Je mi smutno, 30 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:09
je mi smutno 30 let

Ahoj. Jak jste řešily, když Vám táhlo na 30. Za 9 měsíců mi bude 30 a nikdo není na obzoru. Nějak mě přestal bavit život. Nemám pro koho žít? Co je pro Vás smyslem života, když jste svobodné a bezdětné?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 08.01.17 20:21

A ty chceš být vdaná a mít bříško?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:23

Anonymní zakladatelka- ano je to mým snem mít spokojenou rodinu a manžela, ale bohužel mi není souzeno.

krrrenka
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 08.01.17 20:24

Ahoj. Je mi o pár let víc… ale na ten věk si ještě pamatuju :-) Bylo mi 30, byla jsem bez partnera a dětí a přecházela na nové vysněné místo. Takže jsem byla plná elánu a šťastná, že jsem vyhrála konkurz. Věnovala jsem se práci, večírkům, přátelům… to, že na mě doma nikdo nečeká, mě začalo trápit až okolo pětatřiceti. Nicméně s mužem jsme se potkali až dva roky poté, za další rok přišlo dítko… takže z mého pohledu není k velkému smutku důvod. Co má přijít, přijde :mavam:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 08.01.17 20:25

A proč myslíš?

Ter1
Stálice 56 příspěvků 08.01.17 20:25

V rijnu mi melo byt tricet, byla jsem sama po rozpadu sedmileteho vztahu a bylo mi fakt mizerne. V cervenci jsem se dala dohromady s tim nejlepsim chlapem. Ted jsme spolu sest let, tri roky manzele, mame fantastickyho syna a dceru ocekavame v breznu. Nesmutni, zivot je sama necekana zatacka a nikdy nevis, koho za nekterou z nich potkas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:26

Zakladatelka - To je dobře, že jsi teď štastná. No mě právě chybí láska atd. Nejsem ten typ, co by budoval kariéru atd. Pro mě to není smyslem života.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:27

Zakladatelka- právě už rok jsem sama.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 08.01.17 20:28

Já přítele potkala 2 měsíce po 30tinách a dnes, o 3 roky později, mame dva syny a plánujeme svatbu :) takže rozhodne neházej flintu do žita :D jo a rozhodne jsem nebyla optimistka a zoufala si stejně jako ty a to hlavně proto, že jsem byla bez kloudného vztahu 5 let

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:31

Zakladatelka - děkuju za příběhy. A kde jste se seznámily? Já moc nikam nechodím. Mimo se psem a občas s kámoškou do kavárny, čajovny, nákupy.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 08.01.17 20:32
@Anonymní píše:
Zakladatelka - děkuju za příběhy. A kde jste se seznámily? Já moc nikam nechodím. Mimo se psem a občas s kámoškou do kavárny, čajovny, nákupy.

A co třeba v práci?

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12985 příspěvků 1 inzerát 08.01.17 20:36

V 28 jsem vzdala hledání chlapa a řekla si že si budu život užívat a za půl roku jsem potkala naprosto úžasnýho chlapa ;)

Ter1
Stálice 56 příspěvků 08.01.17 20:36

Muj muz je spisovatel a ja ucitelka cestiny:) na krtu jeho knizky.

Ale my jsme se znali davno pred tim, nez jsme se dali dohromady, jen okolnosti nam jaksi nepraly. Pak jsme se potkali nahodou po asi 8 letech a zjistili jsme, ze on uz neni zenaty a ja uz nejsem zadana…kdybychom se takhle potkali o rok driv, nikdy bychom spolu nebyli. Stal se ze me trosku fatalista. Vsechno prislo v ten pravy cas.

Příspěvek upraven 08.01.17 v 20:41

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.17 20:37

Zakladatelka - dělám v malé firmě. Jsem jen 4. Samé ženy. Jen šéf je muž, takže bohužel tam to nejde.

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 08.01.17 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak jste řešily, když Vám táhlo na 30. Za 9 měsíců mi bude 30 a nikdo není na obzoru. Nějak mě přestal bavit život. Nemám pro koho žít? Co je pro Vás smyslem života, když jste svobodné a bezdětné?

Ahoj, take jsem byla ve 30 bezdětná, bez přítele…smyslem mi byl sport a vydělávat a šetřit peníze na to, abych byla zajištená a měla pohodu až si pořídím dítě… je fakt že ja přiliš vybíravá na chlapa ale asi nebyla…pořídila jsem si pak dítě s prvnim kterému ta myšlenka mít se mnou dítě nebyla proti srsti. Jsme spolu 6 let a čekáme druhé a vše klape kupodivu.. jsem spokojená.. věnuj se sobě, cestuj, pracuj, seznamuj se :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >