi udelalo zle v oraci, jsem v ut sla k. lekari, vzal mi krev a ve st vysledky byly v poradu (nebylo to rano a nalacno, ale to snad nevadi). Tlak mam v norme, zadna anemie, uorimne jsem si myslela, ze aspon ten tlak bude nizky, nizsi je, ale v norme. Doktor na me koukal, ze jako co chci, jsem ok. Fajn, ale proc je mi tak zle? Dnes lepsi, ale jen lezim. Uz mam sttach jit v po do prace, ze se mi udela zas blbe. V ne jsem sama se synemy manzel v praci, ja fakt jak vstanu zavrat, nechapu, ze vse ok. Fakt si to nevymyslim, vcera v noci me bolela hlava, zalehlo ucho a i to bolelo, uz jsme myslela, ze zanet stredousi, po 2 hodkach to preslo, ted jen zalehle, huci mi v hlave. Muze to byt temi vedry, driv mi nevadila..nebo ze jsem oslabena z te virozy? Jeste furt trochu kaslu a citim ucpane dutiny..uz si pripadam jak simulant, kor kdyz doktro rekl, ze krev, tlak ok, nic na me nevidi..uz i muz mi spila, ze jsem troska, co jen lezi s mokrym hadrem na hlave. Taky se mi ibcas dela blbe od zaludku, od te virozy co jsem zvracela..neco snim a blbe nebo hned na zachod..nemel jste nekdo neco podobne, cim to bylo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4492
18.6.21 11:48
@Anonymní píše:
Ahoj, pred 10 dny jsem prodelala virozu, bolelo me v krku, bez teplot, ale zvracela jsem, bolest hlavy..tonidetnelo, ale od te doby je mi furt zle, mota se mi hlava, je mi tak celkove soufl, huci mi v usich, co chvili zavrat, unavena, nekdy me i bolinusi, takovy tlak v usich a v hlave..ty vedra tomu nepomahaji..Tento tyden hsem 2× odesla z prace, uz mam strach tam jit, mam jit v pondeli na 12 ku..je mi blbe i doma, natoz kdyz neco delam. Dnes chce jit syn k vode, ale to nedam, byla jsem nakoupit a uplne slabo, motolice, buseni srdcd, v hlave a v usich mi tepe jeste ted..
V po, kdyz se mi udelalo zle v oraci, jsem v ut sla k. lekari, vzal mi krev a ve st vysledky byly v poradu (nebylo to rano a nalacno, ale to snad nevadi). Tlak mam v norme, zadna anemie, uorimne jsem si myslela, ze aspon ten tlak bude nizky, nizsi je, ale v norme. Doktor na me koukal, ze jako co chci, jsem ok. Fajn, ale proc je mi tak zle? Dnes lepsi, ale jen lezim. Uz mam sttach jit v po do prace, ze se mi udela zas blbe. V ne jsem sama se synemy manzel v praci, ja fakt jak vstanu zavrat, nechapu, ze vse ok. Fakt si to nevymyslim, vcera v noci me bolela hlava, zalehlo ucho a i to bolelo, uz jsme myslela, ze zanet stredousi, po 2 hodkach to preslo, ted jen zalehle, huci mi v hlave. Muze to byt temi vedry, driv mi nevadila..nebo ze jsem oslabena z te virozy? Jeste furt trochu kaslu a citim ucpane dutiny..uz si pripadam jak simulant, kor kdyz doktro rekl, ze krev, tlak ok, nic na me nevidi..uz i muz mi spila, ze jsem troska, co jen lezi s mokrym hadrem na hlave. Taky se mi ibcas dela blbe od zaludku, od te virozy co jsem zvracela..neco snim a blbe nebo hned na zachod..nemel jste nekdo neco podobne, cim to bylo?

Jsi si jistá, že to není covid? Ty příznaky dost odpovídají, jsou různorodé, přetrvávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5202
18.6.21 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj, pred 10 dny jsem prodelala virozu, bolelo me v krku, bez teplot, ale zvracela jsem, bolest hlavy..tonidetnelo, ale od te doby je mi furt zle, mota se mi hlava, je mi tak celkove soufl, huci mi v usich, co chvili zavrat, unavena, nekdy me i bolinusi, takovy tlak v usich a v hlave..ty vedra tomu nepomahaji..Tento tyden hsem 2× odesla z prace, uz mam strach tam jit, mam jit v pondeli na 12 ku..je mi blbe i doma, natoz kdyz neco delam. Dnes chce jit syn k vode, ale to nedam, byla jsem nakoupit a uplne slabo, motolice, buseni srdcd, v hlave a v usich mi tepe jeste ted..
V po, kdyz se mi udelalo zle v oraci, jsem v ut sla k. lekari, vzal mi krev a ve st vysledky byly v poradu (nebylo to rano a nalacno, ale to snad nevadi). Tlak mam v norme, zadna anemie, uorimne jsem si myslela, ze aspon ten tlak bude nizky, nizsi je, ale v norme. Doktor na me koukal, ze jako co chci, jsem ok. Fajn, ale proc je mi tak zle? Dnes lepsi, ale jen lezim. Uz mam sttach jit v po do prace, ze se mi udela zas blbe. V ne jsem sama se synemy manzel v praci, ja fakt jak vstanu zavrat, nechapu, ze vse ok. Fakt si to nevymyslim, vcera v noci me bolela hlava, zalehlo ucho a i to bolelo, uz jsme myslela, ze zanet stredousi, po 2 hodkach to preslo, ted jen zalehle, huci mi v hlave. Muze to byt temi vedry, driv mi nevadila..nebo ze jsem oslabena z te virozy? Jeste furt trochu kaslu a citim ucpane dutiny..uz si pripadam jak simulant, kor kdyz doktro rekl, ze krev, tlak ok, nic na me nevidi..uz i muz mi spila, ze jsem troska, co jen lezi s mokrym hadrem na hlave. Taky se mi ibcas dela blbe od zaludku, od te virozy co jsem zvracela..neco snim a blbe nebo hned na zachod..nemel jste nekdo neco podobne, cim to bylo?

A nemas koronu?. Delta ma jine priznaky uz nemusis prichazet o cich a chut..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
18.6.21 11:49

No mě to přijde jako porucha rovnovážného ústrojí nebo prostě celkove něco s uchem…šla bych na orl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
18.6.21 11:50

Mně také napadl covid - nebo psychika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 11:53

Jo, byla jsem na testu, negativni a ted taky na testu taky negativni (ted to byl teda jen antigenni)

• Citovat
  • Nahlásit
833
18.6.21 11:54

Mutace delta? :jazyk:

Nebo klíště, nemělas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14208
18.6.21 11:56

Zalehlé ucho, motání hlavy - jdi na ORL, měla jsem to po viróze a stavy hrozný, nechci tě strašit, ale částečně jsem na jedno ucho ohluchla, hlava se mi motala, že jsem nedokázala jít rovně po ulici natož řídit. Jinak pokud je to od ucha, můžeš mít klidně nízký CRP, takže v krvi ti nemuseli najít nic, já to tak taky měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
18.6.21 12:07

Má tu někdo z vás věšteckou kouli? Pokud ne, pak bych raději doporučil návštěvu lékaře. U obvoďáka bych začal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
18.6.21 12:18

Možná to budou rozházené krystaly v uchu…zajdi na ORL nebo rehabilitace. Udělá s tebou takový hmat a krystaly se vrátí do normálu…nasaď si probiotika k té strevní viróze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
18.6.21 12:21

Mě takhle začla encefalitida :) taky se přikláním ke klíštěti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
18.6.21 12:22

Já měla negativní test na Covid, i když ho měla rodina kolem mě. Potom půl roku neurologické a ORL problémy, hlavně závrate. Podle vysokých protilátek mi řekli, že to je pravdepodobně postcovid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.21 12:24
@Enli píše:
Mě takhle začla encefalitida :) taky se přikláním ke klíštěti 8o

A nepoznal by to z krve, delal takovy ten zaklad, neptojevilo by se to tam necim zvysenym?

• Citovat
  • Nahlásit
2034
18.6.21 12:53

Klíště, ucho, covid. Zasla bych na ORL, kdyby tam vše ok, zavzpomínala bych, jestli mě někdy něco nekouslo. A taky.bych si udělala další test na covid, ne antigen, ale pcr. Nicméně nejvíc mi to sedí na to ucho, takže šup na ORL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15595
18.6.21 13:18

Dutiny…dokážou dost pozlobit…měla jsem kdysi něco podobného, to covid ještě v té době nebyl, nebo jsem možná dle zdejších komentů, mohla být pacient nula :lol:
Ale teď vážně, ty dutiny se u mě projevovaly hroznou bolestí hlavy, hlavně při předklonu nebo celkově při změně polohy, hrozný tlak, byla jsem malátná, točila se mi hlava jak na kolotoči, v uších mi hučelo, občas střídavě v jednom či druhém pobolívalo, bolelo mě i jakoby v nose, no nepříjemný stav, horečky žádné…veškeré závratě buď souvisí s nízkým tlakem, nebo uchem. Já si tenkrát koupila ten sirup přímo na dutiny a ještě prášky plus pro jistotu kapky na alergii…odeznělo mi to samo. Ale pokud to u tebe bude trvat déle, určitě se nenech odbít u doktora. Ale pokud to máš po viróze, tipuji ty dutiny, že se ti tam rozvinula druhotná infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat